Trzebinianie zostali wicemistrzami Polski

19.06.2023 08:00 | 0 komentarzy | 2 772 odsłony | Michał Koryczan

Zespół PUKS Trzebinia wywalczył drugie miejsce w mistrzostwach Polski młodzików w unihokeju chłopców.

0
Drużyna młodzików PUKS Trzebinia zdobyła wicemistrzostwo Polski. Fot. Udostępnione przez Pawła Raja

W Gdyni zostały rozegrane finały mistrzostw Polski w unihokeju w kategorii młodzików. W turnieju wzięło udział 12 najlepszych zespołów z kraju, wyłonionych w eliminacjach okręgowych.

Ze znakomitej strony zaprezentowała się ekipa chłopców z PUKS Trzebinia, zdobywając wicemistrzostwo Polski.

Zespół PUKS Trzebinia, prowadzony przez Pawła Raja wystąpił w składzie: Tomasz Tylek, Szymon Raj, Tomasz Rzepecki, Tomasz Kurdziel, Adam Worobiec, Adam Batko, Patryk Borowicz, Jan Rojek.

Najlepszym zawodnikiem trzebińskiej drużyny został wybrany Tomasz Tylek.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Byli piłkarze Wisły Kraków postrzelali sobie w Krzeszowicach (WIDEO, ZDJĘCIA)

Błyskawica Myślachowice ma nowego trenera

Zawodniczka z Dulowej brązową medalistką mistrzostw Europy (WIDEO)

Trzebinia wygrała w Osieku po nerwowej końcówce

Igrzyska Europejskie 2023 coraz bliżej. Zawodnicy powalczą w Krzeszowicach o start na olimpiadzie