Pierwsze zwycięstwo Świtu w rundzie wiosennej - przelom.pl
Zamknij

Pierwsze zwycięstwo Świtu w rundzie wiosennej

17:20, 22.04.2010 red
Skomentuj

We wczorajszym zaległym meczu z Zakliczynem, Świt po raz pierwszy w rundzie wiosennej zainkasował komplet punktów. Czyżby krzeszowiczanie obudzili się na dobre z zimowego snu?

W pierwszej odsłonie gra była wyrównana, ale żadna z drużyn nie zdobyła gola, choć gospodarze mieli ku temu wymarzoną okazję. Tyle, że Krzyściak w 44. minucie nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

Po przerwie na placu gry istniała już tylko jedna drużyna. Wprowadzony 10 minut po przerwie Dąbek w 80. i 88. minucie wykorzystał podania odpowiednio Gawęckiego i Deryniowskiego, dzięki czemu został bohaterem spotkania, a zespół Świtu zrewanżował się z nawiązką rywalom, gdyż w pierwszym spotkaniu przegrał 1-0.

W sobotę krzeszowiczanie podejmą na swoim terenie Wróblowiankę.

Świt Krzeszowice- Jordan Sum Zakliczyn 2-0(0-0)

1-0  Dąbek(80), 2-0 Dąbek(88)

Świt: Bury: Krzysiak, Ali, Woźniak, Ficek- Krzyściak, Pindiur(67 Podobiński), Mikrut(46 Deryniowski), Marszałek- Gawęcki(84 Mirek), Molik(55 Dąbek).