Piłkarze Żarek znów wygrali, choć zmarnowali mnóstwo sytuacji (WIDEO, ZDJĘCIA)

04.09.2021 20:00 | 0 komentarzy | 4 082 odsłony | Marek Oratowski
Bardzo dobrze w sezon weszli piłkarze Żarek, który pokonując w sobotę Suchą Beskidzką zaliczyli czwarty komplet punktów.
Trzech graczy Suchej chce zatrzymać atak Żarek

KEEZA Klasa okręgowa - Wadowice

LKS Żarki - Babia Góra Sucha B. 2-1 (1-0)
1-0 Patryk Kosowski (23), 1-1 Patryk Bała (63), 2-1 Piotr Ślósarz (75)

Żarki: Wiśniewski - Kosowski, Jesionowski, Szafran (46. Przepiórka), Horawa, Cygan (62. Żegleń), Ondrejco (90. Kikla), Nędza, Gaudyn, Ślósarz (76. Miziołek), Kurzak

Gospodarze objęli prowadzenie w 23. minucie po strzale Patryka Kosowskiego po wrzutce z rogu. W drugiej połowie mieli kilka wybornych sytuacji do podwyższenia wyniki. Jednak trafiali w poprzeczkę i słupek, Szymon Miziołek uderzył obok słupka, a Piotr Ślósarz w idealnej sytuacji przeniósł piłkę nad poprzeczką. Niedługo potem ten ostatni się zrehabilitował, trafiając głową do siatki po wrzutce z rogu. Ustalił tym samym wynik na 2-1, bo wcześniej Patryk Bała doprowadził do remisu, trafiając pod poprzeczkę.

Końcówka była nerwowa, bo przyjezdni też mieli swoje okazje, ale czwarta wygrana Żarek w sezonie stała się faktem. Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z meczu.

Niwa Nowa Wieś - Victoria 1918 Jaworzno 2-1
Górnik Brzeszcze - LKS Gorzów 0-0
Zgoda Byczyna - Fablok Chrzanów 3-1
Nadwiślanin Gromiec - LKS Rajsko 3-0
MKS Libiąż - Kalwarianka Kalwaria - mecz przerwany z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy