Zarząd MKS-u Trzebinia-Siersza przyjął dymisję Marcina Kasprzyka, szkoleniowca czwartoligowego zespołu seniorów. Nazwisko nowego trenera poznamy prawdopodobnie dopiero w piątek.
Zarząd MKS-u Trzebinia-Siersza przyjął dymisję Marcina Kasprzyka, szkoleniowca czwartoligowego zespołu seniorów. Nazwisko nowego trenera poznamy prawdopodobnie dopiero w piątek.
Po dziewięciu kolejkach obecnych rozgrywek beniaminek czwartej ligi z dorobkiem pięciu punktów zajmuje czternaste miejsce w tabeli. Trzebinianie wygrali jeden mecz, dwa zremisowali i ponieśli sześć porażek.
Po środowej przegranej na własnym boisku 1-2 z Halniakiem Maków Podhalański szkoleniowiec trzebinian Marcin Kasprzyk podał się do dymisji.
- Swoją decyzję tłumaczył tym, że nie może dotrzeć do zespołu. W czwartek zarząd kluby przyjął rezygnację trenera, który z przerwami pracował w MKS-ie od 2002 roku. W piątek pożegna się oficjalnie z drużyną - mówi Tomasz Kobierecki, rzecznik prasowy MKS-u.
Dodaje, że za słabe wyniki zespół został ukarany finansowo.
Prawdopodobnie w piatek poznamy nazwisko następcy Kasprzyka, który w ubiegłym sezonie wywalczył z trzebińską ekipą awans do czwartej ligi. Sternicy kluby prowadzą rozmowy z kandydatami. Pod uwagę branych jest kilka osób.
(MK)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Szkoda, że nie wiedziałam nic o loterii. Chyba słabo zareklamowana. W urzędzie nie było, ma stronie Przełomu też nie widziałam.
Beza
22:27, 2026-05-21
Przed nami weekend pełen futbolu
Mecz w Krzeszowicach w sobotę o 15:45
marcinellino
22:20, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
A gdzie były informacje o tej loterii 🤔
Barbara
21:31, 2026-05-21
Najpierw urzędnicy, potem PSZOK
trzeba szybko otworzyć bo butelkomaty to nie wypał, a tak to podstawią hasioka i gitara
kiki
21:19, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz