W niedzielę, 21 maja rozegrany został trzeci turniej w ramach Trzebińskiej Ligi Piłkarskiej, w której rywalizuje sześć drużyn.
Zmagania w Trzebińskiej Lidze Piłkarskiej toczą się systemem turniejowym. W każdym z turniejów rozgrywanych na orliku w Młoszowej, zespoły grają każdy z każdym.
Dwa spośród czterech turniejów odbyły się jesienią ubiegłego roku. W minioną niedzielę rozegrany został trzeci, podczas którego doszło do zmiany lidera. Prowadzenie w tabeli objął zespół Polskok Chrzanów.
Wyniki trzeciego turnieju
Tabela TLP
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Jakie są wyniki wyborów sołtysów w gminie Babice?
Wandal w Libiążu, złodziej w Trzebini
Piłkarska niedziela. Trzebinia zdobyła Karpaty
Strzały w Parku Miejskim w Chrzanowie, czyli Noc Muzeów z Żuawami Śmierci (WIDEO, ZDJĘCIA)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz