Tenisiści stołowi uczcili 10-lecie Opoki - przelom.pl

Sport

Zamknij

Tenisiści stołowi uczcili 10-lecie Opoki

red 08:37, 28.06.2009
Skomentuj Tenisiści stołowi uczcili 10-lecie Opoki Pojedynek Idziego Komarowa (w głębi stołu) z Bronisławem Ciołczykiem.

Ponad 20 pingpongistów wzięło udział w sobotnim turnieju, zorganizowanym w Centrum Tenisa Stołowego w Trzebini-Sierszy z okazji 10-lecia Parafialnego klubu Sportowego Opoka Trzebinia. Impreza stanowiła integralną część XV Dni Trzebini.

Ponad 20 pingpongistów wzięło udział w sobotnim turnieju, zorganizowanym w Centrum Tenisa Stołowego w Trzebini-Sierszy z okazji 10-lecia Parafialnego klubu Sportowego Opoka Trzebinia. Impreza stanowiła integralną część XV Dni Trzebini.

Chociaż drużyna istnieje tylko dekadę, zdołała już awansować do ekstraklasy i w dodatku jako beniaminek zajęła trzecie miejsce w Polsce.
- Nikt przed nami w Trzebini nie był nigdy tak wysoko. Mam nadzieję, że w kolejnych latach uda się osiągnąć kolejne sukcesy - mówi trener Opoki, Kazimierz Noworyta.

W turnieju, zorganizowanym z okazji 10-lecia klubu, uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe: do 18 lat, 18-50 lat i powyżej 50 lat. Chociaż dla wszystkich tenis stołowy jest przede wszystkim świetną zabawą, każdy przy stole dawał z siebie wszystko, dążąc do końcowego zwycięstwa.

- Gram od około 30 lat. Bardzo się cieszę, że zorganizowano taki turniej. Można sprawdzić się na tle innych zawodników. Martwi mnie jednak, że przyszło tak mało młodzieży. W szkołach brakuje nauczycieli, którzy zaszczepiliby w nich miłość do sportu - uważa Czesław Smolik z Chrzanowa.

Zwycięzcy każdej z kategorii wiekowych mieli okazję rywalizować z aktualnymi i byłymi zawodnikami Opoki, którzy przybyli na jubileusz. Między innymi z Dariuszem Kiełbem, nowym zawodnikiem trzebińskiej drużyny.

- Zdaję sobie sprawę z oczekiwań wobec mojej osoby. Ale ja jestem do tego przyzwyczajony. Postaram się wnieść do drużyny jak najwięcej. Skład mamy naprawdę dobry, więc możemy powalczyć w przyszłym sezonie o dobrą lokatę - mówi Dariusz Kiełb, który przyszedł do Opoki z Gorzovii Gorzów.

Wywiad z aktualnym drużynowym wicemistrzem Polski będzie można przeczytać w najbliższym numerze "Przełomu".
(MK)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej zdjęć z jubileuszowego turnieju

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%