Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Trampkarze z Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów najlepsi w zachodniej Małopolsce

28.10.2021 08:00 | 19 komentarzy | 5 438 odsłon | Michał Koryczan
Drużyna złożona z zawodników Fabloku Chrzanów, MKS Trzebini i UKS Górnik Libiąż zwyciężyła w rywalizacji z reprezentacjami podokręgów z Wadowic i Oświęcimia.
19
Trampkarze z Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów najlepsi w zachodniej Małopolsce
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W turnieju rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lachowicach zmierzyły się drużyny trampkarzy, reprezentujące piłkarskie podokręgi z Chrzanowa, Oświęcimia i Wadowic.

Zawody, w których najlepszy okazał się zespół chrzanowskiego PPN były elementem przygotowań kadry Małopolski Zachodniej na Turniej Niepodległości.

Wyniki

  • PPN Chrzanów - PPN Wadowice 2-2, karne 3-2 (bramki dla PPN Chrzanów: Kamil Konieczny, Aleksander Trzeciak)
  • PPN Chrzanów - PPN Oświęcim 2-1 (bramki dla PPN Chrzanów: Paweł Kurek, Krzysztof Korlacki)
  • PPN Oświęcim - PPN Wadowice 2-1

Skład zespołu trampkarzy PPN Chrzanów: Szymon Siata, Maciej Wacławek, Szymon Siewierski, Szymon Miśkowiec, Gabriel Kucek, Karol Skowronek, Aleksander Trzeciak (wszyscy MKS Trzebinia), Maciej Cebula, Kamil Brzuszkiewicz, Kacper Burdalski, Kamil Czarniecki, Cyprian Gwoździewicz, Kamil Konieczny, Maksymilian Łuczak, Dominik Sobota (wszyscy UKS Górnik Libiąż), Krzysztof Korlacki, Franciszek Szwancyber, Paweł Kurek (wszyscy Fablok Chrzanów). Trener zespołu: Kacper Ślusarek, trener koordynator: Gawronek Antoni

- Po wewnętrznej konsultacji wybór graczy był trudny, bo mieliśmy 24 zawodników z naszego powiatu, którzy występują w trzech klubach. Postawiliśmy na właściwa osiemnastkę, bo wtorkowe spotkania w Lachowicach pokazały kolektyw. Nasz najmniejszy podokręg stoczył wyrównane pojedynki, które potrafił przechylić na swoją korzyść i okazał się najlepszy. Brawa dla wszystkich chłopaków i ich trenerów klubowych - mówi Kacper Ślusarek.

- Mecze były niezwykle wyrównane. Teraz 3 listopada w Chełmku mamy zaplanowaną konsultację dla 27 wyróżniających się zawodników z trzech podokręgów. Spośród nich wybranych zostanie 18 graczy, którzy wezmą udział w Turniej Niepodległości, organizowanym 11 listopada w Krakowie. Kadra Małopolski Zachodniej zmierzy się z reprezentacjami Krakowa, Nowego Sącza i Tarnowa - mówi Antoni Gawronek.


Przeczytaj również:

ZKKM Chrzanów zmienia zasady korzystania z biletów tygodniowych i miesięcznych

Przejazd pod wiaduktem kolejowym zostanie zamknięty. Autobusy pojadą zmienioną trasą

Piłkarska niedziela. Victoria Zalas i Wisełka Rozkochów zdobyły pierwsze punkty w sezonie

Piłkarska sobota. Remis w meczu na szczycie A-klasy, Wieczysta Kraków gromi i czeka na Trzebinię

Patryk Mendela nie gryzł się w język po porażce: W pierwszej połowie zagraliśmy jak patałachy (WIDEO, ZDJĘCIA)

Piłkarka z Trzebini czeka na debiut w pierwszej reprezentacji Polski