Chrzanów

Piłkarze ręczni z Chrzanowa liderem po zwycięstwie w meczu na szczycie

02.04.2023 12:00 | 0 komentarzy | 3 572 odsłony | Michał Koryczan

Zespół Unimetal Recycling MTS Chrzanów pokonał na wyjeździe AZS AGH Kraków i awansował na pierwsze miejsce w tabeli grupy D pierwszej ligi.

0

Chrzanowscy szczypiorniści potwierdzili bardzo dobrą formę, prezentowaną w ostatnich spotkaniach ligowych.

W meczu na szczycie wygrali na wyjeździe z dotychczasowym liderem AZS AGH Kraków 28-26 i dzięki temu awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Chrzanowianie zrewanżowali się tym samym rywalom za porażkę we własnej hali.

Po pierwszej połowie sobotniego pojedynku na tablicy wyników widniał remis 14-14. Po przerwie sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, ale ostatecznie to goście zainkasowali pełną pulę.

AZS AGH Kraków - Unimetal Recycling MTS Chrzanów 26-28 (14-14)

Kraków: Węgliński, Sądowicz - Kisiel 6, Romian 5, Szymczak 5, Gasin 4, Klamrzyński 4, Bujak 2, Burlyta, Grzybowski, Łuczyński, Kość, Kwarciński, Najuch, Ziaja.

Chrzanów: Górkowski, Plaszczak, Smaciarz - B. Hardzina 10, Malinowski 7, D. Skoczylas 3, M. Hardzina 2, Rusin 2, Węgrzyn 2, Cieślik 1, Nowak 1, Cieniek, Sieczka, B. Skoczylas, M. Skoczylas.