SPORTOWA NIEDZIELA. Caban Cup po myśli chrzanowian - przelom.pl

Sport

Zamknij

SPORTOWA NIEDZIELA. Caban Cup po myśli chrzanowian

red 18:26, 19.01.2014
Skomentuj SPORTOWA NIEDZIELA. Caban Cup po myśli chrzanowian Kapitan PMOS II Marcin Hardzina odbiera od burmistrza Ryszarda Kosowskiego puchar za drugie miejsce w kategorii chłopców (rocznik 2002 i młodsi) fot. Marek Oratowski

Juniorzy PMOS Chrzanów wygrali, a chłopcy z tego klubu zajęli drugie miejsce w prestiżowym turnieju piłki ręcznej Caban Cup.

Juniorzy PMOS Chrzanów wygrali, a chłopcy z tego klubu zajęli drugie miejsce w prestiżowym turnieju piłki ręcznej Caban Cup.

PIŁKA RĘCZNA
IX Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Caban Cup

Zawody trwały trzy dni w halach sportowych w Chrzanowie i Libiążu. Gospodarze kolejny raz nie zawiedli. Juniorzy z rocznika 1995 w stawce siedmiu zespołów okazali się najlepsi. Przegrali tylko w ostatnim, niedzielnym meczu z rosłymi rywalami z Vive Targi Kielce. Bardzo zacięty mecz stoczyli z Mielcem, o czym świadczy wynik 23-22 dla chrzanowian. Kielczanie zajęli drugie miejsce, wyprzedzając lepszą różnicą bramek Stal Mielec. Drugi zespół PMOS-u zakończył turniej na szóstym miejscu.
- Chcieliśmy poćwiczyć kilka wariantów gry przed lutowym ćwierćfinałem mistrzostw Polski. Na tle silnych rywali wypadliśmy naprawdę dobrze, choć jest jeszcze kilka rzeczy do poprawienia. Głównie w obronie - ocenił Leszek Wójcik, szkoleniowiec PMOS-u.
W kategorii dzieci na starcie stanęło aż dwanaście ekip. W finale PMOS II Chrzanów uległ 8-13 rywalom z UKS Szczypiorniak Ostrów Wielkopolski. Trzecie miejsce przypadło pierwszemu zespołowi PMOS-u, który w "małym finale" ograł Czechów z HC Zlin.
- Jesteśmy zadowoleni z drugiego miejsca. W finale w drugiej połowie trochę zabrakło nam sił - przyznał Marcin Hardzina, wybrany najlepszym zawodnikiem zespołu PMOS II, trenowanego przez Michała Gacka. Najlepsze ekipy dostały medale i puchary rzeczowe, które wręczał m.in. burmistrz Ryszard Kosowski.

Sportowy weekend w obiektywie
PIŁKA NOŻNA HALOWA

Mistrzostwa PPN Chrzanów juniorów starszych
W sobotę tytuł mistrzowski w swojej kategorii wiekowej wywalczyli trampkarze MKS Trzebinia-Siersza. W niedzielę, w hali sportowej w Libiążu podobny wynik osiągnęli ich starsi koledzy klubowi.
Rezultat nie jest specjalnym zaskoczenie. Występujący na co dzień w pierwszej lidze oświęcimskiej trzebinianie są liderem rozgrywek z dużymi szansami na awans do ligi wojewódzkiej.
W Libiążu podopieczni Kacpra Ślusarka bez większego problemu odnieśli komplet zwycięstw, pokonując 6-1 Tęczę Tenczynek, 5-0 Orła Balin, 9-2 Janinę Libiąż oraz 11-0 Zagórzankę Zagórze.
- Znając wartość mojego zespołu mogłem się spodziewać zdobycia mistrzostwa - mówi Kacper Ślusarek, trener trzebińskiego MKS.
Indywidualne wyróżnienia trafiły do jego podopiecznych. Królem strzelców turnieju został Paweł Piskorz, a najlepszym, bramkarzem uznany został Dawid Pędziałek.

Wyniki
Tęcza Tenczynek - Zagórzanka Zagórze 2-4
MKS Chrzanów - Janina Libiąż 1-3
MKS Trzebinia-Siersza - Tęcza Tenczynek 6-1
Janina Libiąż - Zagórzanka Zagórze 4-2
MKS Trzebinia-Siersza - MKS Chrzanów 5-0
Tęcza Tenczynek - Janina Libiąż 1-3
MKS Chrzanów - Zagórzanka Zagórze 7-1
MKS Trzebinia-Siersza - Janina Libiąż 9-2
Tęcza Tenczynek - MKS Chrzanów 0-4
MKS Trzebinia-Siersza - Zagórzanka Zagórze 11-0

Tabela
1. Trzebinia 4 12 31-3
2. Libiąż 4 9 12-13
3. Chrzanów 4 6 12-9
4. Zagórze 4 3 7-24
5. Tenczynek 4 0 4-17

(MOR, MK)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%