Piłkarze ręczni Chrzanovii rozgromili Libuszę - przelom.pl
Zamknij

Piłkarze ręczni Chrzanovii rozgromili Libuszę

05:16, 12.10.2008 red
Skomentuj Szczypiorniści Chrzanovii powstrzymują atak gości Szczypiorniści Chrzanovii powstrzymują atak gości

W sobotę juniorzy młodsi Chrzanovii pokonali na własnym parkiecie rówieśników z UKS Wiertmet Libusza 40-18 (23-11).

Dla podopiecznych Adama Piekarczyka był to drugi mecz w sezonie. Na inaugurację ulegli w Bochni 17-22.

W meczu z Libuszą bardzo szybko zapewnili sobie wysoką przewagę (w 8. minucie po rzucie Kamila Kirsza chrzanowianie prowadzili 7-1). Dzięki seryjnym golom systematycznie powiększali różnicę bramkową, która przed przerwą wynosiła już 12 trafień. Po zmianie stron goście mający słabsze warunki fizyczne i gorsi technicznie nie potrafili przeciwstawić się szybkim szczypiornistom Chrzanovii. Ci za punkt honoru postawili sobie zdobycie 40 goli. Sztuki tej dokonał w ostatniej minucie Łukasz Kozieł. Najwięcej, bo 8 trafień zaliczył w całym meczu 15-latek Dawid Dęsoł.