W piątym secie siatkarkom MOS-u zabrakło szczęścia - przelom.pl
Zamknij

W piątym secie siatkarkom MOS-u zabrakło szczęścia

19:24, 18.01.2009 red
Skomentuj Atak chrzanowianek na podwójnym bloku Atak chrzanowianek na podwójnym bloku

Siatkarki MOS-u zdobyły w niedzielnym meczu III ligi punkt po przegranej 2-3 z Salosem Kraków. Równie dobrze jednak to one mogły zejść z parkietu w roli zwyciężczyń.

Zaciętego, pierwszego seta chrzanowianki przegrały 24-26. W drugiej partii zdecydowanie prowadziły i wygrały ją 25-19. W trzecim secie na skutek słabego przyjęcia uległy rywalkom 17-25. W czwartej partii siatkarki MOS-u już na początku zaprezentowały kilka asów serwisowych.

Przyjezdne w końcówce przejęły inicjatywę. Jednak przy stanie 23-23 rywalkę na pojedynczym bloku zatrzymała Ewa Dobrzańska. Chwilę później jej klubowa koleżanka Monika Norys zaatakowała ze środka. Tym samym podopieczne Tomasza Brzózki wygrały 25-23 i doprowadziły do tie-breaka. W decydującej partii prowadziły 8-6 i 10-7. Jednak błędy w końcówce kosztowały gospodynie przegraną w secie 13-15 i całym meczu 2-3.