Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Zamknięte odcinki dróg i opóźnione autobusy w Chrzanowie. Pojadą maratończycy z całej Polski

04.05.2023 08:30 | 0 komentarzy | 8 060 odsłon | Łukasz Dulowski
0
Zamknięte odcinki dróg i opóźnione autobusy w Chrzanowie. Pojadą maratończycy z całej Polski
Podczas zeszłorocznego Bike Atelier MTB Maraton. Rowerzyści na ul. Granicznej w Pile Kościeleckiej. FOT. MAREK ORATOWSKI
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
14 maja, w niedzielę, został zaplanowany Bike Atelier MTB Maraton, czyli prestiżowy rajd rowerowy, którego trasa poprowadzi przez Chrzanów, Babice i Trzebinię.

Zawodnicy mają wystartować o godz. 10:30 z placu Tysiąclecia w Chrzanowie. Organizatorzy proponują trasy o różnych długościach i stopniach trudności: 60 km, 41 km, 20 km. Cykliści będą też podzieleni ze względu na wiek.

ORIENTACYJNY PRZEBIEG TRAS oraz szczegółowe informacje na temat Bike Atelier MTB Maraton znajdziecie TUTAJ.

Tymczasem Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie zamieścił komunikat na swoim facebookowym profilu.

„Zgodnie z otrzymaną informacją od Stowarzyszenia Promocji Kolarstwa PRO ROWER, w dniu 14 maja 2023 r. odbędzie się rajd rowerowy, którego trasa przebiegać będzie m.in. ulicami Kusocińskiego, Zieloną, Generała Władysława Sikorskiego. Wobec powyższego od godziny 10:30 do godziny 15:45 mogą nastąpić czasowe zamknięcia wybranych odcinków dróg i związane z tym utrudnia w przejeździe autobusów komunikacji miejskiej, organizowanej przez ZKKM. Należy również liczyć się z możliwymi opóźnieniami w odjazdach autobusów."

W zeszłym roku, jak pisaliśmy na łamach „Przełomu", ponad 650 zawodników stanęło na starcie niedzielnego Bike Atelier MTB Maraton, prestiżowego cyklu wyścigów.