Nagrody starosty dla czterech uczennic szkół średnich w powiecie chrzanowskim. Fot. Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
Nagrody w czterech kategoriach: za najlepsze wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia artystyczne, sportowe oraz szczególne osiągnięcia związane z kształceniem zawodowym otrzymały cztery uczennice ze szkół ponadpodstawowych powiatu chrzanowskiego. Każda nagroda była warta 750 zł.
W tym roku cztery uczennice: Aleksandra Miziołek z Zespołu Szkół w Libiążu, Olimpia Smaga z Zespołu Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini, Zuzanna Pytlowska z II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie oraz Weronika Zabrzańska z II Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie otrzymały nagrody starosty chrzanowskiego Andrzeja Urygi. Każda z uczennic wybrała dla siebie podarunki rzeczowe w kwocie 750 zł.
W kategorii szczególne osiągnięcia związane z kształceniem zawodowym nagrodę otrzymała Aleksandra Miziołek - uczennica klasy IV Technikum w Zespole Szkół w Libiążu.
W kategorii najlepsze wyniki w nauce nagrodę dostała Olimpia Smaga - uczennica klasy II Zespołu Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini.
W kategorii wybitne osiągniecia artystyczne doceniona została Zuzanna Pytlowska - uczennica klasy IV II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie.
W kategorii szczególne osiągnięcia sportowe najlepsza okazała się Weronika Zabrzańska - uczennica klasy II, w II Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie. Pasją Weroniki są szachy.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz