Rezerwy Wolanki pokonały Mętków - przelom.pl

Sport

Zamknij

Rezerwy Wolanki pokonały Mętków

red 19:42, 25.04.2009
Skomentuj Rezerwy Wolanki pokonały Mętków Przy piłce zawodnik Wolanki Sławomir Ziomek, atakowany przez Dominika Bogacza (Mętków)

W sobotnim meczu klasy B rezerwy Wolanki pokonały nie bez trudu Mętków 4-3.

W sobotnim meczu klasy B rezerwy Wolanki pokonały nie bez trudu Mętków 4-3.

Po samobójczym trafieniu obrońcy Mętkowa Grzegorza Klimka, na 2-0 strzałem z bliska podwyższył Piotr Filipek. Bramkarz pierwszego, A-klasowego zespołu z Woli popisał się jeszcze celnym strzałem z 20 metrów w samo "okienko". Do przerwy było 3-1, bo technicznym uderzeniem golkipera gospodarzy zaskoczył Rafał Pajor.

Gdy w 49. minucie na 4-1 strzałem przy prawym słupku podwyższył Grzegorz Ślusarczyk wydawało się, że gospodarze wygraną mają już w kieszeni. Po godzinie gry było jednak 4-2, bo kapitan przyjezdnych Artur Szelichiewicz wykorzystał karnego podyktowanego za faul bramkarza Wolanki. Pięć minut później za kopnięcie rywala bez piłki sędzia usunął z boiska Kamila Wróblewskiego. Grając w dziesiątkę goście jednak atakowali, zdobywając kontaktowego gola w 88. minucie po ładnym strzale pod poprzeczkę zmiennika Łukasza Martyniaka. Na doprowadzenie do remisu zabrakło im już jednak czasu.
(RAT)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%