Fatalny początek baraży w wykonaniu siatkarek Maratonu - przelom.pl

Sport

Zamknij

Fatalny początek baraży w wykonaniu siatkarek Maratonu

red 11:14, 15.02.2010

W pierwszych meczach barażowych o utrzymanie w drugiej lidze siatkarki Maratonu przegrały z kretesem zarówno sobotnie jak i niedzielne wyjazdowe spotkanie w Sędziszowie Małopolskim z tamtejszą Patrią. Jeżeli nie sprostają rywalkom po raz trzeci, 1 rundę play- off będą miały z głowy, choć to nie będzie jeszcze koniec baraży.

W pierwszych meczach barażowych o utrzymanie w drugiej lidze siatkarki Maratonu przegrały z kretesem zarówno sobotnie jak i niedzielne wyjazdowe spotkanie w Sędziszowie Małopolskim z tamtejszą Patrią. Jeżeli nie sprostają rywalkom po raz trzeci, 1 rundę play- off będą miały z głowy, choć to nie będzie jeszcze koniec baraży.

W sobotniej potyczce siatkarkom Maratonu brakowało skuteczności i nade wszystko woli walki. Wynik 3-0 był wiernym odzwierciedleniem postawy przyjezdnych.

W niedzielnej batalii Maraton spisał się lepiej, choć...wynik w setach był identyczny jak w sobotę. Tyle że zawodniczki z Krzeszowic walczyły bardziej zaciekle niż dzień wcześniej. Jednak brakowało im także szczęścia. Do tego gospodynie zademonstrowały znakomitą zagrywkę.

27 lutego(jeśli Maraton zwycięży, to także dzień później) odbędzie się rewanż w Krzeszowicach. Jeżeli Patria wygra, zakończy 1 rundę play-off(mecze odbywają się do 3 zwycięstw). Jeśli Maraton zwycięży 27 i 28 lutego, piąty mecz odbędzie się 3 marca w Sędziszowie Młp.
W pierwszym meczu brakowało z naszej strony walki, a siatkarkom przeszkadzała trema. W niedzielę zaś zagraliśmy dużo lepiej, ale brakowało szczęścia, do tego sędziowie podjęli parę spornych decyzji, które jednak nie wpłynęły na końcowy wynik- powiedział nam szkoleniowiec Maratonu Krzysztof Zabielny.

Sobota 13.02
Patria Sędziszów Małopolski- Maraton Krzeszowice 3-0(25-17; 25-12; 25-14)
Maraton: Bojko, Kocoń, Bednarczuk- Dziedzic, Chochorowska, Króliczek, Madejska, Małusecka- libero. Na zmiany wchodziły: Furczyk, Domagalska, Koźbiał, Czekaj, Pawlica.

Niedziela 14.02
Patria Sędziszów Małopolski- Maraton Krzeszowice 3-0(25-22; 25-18; 25-16)
Maraton: Bojko, Chochorowska, Króliczek, Bednarczuk- Dziedzic, Domagalska, Furczyk, Małusecka- libero. Na zmiany wchodziły: Koźbiał, Czekaj, Pawlica, Kocoń, Madejska.

Jan Dobosz

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%