CHRZANÓW. Polskie siatkarki zagrają ze Słowacją - przelom.pl

Sport

Zamknij

CHRZANÓW. Polskie siatkarki zagrają ze Słowacją

red 18:22, 15.12.2010
Skomentuj CHRZANÓW. Polskie siatkarki zagrają ze Słowacją Przed rokiem Slowaczki wygrały w Chrzanowie 3-1

W czwartek, 16 grudnia, o godz. 17. w chrzanowskiej hali MOKSiR zostanie rozegrany mecz siatkarskich reprezentacji kadetek Polski i Słowacji.

- Spotkanie jest etapem przygotowań reprezentacji kadetek do turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy, który odbędzie się w dniach 4-9 stycznia 2011 roku w Niemczech. W tym turnieju Polska będzie rozgrywać swoje mecze w grupie z reprezentacjami: Niemiec, Rosji, Francji i Bułgarii. Do mistrzostw Europy zakwalifikują się dwa najlepsze zespoły z grupy - informuje dyrektor PMOS-u Krzysztof Zubik.

Organizatorem meczu jest Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie, we współpracy z MOKSiR-em. Sponsorami imprezy są firmy Titan-Lux i Swisspor, PEC Chrzanów oraz Południowy Koncern Węglowy SA. Wstęp na mecz jest wolny. Przypomnijmy, że oba zespoły zagrały w Chrzanowie przed rokiem. Wygrały Słowaczki 3-1.
(MOR)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%