Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Odwiedziliśmy Park Wodny Libiąż. Z takich atrakcji skorzystacie już niedługo (WIDEO, ZDJĘCIA)

07.04.2022 20:00 | 4 komentarze | 14 812 odsłon | Marek Oratowski
Już 28 kwietnia po trwającej dwa i pół roku budowie nastąpi uroczyste otwarcie Parku Wodnego Libiąż. W czwartek byliśmy tam z wizytą.
4
Odwiedziliśmy Park Wodny Libiąż. Z takich atrakcji skorzystacie już niedługo (WIDEO, ZDJĘCIA)
Radni wizytujący obiekt przy basenie rekreacyjnym
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Właśnie w czwartek w obiekcie spotkali się radni z komisji oświaty i spraw społecznych, którzy zaprosili także przedstawicieli lokalnych instytucji i stowarzyszeń. Oprowadzali ich burmistrza Jacek Latko oraz dyrektor Zarządu Mienia Komunalnego Agnieszka Rembiecha. Wizyta radnych była m.in. pod kątem dostosowania obiektu do osób niepełnosprawnych. Przedstawiciele środowiska niepełnosprawnych mieli tylko drobne uwagi, jak jeszcze ułatwić życie osobom o kulach lub na wózku.

Na hali basenowej można skorzystać z trzech basenów. W obiekcie są też m.in. strzelnica, grota solna i sauny, niedługo zostanie tam urządzona kawiarenka. Na razie zarządca szuka jeszcze najemcy na wynajem pomieszczenia pod fitness.

Park Wodny Libiąż będzie otwarty od poniedziałku do niedzieli od godziny 7 do 22. Jednocześnie może do niego wejść 110 osób. Obsługę ratowniczą zapewni firma z Wrocławia. W najbliższych dniach ma być znany cennik.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z basenu.