W Dzień Kobiet zawodnicy Chrzanowskiej Akademii Piłkarskiej rozegrali towarzyskie spotkania z Unią Oświęcim, Jadwigą Kraków oraz ze Szczakowianką Jaworzno.
W Dzień Kobiet zawodnicy Chrzanowskiej Akademii Piłkarskiej rozegrali towarzyskie spotkania z Unią Oświęcim, Jadwigą Kraków oraz ze Szczakowianką Jaworzno.
W chrzanowskiej hali sportowej każda z drużyn zrzeszona w Chrzanowskiej Akademii Piłkarskiej zagrała z innym przeciwnikiem. Chłopcy przed każdym meczem udawali się na trybuny, aby wręczyć kwiaty dla swoich mam, babć czy sióstr z okazji ich święta.
Jako pierwsi do rywalizacji stanęli najmłodsi. Drużyna prowadzona przez Tomasza Brońka, w której są zawodnicy z rocznika 2001 oraz młodsi, zmierzyła się ze Szczakowianką Jaworzno. Szczakowianka wygrała 9-0, a aż siedem bramek zdobył Kamil Gałka, który był nie do upilnowania dla defensorów gospodarzy.
Zwycięstwo odnieśli podopieczni Łukasza Matusika z rocznika 2000, którzy 5-3 pokonali Unię Oświęcim. Rywal z powodu plagi chorób do spotkania przystąpił z zaledwie jednym rezerwowym. Unia walczyła jednak do końca i w drugiej połowie zdołała strzelić trzy bramki.
Porażkę zanotowali podopieczni Sławomira Gołby, którzy ulegli Jadwidze Kraków prowadzonej przez Jacka Matyję 0-6. Nieszczęśliwie mecz rozpoczął Hubert Matys, który już w 16. sekundzie nabawił się kontuzji ręki i na boisko już nie wyszedł.
Mecze sędziowali Andrzej Kowal, Rafał Ziach, Mateusz Kulig oraz Janusz Krupnik.
Adam Banach

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz