Na kolejkę przed końcem pierwszej rundy wyjaśniło się, które zespoły w drugiej rundzie powalczą o mistrzostwo, a które o utrzymanie. W najciekawszym meczu kolejki Protector wygrał z Megalo 4-1, a zawodnicy obu drużyn obejrzeli trzy czerwone kartki.
Na kolejkę przed końcem pierwszej rundy wyjaśniło się, które zespoły w drugiej rundzie powalczą o mistrzostwo, a które o utrzymanie. W najciekawszym meczu kolejki Protector wygrał z Megalo 4-1, a zawodnicy obu drużyn obejrzeli trzy czerwone kartki.
Wyniki
Północ - Antalya 5-1
Damian Seręga 3, Paweł Łukasik, Wiktor Potejko - Adrian Głownia
Mecz rozegrano w środę, bowiem w weekend Północ bawiła się na weselu u swojego zawodnika Bartosza Kalińskiego. Lider tabeli prowadził 2-0, ale przed przerwą bramkę kontaktową strzelił Głownia. W drugiej połowie Antalya wychodziła z groźną kontrą, ale Krupnik zwlekał z podaniem i to Północ podwyższyła na 3-1, a po chwili Krupnik nie wykorzystał znakomitej sytuacji pod bramką rywala. Północ za to skutecznie kończyła kontry wygrywając ostatecznie 5-1, a trzy trafienia zaliczył lider kalsyfikacji strzelców Damian Seręga.
KS Orły - OLKO 1-0
Radosław Klimek
Orły z meczu na mecz radzą sobie coraz lepiej i na dobre zadomowiły się już w czołówce tabeli. Tym razem zmierzyły się z OLKO. W 6. minucie po rozegraniu rzutu rożnego w okienko trafił Radosław Klimek i Orły prowadziły 1-0. W dalszej fazie meczu doświadczony zespół kontrolował przebieg gry i nie dał sobie odebrać cennych punktów. Wynik mógł być wyższy, ale w końcówce przedłużonych rzutów karnych nie strzelili Klimek i Nowicki.
Wygiełzów - Solidex 10-2
Łukasz Grabowski 3, Wojciech Kwiatkowski 2, Mateusz Kasperczyk 2, Kamil Adamczyk, Paweł Wierzbic, Andrzej Batory - Ariel Milewski, Marcin Broda
Solidex prowadził nieoczekiwanie z Wygiełzowem, kiedy w 5. minucie stojącego z konieczności między słupkami Ludwę pokonał Milewski. W 11. minucie padło wyrównanie. Błąd Miteli wykorzystał Kwiatkowski, który po chwili umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Wielgusa. W kolejnych trzech minutach padły trzy bramki dla Wygiełzowa i było jasne, że faworyt punktów nie straci. Ostatecznie Wygiełzów wygrał aż 10-2, a wynik meczu ustalił wracający po kontuzji Kamil Adamczyk.
Megalo - Protector 1-4
Łukasz Wierzba - Jan Bogucki 3, Piotr Stach
Pojedynek czołowych drużyn w lidze rozpoczął się od strzałów w słupki. Najpierw w tę część bramki trafił Podobiński, a w odpowiedzi uderzał Nowak. W 7. minucie po długim podaniu sam na sam z Domuratem znalazł się Bogucki, który otworzył wynik. W 16. minucie Domurat wybronił strzał Podobińskiego, ale wobec dobitki Boguckiego był bezradny. Po chwili ze strony Megalo "bombę" posłał Nowak, ale piłka odbiła się od poprzeczki. Megalo mogło zdobyć bramkę także w kolejnej akcji, ale zbyt lekko piłkę w pole karne zagrywał Gucik i rywal przeprowadził kontrę, którą na bramkę zamienił po raz trzeci Bogucki. W 23. minucie na 1-3 trafił mocnym uderzeniem z siedmiu metrów Łukasz Wierzba, ale w 30. minucie było już 4-1, kiedy stratę Ł. Horawy na gola zamienił Stach ustalając końcowy wynik. Niestety, nie obyło się bez niesportowych sytuacji. Po ostrym faulu Boguckiego na Łukaszu Wierzbie na boisko wkroczył jego brat Mateusz odpychając faulującego. W efekcie wszystkich zdarzeń M. Wierzba otrzymał dwie żółte kartki, Bogucki czerwoną, a drugi żółty kartonik obejrzał także Serge Nahle. Na trybuny został warzony także kierownik Protectora. Megalo grało przez dwie minuty czterech na dwóch w polu, ale mądrze grający Oczkowski i Stach skutecznie powstrzymywali zapędy rywala.
UKS II LO - ADI 11-7
Mariusz Kołodziej 3, Mateusz Wiśniewski 2, Szymon Wantulok 2, Dariusz Hrabia 2, Mateusz Skrzypiński, Kamil Hrabia - Paweł Gawęcki 4, Piotr Jawień 2, Mateusz Filipek
ADI prowadziło po 10. minutach z UKS II LO, a do siatki trafiali Gawęcki oraz Jawień. Bramkę kontaktował zdobył Skrzypiński, ale w ADI szybko odpowiedział wcześniej wspomniany duet i było już 4-1. II LO wzięło się jednak do roboty i w 26. minucie po bramce Dariusza Hrabii było już 4-4. a po kolejnych siedmiu minutach i golach Wantuloka, Kołodzieja i technicznym strzale Kamila Hrabii UKS prowadził 7-4! Piłkarze obu drużyn w dalszym ciągu nie próżnowali i zdobywali bramki, a UKS II LO wygrał ostatecznie 11-7.
Instalbud - UMKS Orzeł Balin 9-5
Gabriel Dudek 4, Sławomir Jastrzębski 2, Marcin Wielonek, Artur Bogusz, Przemysław Deda - Konrad Kogut 2, Paweł Baran, Maciej Czub
W 5. minucie do siatki trafił Kogut i Orzeł objął prowadzenie. Po niespełna 60. sekundach do remisu doprowadził Dudek, a w 8. minucie Instalbud na prowadzenie wyprowadził Sławomir Jastrzębski. W 10. minucie celny strzał w długi róg oddał Czub i było po dwa. Ale w 15. minucie na 3-2 dla Instalbudu trafił Wielonek. W drugiej połowie Instalbud przejął inicjatywę i jego zwycięstwo nie było zagrożone. Dwie ładne bramki z rzutów wolnych atomowymi strzałami strzelił Gabriel Dudek, a jego zespół wygrał ostatecznie 9-5.
Tabela:
1.Północ 10 28 63-23
2.Protector 10 22 48-34
3.Megalo 10 18 51-29
4.Wygiełzów 10 18 57-34
5.KS Orły 10 18 42-28
6.OLKO 10 16 43-35
7.Antalya 10 13 33-38
8.UKS II LO 10 13 38-49
9.Instalbud 10 11 34-39
10.ADI 10 9 47-56
11.Solidex 10 6 29-63
12.UMKS Orzeł Balin 10 3 24-81
Najlepsi strzelcy:
1.Damian Seręga (Północ) 19
2.Piotr Jawień (ADI) 15
3.Paweł Łukasik (Północ) 14
4.Łukasz Wierzba (Megalo) 13
5.Dawid Kulawik (Megalo) 12
-. Marcin Wielonek (Instalbud) 12
Adam Banach

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz