W zakończonych w niedzielę seniorskich mistrzostwach Polski w kajakarstwie wychowankowie MKSW Trzebinia zdobyli siedem medali. Dwa razy na najwyższym podium stanął kadrowicz Mariusz Kruk, pływający w barwach Posnanii.
W piątek w "jedynce" na 1000 m trzecią lokatę zajął wychowanek trzebińskiego klubu Piotr Kuleta, reprezentujący barwy Zawiszy Bydgoszcz. W C-2 na 1000 m trzecią lokatę zajęli Wojciech Chudy i Artur Zając.
Ten drugi kajakarskie szlify zdobywał nad Chechłem. Obecnie pływa w barwach AZS AWF Gorzów. W tej samej konkurencji na siódmym miejscu przypłynęli zawodnicy MKSW Trzebinia Patryk Glanowski i Marcin Bąba.
- To bardzo dobry występ. Patryk Glanowski ma dopiero 17 lat i jest uczniem SMS w Wałczu. Dla niego najważniejszy start w tym roku to wrześniowy Puchar Nadziei Olimpijskich w Bydgoszczy - mówi trener Adam Smyk.
W "czwórce" na 1000 m wygrali kanadyjkarze Gorzowa z Arturem Zającem w składzie.
W sobotę w "dwójce" na 200 metrów szans rywalom nie dała para Posnanii Mariusz Kruk - Paweł Baraszkiewicz. Mariuszowi Krukowi zmierzono drug czas w C-2 na 500 m.
W niedzielę zawodnicy Posnanii z Krukiem w składzie wygrali sztafetę 4x200 m na 200 metrów.
Marek Oratowski
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Piłkarskie emocje w weekend. Kto z kim zagra?
Panie redaktorze, już kolejny artykuł, gdzie pomijana jest liga kobieca. Chciałem zauważyć, że dziewczyny z Pogorzanki na prawdę pokazują fajną grę. Przykre jest to, że lokalna gazeta w żaden sposób ich nie wspiera, choćby przez opublikowanie kiedy i gdzie zagrają. Polecam gorąco wybrać się na mecz naszych dziewczyn.
Kibicpogo
10:16, 2025-05-16
W niedzielę wybory prezydenckie. Na kogo zagłosujecie?
Ja zagłosuję na świątynię tępej propagandy lokalnej mafii PO , Przelom i arcykapłanów tego szmatławca tzw dziennikarzy od Molendowej.
Tak dla Polski
08:37, 2025-05-16
ZKKM Chrzanów. Lepszej komunikacji nie będzie
Codziennie na dworcu ZKKM w godz. 9:00 do 12: 00 stoi ok. 10 autobusów a prezes ZKKM podobno chce mieć nowy dworzec, aby mogła tam stać ich więcej! To jest parking a nie dworzec! Nie wiem, co robią kierowcy w czasie tego parkowania. Kto za to płaci?
Ola
08:12, 2025-05-16
ZKKM Chrzanów. Lepszej komunikacji nie będzie
W tym artykule wymienione są wszystkie osoby zarządzające ZKKM (członkowie Zarządu ZKKM) i osoby mające głos decyzyjny dla ZKKM (członkowie Zgromadzenia ZKKM). Co to za ludzie, jakie mają zadania, kto im płaci za tę pracę, jak ją realizują? przed kim się rozliczają?
Tomasz W.
08:01, 2025-05-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz