Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

WOŚP w Chrzanowie. Kto zagra w niedzielę? (WIDEO)

29.01.2023 11:00 | 1 komentarz | 4 780 odsłony | Łukasz Dulowski
Przypominamy, że koncerty na placu Tysiąclecia w Chrzanowie rozpoczną się od godz. 16. Będzie muzyka m.in. rockowa i elektroniczna.
1
WOŚP w Chrzanowie. Kto zagra w niedzielę? (WIDEO)
Niedzielne koncerty na placu Tysiąclecia w Chrzanowie rozpocznie zespół Eder. FOT. FB ZESPOŁU EDER
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Godz. 16
Zespół EDER
Gra melodyjnego rocka, nieraz zaprawionego popem. EDER to jeden z najdłużej nieprzerwanie działających zespołów na chrzanowskiej scenie muzycznej. Początkiem 2020 r. EDER wydał singiel „SMOG", który doceniony przez Marka Niedźwieckiego trafił na antenę "Trójki", a także znalazł się w propozycjach do Listy Przebojów tej rozgłośni. W 2021 r. zespół obchodził jubileusz 10-lecia istnienia. Śpiewa Maciek Nowak.

Godz. 17.15
Zespół LUDZIE
Powstał w 2020 roku. „Muzyka dla Ludzi" - tak oceniają swoją twórczość członkowie zespołu. Wykonują autorskie utwory w stylu rockowym. Nie brakuje w nich również elementów bluesowych czy funkowych. Występują w składzie 5-osobowym. Śpiewa Kacper Szczurek.

Godz. 18.30
Damian Likus
W 2022 r. wydał swój debiutancki album „Emotions". Jest autorem remixów utworów artystów takich, jak Clean Bandit, Zedd, Bokka czy Justice Carradine. Był uczestnikiem warsztatów „Latem Zagrane", organizowanych przez Adama Sztabę, na których w koncercie finałowym miał okazję dyrygować orkiestrą podczas wykonania utworu „Feel You". Serwuje muzykę elektroniczną.

Godz. 19.30
KRIST VAN D
Prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak. Polski DJ i producent muzyczny, mający na swoim koncie kilka radiowych hitów, w których zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi) czy Niles Mason.