Halniak ograł Żarki - przelom.pl

Sport

Zamknij

Halniak ograł Żarki

red 07:00, 09.08.2009 Aktualizacja: 23:15, 25.10.2025
10 Halniak ograł Żarki Interweniuje bramkarz Żarek Krzysztof Poznański

Piłkarze Żarek w VI-ligowym debiucie ulegli w sobotę Halniakowi Maków Podhalański 1-4 (1-1).

Piłkarze Żarek w VI-ligowym debiucie ulegli w sobotę Halniakowi Maków Podhalański 1-4 (1-1).

W 38. minucie Grzegorz Pacyga po dośrodkowaniu Krzysztofa Bryły dał prowadzenie gościom. W 45. minucie wyrównał Piotr Szafran. Historyczny, bo pierwszy w klasie okręgowej gol dla Żarek padł po zespołowej akcji. Jednak po przerwie gospodarze opadli z sił, co skrzętnie wykorzystali rywale. Golkipera miejscowych Krzysztofa Poznańskiego pokonał dwukrotnie Przemysław Gałuszka, a raz zmiennik Robert Starowicz.

- Rywale to zespól z czołówki, wzmocniony na dodatek kilkoma zawodnikami Skawy Wadowice. W naszym zespole zabrakło czterech podstawowych zawodników. Dopóki mieliśmy siły, walczyliśmy. Teraz zagramy ze Zgodą Malec i powinno być już lepiej - powiedział nam po meczu Stanisław Dwornik, szkoleniowiec Żarek.
(MOR) 

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (10)

~Kibic LKS-u~Kibic LKS-u

0 0

chlopaki to jest dopiero pierwszy mecz... nie robcie awantury bo jeszcze jest bardzo duzo kolejek do konca sezonu:) a co do A klasy Chrzanowskiej a Wadowickiej lub Oświęcimskiej to, to jest kolosalna przepaść jeśli chodzi o poziom rozgrywek i badzmy realistami jesli w Chrzanowskiej A klasie nie bedzie druzyn z duzym budzetem i dobrymi zawodnikami to nie ma co sie pchać do okręgówki... Szkoda że druzyny z PPN CHrzanów nie mają dobrych sponsorów... w Żarkach nie ma pieniędzy a co za tym idzie, nie ma wzmocnień i trzeba polegać na wychowankach. A jeśli już ktoś sie zgłosi do gry to żąda chorą sume za gre w klubie...ludzie, i zawodnicy to nie jest III liga zeby chciec za gre 1000zl!!!!!!!!!!!!!

13:39, 10.08.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~iiop~iiop

0 0

halniak byl lepszy i tyle mozna powiedzic o tym meczu a z taka gra to w a klasie tez bysmy przegrali

10:06, 10.08.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~out :)~out :)

0 0

zazdrosni kibice Zagorzanki sie udzielaja ktorzy nadal graja w wiejskiej A klasie :) przegraly Żarki ale sie utrzymaja :D

09:08, 10.08.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Miodrag~Miodrag

0 0

Kolejny zespół który poleci za rok do A klasy. Dobrze że Zagórze nie weszło bo byłby podwójny spadek i podwójny wstyd. Apeluje do MZPN aby mistrz z klasy A Chrzanów grał baraż o awans np. z wicemistrzem z Klasy A Wadowice. Nie ma sensu wpuszczać takich słabych zespołów

08:27, 10.08.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~xx~xx

0 0

a czy to ważne kim grały Żarki?? Przegrały i tyle nie ma co się tłumaczyć.

22:38, 09.08.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Wujek~Wujek

0 0

Mogło i grać jedenastu ....panowie wiek 18 lat w swiecie to goscie dojrzali piłkarsko a wy dalej podniecacie sie ze to wasza przyszłosc:) nie ma kasy nie ma grania tyle w tym temacie:)

22:13, 09.08.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Hrabia~Hrabia

0 0

Co Tam będziemy sie tłumaczyć. Jak Jakis "Żałosny" Gość zazdrości że Żarki grają w wyszej lidze niż drużyna z miejscowości z której pochodzi ten Żałosny Gość..

20:57, 09.08.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~srarki~srarki

0 0

ta jasne ze juniorzy nie udawajcie bo i tak spadniecie takie wymowki to mozecie se mowic w A klasie . A klasa czeka na was Srarki

19:43, 09.08.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Kibic LKS-u~Kibic LKS-u

0 0

a tak wyjasniając to w tym meczu grało 4 juniorów tak ze ciezko bylo o dobry wynik...

19:15, 09.08.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Gość~Gość

0 0

Ze Zgodą dostaniecie jeszcze więcej i zanim się ockniecie będzie już za późno by myśleć o utrzymaniu.
Śmieszne tłumaczenie Dwornika, że brakowało 4 podstawowych zawodników, bo przecież ten sam Pan nie dawno mówił że: W kadrze mam ponad 20 zawodników. Dlatego być może zgłosimy drugi zespół do klasy C. Żałosne

08:20, 09.08.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%