Niesamowity przebieg miała potyczka Piekar z Maratonem. Na parkiecie brylowali Mazur i Hajdan.
Niesamowity przebieg miała potyczka Piekar z Maratonem. Na parkiecie brylowali Mazur i Hajdan.
Siemaszka Piekary- Maraton Krzeszowice 2-3 (13-25; 22-25; 25-23; 25-23; 11-15)
Maraton: Kozioł, Płaczek, Mazur, Hajdan, Dzido, Kłosowski, Bodzęta- libero. Na zmiany wchodzili: Nawała, Patej, Szymański.
Pierwsze dwa sety goście dobrze zagrali blokiem. W pierwszej partii Maraton rozbił miejscowych do 13. W drugiej części gry obie ekipy były już równorzędnymi przeciwnikami.
W trzecim secie od początku wymieniano punkt za punkt, a dramaturgii nie zabrakło też w końcówce tejże odsłony. Przy stanie 23-20 przyjezdni zapisali na swoje konto 3 "oczka", przez co wyrównali. Być może obyłoby się bez dalszych nerwów, gdyby nie błędna decyzja sędziego, który przyznał punkt gospodarzom. Notabene wywiązała się z tego awantura.
Dla podopiecznych Edwarda Zająca dość trudny był także czwarty set. Obronili mnóstwo piłek w nieprawdopodobnych wręcz sytuacjach. Jednak nie wystarczyło to do zakończenia spotkania.
Zważywszy na wydarzenia z końcówki trzeciej partii sprawiedliwości stało się zadość, bowiem zespół Maratonu ograł rywali do 11 i ostatecznie zwyciężył 2-3.
Jan Dobosz

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz