Remis w meczu na szczycie - przelom.pl

Sport

Zamknij

Remis w meczu na szczycie

red 07:59, 12.02.2009
Skomentuj Remis w meczu na szczycie Michał Kaiser (Medex II LO) pilnowany przez Jakuba Tekielaka z Lwa Olszyny

W zaległym meczu Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu, kończącym zmagania w pierwszej rundzie rozgrywek Medex II LO zremisował z Lwem Olszyny 2-2.

W zaległym meczu Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu, kończącym zmagania w pierwszej rundzie rozgrywek Medex II LO zremisował z Lwem Olszyny 2-2.

Prowadzenie dla Olszyn już w 43 sekundzie uzyskał Głowacki, który został obsłużony dokładnym podaniem od Pawłowskiego. Medex utrzymywał się przy piłce, atakował, ale nie przynosiło to efektów. Dopiero w 30. minucie do remisu doprowadził Kłosowski kierując piłkę do siatki między nogami Woźniaka. W 39. minucie Medex mając rzut rożny poprosił o czas. Po jego rozegraniu i drugiej dobitce Baran głową pokonał Woźniaka dając swojej drużynie prowadzenie. Olszyny na 7 sekund przed końcową syreną doprowadziły do remisu, a swoje drugie trafienie zaliczył Głowacki.

Teraz liga zostanie podzielona na dwie grupy, "mistrzowską" i "spadkową". W tabeli z 28 punktami przewodzą Antalya Junior i Megalo. Trzeci jest Lew mając 26 punktów, a oczko mniej zgromadził czwarty Medex II LO.

Najbliższa kolejka Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu w hali sportowej w Chrzanowie już w najbliższą niedzielę od 8.30 do 13.30.
Adam Banach

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%