TRZEBINIA. Żurawski z Czerwcem strzelali i pozowali (ZDJĘCIA) - przelom.pl

Sport

Zamknij

TRZEBINIA. Żurawski z Czerwcem strzelali i pozowali (ZDJĘCIA)

red 20:02, 01.05.2014
Skomentuj TRZEBINIA. Żurawski z Czerwcem strzelali i pozowali (ZDJĘCIA) Maciej Żurawski w ataku na bramkę zespołu policji

Maciej Żurawski i Ryszard Czerwiec pokazali na trzebińskim stadionie, że choć profesjonalną karierę już zakończyli, to wciąż czarują nieprzeciętnymi umiejętnościami piłkarskimi.

Żurawski i Czerwiec mogą się pochwalić łącznie trzynastoma tytułami mistrza kraju. Obaj występowali w elitarnej Lidze Mistrzów. Pierwszy grał w niej ze szkockim Celtikiem Glasgow, drugi z Widzewem Łódź.
W czwartek, 1 maja byli reprezentanci Polski wzmocnili ekipę samorządowców w konfrontacji z drużyną policji. Obaj pokazali, że choć szczyt sportowej kariery mają już za sobą, to nadal potrafią na boisku zaprezentować spore umiejętności.

Popularny "Żuraw", który od niedawna próbuje swych sił w polityce (z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego) zdobył trzy gole i zaliczył dwie asysty. Czerwiec, grający obecnie w A-klasowej Przemszy Okradzionów strzelił jedną bramkę i miał udział przy jeszcze jednym trafieniu. Skutecznie też rozdzielał piłki w środku pola.
Drużyna samorządowców wygrała ostatecznie 7-4. Dla zwycięzców pozostałe gole zdobyli byli zawodnicy trzebińskiego MKS: Piotr Stojewski (dwie) i Dominik Rolka (jedną).

Zobacz zdjęcia z meczu Samorządowcy - Policja

W zespole policjantów na listę strzelców wpisali się: Paweł Dąbek, Krzysztof Nowakowski, Jarosław Kłeczek i Ryszard Sołkiewicz. Mundurowi mogli zanotować jeszcze kilka trafień, ale bardzo dobrze bronił Krzysztof Pająk, młody golkiper MKS.

- Wiadomo, że jak ktoś występował na wyższym poziomie, to tego się nie zapomina i tak jak z Mackiem szybciej się łapie ten język. Nasza drużyna bardzo fajnie się prezentowała. Widać, ze paru zawodników grało gdzieś lub wciąż ma styczność z futbolem - powiedział Ryszard Czerwiec, wychowanek Victorii Jaworzno.
Czwartkowe spotkanie oglądało ponad stu widzów.

(MK)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%