Na liście sparingpartnerów występujących w okręgówce piłkarzy Chełmka są m.in. Górnik Wesoła, Szczakowianka i Janina Libiąż.
Na liście sparingpartnerów występujących w okręgówce piłkarzy Chełmka są m.in. Górnik Wesoła, Szczakowianka i Janina Libiąż.
Gracze Chełmka na półmetku rozgrywek zajmują dziesiątą lokatę w klasie okręgowej. Początek rundy mieli wyraźnie niedany. Po dziewiątej kolejce, gdy przegrali w Balinie, Artura Oczkowskiego zastąpił na trenerskiej ławce Krzysztof Duch. W sześciu spotkaniach jego podopieczni wywalczyli 10 punktów i w sumie mają ich dziewiętnaście.
- W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy treningi. Zawodnicy jeszcze będą się spotykali w weekendy na orliku, by podtrzymać formę. Treningi wznowimy 13 stycznia. Pierwszy sparing czeka nas 25 stycznia. Wybrałem naprawdę mocnych rywali. W tym gronie będzie czterech trzecioligowców, i trzech czwartoligowców. Liczę, że spotkania z takimi rywalami będą pożyteczne. Realnie stać nas na przesunięcie się wiosną na szóste lub siódme miejsce w tabeli - ocenia trener Krzysztof Duch.
Sparingpartnerzy KS Chełmek
25 stycznia - Niwa Nowa Wieś
1 lutego - Czaniec
8 lutego - Wilamowice
12 lutego - Szczakowianka
15 lutego - MKS Trzebinia-Siersza
22 lutego - Świt Krzeszowice
1 marca - Brzezina Osiek
8 marca - Unia Kosztowy
15 marca - Janina Libiąż
(MOR)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz