Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Legendy Wisły Kraków zagrają w Chrzanowie w ramach WOŚP

22.01.2024 13:00 | 0 komentarzy | 3 741 odsłony | Michał Koryczan

Między innymi bracia Paweł i Piotr Brożkowie, Marcin Wasilewski i Ryszard Czerwiec mają wystąpić w meczu oldbojów Wisły Kraków i Fabloku Chrzanów w ramach 32. Finału WOŚP.

0
Legendy Wisły Kraków zagrają w Chrzanowie w ramach WOŚP
Fot. Ewa Solak
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
W tym roku szykuje się 19. spotkanie piłkarskich legend, organizowane w chrzanowskiej hali sportowej. Inicjatorem tego wydarzenia sportowego jest Antoni Gawronek, działacz PPN Chrzanów i były szkoleniowiec m.in. Fabloku, Janiny Libiąż, Orła Balin oraz MKS Alwernia.

Mecz oldbojów Wisły i Fabloku odbędzie się w czwartek, 25 stycznia o godz. 18:00. Wcześniej, bo od godz. 16:00 na parkiecie zagrają drużyny dziecięce Fabloku i AP 21 Chrzanów.

Jak mówi Antoni Gawronek, do Chrzanowa mają przyjechać m.in. Paweł Brożek, Piotr Brożek, Marcin Wasilewski, Jacek Matyja, Dariusz Marzec, Ryszard Czerwiec, Marek Motyka, Zdzisław Janik, Krzysztof Szopa.

Podczas sportowej imprezy, organizowanej w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się licytacja piłkarskich gadżetów. Pieniądze trafią do puszek wolontariuszy.

- Bardzo liczę, że kibice zapełnią halę sportową. Szykuje się dużo emocji. Co istotne, po raz kolejny możemy wesprzeć szczytny cel. Dlatego mam nadzieję, że wszyscy, którzy się pojawią okażą sporą hojność - mówi Antoni Gawronek.

Podczas zeszłorocznego wydarzenia udało się zebrać łącznie 2545 zł. Rekordowa zbiórka miała miejsce w 2020 roku. Wówczas do puszek trafiło aż 4.060 złotych.

Zobaczcie, co nas jeszcze czeka w regionie podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Najnowszy ranking klubów sportowych. Kto najlepiej pracował z młodymi zawodnikami w 2023 roku?

Pijany pieszy wtargnął na jezdnię. Został potrącony

Wyzywał i kopał policjantów

Samochód uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala

W Wygiełzowie będą liczyć ptaki

Będzie trochę więcej połączeń autobusów ZKKM Chrzanów. Na których liniach?