Drużyna z Myślachowic strzelała w rundzie jesiennej średnio pięć goli w meczu. To jeden z najlepszych wyników spośród wszystkich seniorskich zespołów piłkarskich w całym województwie.
Wicelider chrzanowskiej A-klasy w trzynastu meczach rundy jesiennej zdobył 66 bramek, co daje średnią ponad pięciu strzelonych goli na mecz.
To jeden z najlepszych wyników spośród wszystkich seniorskich zespołów piłkarskich w Małopolsce, od ekstraklasy po C-klasę. Tylko siedem drużyn jest pod tym względem lepszych od Myślachowic.
Tak strzelają najskuteczniejsze małopolskie drużyny piłkarskie
Więcej na temat strzeleckiego wyniku Błyskawicy, w tym wypowiedzi najlepszego snajpera drużyny z Myślachowic - Kacpra Głowacza, w najnowszym, 47. numerze "Przełomu", dostępnym w wersji papierowej i elektronicznej.
Przeczytaj również:
AKCJA ZIMA 2021/2022. Gdzie dzwonić, gdy sypnie śniegiem
Podatki od nieruchomości idą w górę. Ile mieszkańcy gminy Babice zapłacą w 2022 roku
Miłosne czary mary szykują się w skansenie w Wygiełzowie
Napastnicy w kominiarkach pobili kobietę w Chrzanowie
Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo
Tablice elektroniczne i nowe wiaty mają się pojawić na przystankach autobusowych

02.06.2026
KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

31.05.2026
WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

13.05.2026
REMONTY łazienek, kuchni, itp. od podstaw-20 lat p...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta
Zauważyłem że,kiedy pojawia się w tekście....gdziekolwiek dwa słowa Koalicja Obywatelska...pojawia się Pani z artykułem informacjami...natomiast jednocześnie NIGDZIE Pani nie napiszę złych chwilach tejże partii politycznej,o pomysłach i jeśli nawet przyjdzie...taki moment obiera lub obierze Pani w słowa, które przykryją cały ten bajzel...i to nie są już wolne Media,a człowiek myśląc:"Przełom się sprzedał"...dlatego jeśli nie będzie dzików,nie będzie kiedyś Ukrainy, będzie zgoda...to gwarantuje, że być może kiedyś dziennikarze zaczną pisać o poważnych problemach i jak Je rozwiązać...lub napiszę o tych zaniedbaniach (jak to miało miejsce na PKP-ie w Libiążu)bo tego nikt nie roztrząsał,ale temat o kładce był... PRZYPADEK? Nie sądzę,po prostu LEWACTWO kupuję MEDIA WSZĘDZIE MASAKRA... KIEDYŚ LUDZIE BĘDĄ ZAŁĄCZAĆ TV TYLKO PO TO ABY SŁYSZEĆ TO PiS albo to Wina Tuska...TAKI MAMY CHORY KLIMAT
Szczery
02:28, 2026-06-10
Strzelanie dla sportu, mieszkańcy się boją zabłąkanej k
Gdzie jest ta strzelnica na tym Wapienniki? Bo szukam w internecie i nic znaleźć nie potrafię. Z okolic Wolbromia bym się na nią wybrał z moim sprzętem i amunicją. Postrzelał bym na długim dystansie 100 - 200m.
Ludwik
00:43, 2026-06-10
Na 800 metrach drogi będzie nowy asfalt
To zdjecie jest zabiste
Photo loto
23:54, 2026-06-09
Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta
To doradza radzie czy burmistrzowi?
Peter
22:47, 2026-06-09
0 0
Gratulacje, trzeba poprosić o sparing Wieczystą Kraków:) i wygrać!!!!
0 0
Gratulacje. Ale trzeba uczciwie przyznać, że poziom A-klasy chrzanowskiej jest tak drastycznie niski, że właściwie jakakolwiek drużyna mająca pojęcie (i ludzi którzy kopali w trochę wyższych ligach) może sobie co weekend urządzać strzeleckie festiwale w tej lidze.
Zobaczcie na Kamień - poszedł do krakowskiego i puka od spodu w tabelę tamtejszej a-klasy, a przecież tutaj regularnie lał prawie każdego. Postawa i miejsce w tabeli Libiąża czy Fabloku w wadowickiej okręgówce też sporo mówią o tutejszym poziomie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz