Manhattan Trzebinia trzeci na turnieju w Pszczynie - przelom.pl

Sport

Zamknij

Manhattan Trzebinia trzeci na turnieju w Pszczynie

Michał Koryczan 14:00, 14.03.2023 Aktualizacja: 22:45, 26.10.2025
Skomentuj Manhattan Trzebinia trzeci na turnieju w Pszczynie Fot. Manhattan Trzebinia

Drużyna Manhattan Trzebinia zajęła trzecie miejsce w turnieju piłkarskim o Puchar Burmistrza Pszczyny.

W pierwszym spotkaniu Manhattan zaprezentował skuteczną grę zarówno w obronie jak i w ataku, w efekcie pokonując 2-0 drużynę Oldboje Czechowice.

Drugi grupowy pojedynek, choć wydawał się dla trzebińskiego zespołu łatwiejszy, zakończył się porażką 1-3 z Team Piasek. Manhattan popełnił proste błędy, które wykorzystał przeciwnik strzelając szybko trzy gole.

Na szczęście trzebinianom udało się zdobyć jedną bramkę, która tym samy dała im drugie miejsce w grupie awans do półfinału.

W spotkaniu półfinałowym z Ełka Team do 10. minuty utrzymuje się rezultat bezbramkowy. Po stracie gola Manhattan ruszył do odrabiania strat, ale robił to nieskutecznie. Rywale natomiast wykorzystali dwa kontrataki i mecz zakończył się wygraną Ełka Team 3-0.

Mecz o trzecie miejsce był rewanżem za przegrany pojedynek grupowy z Team Piasek. Tym razem Manhattan nie dał szans przeciwnikom, zwyciężając 4-0 i zajmując tym samym trzecie miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Pszczyny.

Wyniki

Faza grupowa

  • Manhattan Trzebinia - Oldboje Czechowice 2-0
  • Manhattan Trzebinia - Team Piasek 1-3
  • Półfinał
  • Manhattan Trzebinia - Ełka Team 0-3

Mecz o 3. miejsce

  • Manhattan Trzebinia - Team Piasek 4-0

Skład Manhattan Trzebinia: Wilk Jakub, Stojewski Piotr, Jędrzejczyk Dariusz, Mądry Jarosław, Jędrzejczyk Szymon, Warchoł Tomasz, Grabiec Artur, Duda Marcin, Papiernik Janusz.


Czytaj również

Chrzanowianin z Górnika Zabrze został mistrzem Polski

Narciarka z Libiąża druga w prestiżowych zawodach

4 miliony złotych na drogi w powiecie chrzanowskim

Trzebińska Liga Siatkówki. Coraz bliżej decydujących rozstrzygnięć

Most na Wiśle czeka na uzgodnienia. Czy termin zakończenia przebudowy jest zagrożony?

Trzebinia rozbiła Koronę w próbie generalnej przed startem rundy wiosennej

(Michał Koryczan)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%