Chrzanów

Chrzanowscy karatecy zdobyli 4 medale mistrzostw Europy

07.11.2022 13:30 | 0 komentarzy | 3 674 odsłony | Michał Koryczan

Zawodnicy Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin zajęli miejsca na podium podczas mistrzostw zorganizowanych w Myślenicach.

0

Małopolskie miasto było gospodarzem 19. mistrzostwa Europy w Karate oraz Pucharu Europy w Karate Kyokushin Myślenice.

Do rywalizacji przystąpiło prawie 600 zawodników z 19 państw. Wśród nich nie zabrakło reprezentantów Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin.

Chrzanowscy karatecy przywieźli z mistrzostw cztery brązowe medale. W kategorii kumite Masters -85 kg na najniższym stopniu podium stanęli sensei Jan Mąsior i Marek Ceglarz.

Dwa brązowe krążki wywalczyła Maja Zapotoczny. Najmłodsza zawodniczka Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin zdobyła medale w kategoriach: kata dziewcząt 10-11 lat oraz kumite dziewcząt 10-11 lat -30kg.

W zawodach brali udział również: Oliwia Kocot, Natalia Uziel, Gabriel Zapotoczny oraz Bartek Kamiński. Shihan Zbigniew Zieliński pełnił rolę sędziego oraz opiekuna drużyny Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin.

Czytaj również

Piknik patriotyczny w Krzeszowicach. Przyjechał arcybiskup i minister, a chętni mogli zapisać się do wojska (WIDEO, ZDJĘCIA)

Seria kradzieży w myjniach samochodowych w powiecie chrzanowskim

Piłkarska niedziela. Okleśna wygrywa w Płazie, Pogorzanka wraca z Lubartowa na tarczy

Tak wygląda klasyfikacja strzelców chrzanowskiej A-klasy piłkarskiej po rundzie jesiennej

GOKiS w Babicach przechodzi do historii

Zawodnicy z całej Małopolski przyjadą pobiegać do Trzebini. Zapisy jeszcze trwają