Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Sprzęty i akcesoria, dzięki którym zachowasz porządek w swoim domu

23.11.2022 21:38 | 0 komentarzy | 872 odsłony | red

Materiał promocyjny

Każdy chce mieć czysty i zadbany dom, ale dla wielu sprzątnie to czasochłonna tortura i wyjątkowo przykry obowiązek. Okazuje się, że przy odrobinie systematyczności i z pomocą nowoczesnych urządzeń, zachowanie porządku w salonie, kuchni czy łazience jest dziecinnie proste. Sprawdź, jakie sprzęty i akcesoria znacząco ułatwią Ci sprzątanie!
0
Sprzęty i akcesoria, dzięki którym zachowasz porządek w swoim domu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeśli chcesz, aby Twój dom lśnił czystością, sprawdź ofertę przecenionych odkurzaczy na Black Friday, które lada dzień pojawią się w sklepie Neonet. Odkurzanie jest podstawową czynnością, od której zależy nie tylko wygląd Twoich wnętrz, ale także zdrowie wszystkich domowników. Odrobina sprytu, systematyczności i kreatywności pomoże Ci zachować porządek bez spędzania wielu godzin na sprzątaniu, a dodatkowo pozwoli Ci na bardziej funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, którą dysponujesz. Sprawdź, jakie sprzęty mogą okazać się najbardziej pomocne w sprzątaniu i przekonaj się, że współpraca człowieka z technologią to ogrom zaoszczędzonego czasu.

Roboty sprzątające, odkurzacze, elektryczne mopy - kupuj nowoczesne sprzęty w promocyjnych cenach na Black Friday

Istnieje wiele urządzeń, które zostały stworzone z myślą o ułatwieniu wykonywania domowych obowiązków, a co za tym idzie, o podniesieniu komfortu i jakości Twojego życia. Końcówka listopada jest doskonałą okazją do kupna przecenionych urządzeń, które pozwolą Ci utrzymać porządek w domu. Już 25 listopada zapoznaj się z ofertą Neonet na roboty sprzątające, które skutecznie wyręczą Cię w odkurzaniu i myciu podłóg.

Minimalizm to idealny sposób na zachowanie porządku i zyskanie dodatkowej przestrzeni

Chyba każdy ma w swoim domu półki i regały, na których zalegają rozmaite przedmioty pełniące funkcję dekoracyjną. Trudno jednak mówić o dostrzeżeniu walorów estetycznych tego typu ozdób, jeśli stale pokrywa je warstwa kurzu. Pozbycie się większości dekoracji i całkowicie zbędnych przedmiotów sprawi, zyskasz więcej przestrzeni i nie będziesz musiała poświęcać godzin na odurzanie zawartości regałów. Może Ci się wydawać, że rezygnacja z dekoracji sprawi, że Twój dom zostanie pozbawiony klimatu i charakteru. Pamiętaj jednak, że przytulną atmosferę tworzą nie tylko urocze bibeloty, ale także odpowiednie oświetlenie i tkaniny pełniące rolę praktycznych narzut na sofę czy zasłon okiennych. Nowoczesne urządzenia sprzątające znacząco ułatwią Ci życie, ale kwestia funkcjonalnej i estetycznej organizacji przestrzeni leży wyłącznie w Twojej gestii.

Nasze porady jak wybrać idealne AGD do domu. Sprawdź sam!

Skuteczne i efektywne sprzątanie - systematyczność to podstawa

Wiele osób rezerwuje sobie weekend na wykonanie większości obowiązków domowych. A czy nie lepiej byłoby wykorzystać wolne dni w zupełnie inny sposób? Sprzęty, brak zbędnych przedmiotów i systematyczność to klucz do zachowania porządku w domu bez konieczności spędzania kilku godzin tygodniowo na sprzątaniu, myciu i odkurzaniu. Zamień generalne weekendowe porządki na systematyczne sprzątanie po kilkanaście minut dziennie i zobacz różnicę.


Materiał promocyjny