Siódmy zespół B klasy Promyk Bolęcin w rundzie wiosennej będzie miał nowego szkoleniowca. Krzysztofa Doległę zastąpił Dariusz Bieroński.
Siódmy zespół B klasy Promyk Bolęcin w rundzie wiosennej będzie miał nowego szkoleniowca. Krzysztofa Doległę zastąpił Dariusz Bieroński.
- Zawodnicy praktycznie przestali trenować i na halę w Regulicach jeździło ich po czterech, pięciu. Musieliśmy więc podjąć jakieś decyzje dla poprawy tej sytuacji. Krzysztof Doległo zrezygnował z funkcji trenera, ale pozostał dalej zawodnikiem naszej drużyny, a nowym szkoleniowcem jest Dariusz Bieroński. To miał być taki pozytywny impuls dla piłkarzy. Jak na razie, myślę, ta zmiana poskutkowała - wyjaśnia zawirowania na ławce trenerskiej prezes Promyka Bolęcin Rafał Zieliński.
Zawodnicy Promyka chcąc pokazać się trenerowi zdecydowanie zwiększyli częstotliwość pojawiania się na zajęciach. Podczas całego okresu przygotowawczego zespół rozegrał już siedem sparingów. Na boiskach typu "Orlik" (7-5 z Ruchem Młoszowa, 4-4 z Kościelcem i 2-6 z Regulicami) oraz na pełnowymiarowych boiskach (2-1 z MKS-em Trzebinia-Siersza II, 2-0 z UKS Siersza, 0-4 z Płazą i 2-3 z Orłem Balin II).
- Frekwencja jest dobra, choć oczywiście może być jeszcze lepiej. Na ostatnim sparingu w Gaju było bowiem 15 zawodników, ale na treningu siłowym już tylko siedmiu. Po dłuższej przerwie w pracy z seniorami poczułem "powera" i mam chęć do trenowania - mówi Dariusz Bieroński, który ostatnio zajmował się zawodnikami Kościelca, a na co dzień pracuje jako wuefista w Zespole Szkół nr 1 w Chrzanowie.
Kadrę Promyka na wiosnę wzmocnią szesnastoletni Dariusz Wdówka oraz Bartosz Polan i Mateusz Wiśniewski, którzy ostatnio grali w rezerwach KP Chrzanów, a są wychowankami Olimpijczyka Chrzanów.
Adam Banach

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz