Przerwany mecz w Krzeszowicach, Fablok wygrywa 10. spotkanie z rzędu

19.05.2021 19:23 | 0 komentarzy | 7 092 odsłon | Michał Koryczan
Ostatnia aktualizacja: 20.05.2021 11:23

AKTUALIZACJA

Sprawdźcie wyniki środowych meczów piłkarskich chrzanowskiej i krakowskiej A-klasy.
0
Pojedynek w meczu Świtu z Liszczanką. Fot. Kacper Ropka

KEEZA Klasa okręgowa - Chrzanów

• MKS Libiąż - LKS Gorzów 1-4 (Rafał Pacwa 62 - Łukasz Ząbek 32, 40, Artur Molenda 49, Przemysław Światłowski 77)

• Unia Kwaczała - Victoria Zalas - drużyna gości zgłosiła, że nie stawi się na meczu

Prowadzący w rozgrywkach Fablok wygrał dziesiąty z rzędu mecz ligowy (z tego siódmy w tym roku), pokonując na wyjeździe 3-1 MKS Alwernia. Bramki dla drużyny z Chrzanowa zdobyli: Tomasz Kędziora, Rafał Brzezoń i Mariusz Fudali.
Serię czterech spotkań bez wygranej przerwał wicelider Start Kamień, który zwyciężył wysoko w Bolęcinie.
Trzy punkty zainkasowała Błyskawica Myślachowice, pokonując na swoim terenie Wolankę Wola Filipowska, dla której jest to pierwsza przegrana w tym roku. Gole dla Błyskawicy strzelili: Tomasz Witkowski, RafałWarkoczyński i Piotr Kocyk.

KEEZA Klasa A - Kraków II

• Świt Krzeszowice - Liszczanka Liszki 2-0 - mecz przerwany w 17. minucie
  • Wisła Czernichów - Dragon Szczyglice 5-1
  • Iskra Czułów - Tęcza Piekary 1-0

Spotkanie w Krzeszowicach trwało zaledwie nieco ponad kwadrans. W 17. minucie, przy wyniku 2-0 dla gospodarzy (obie bramki, w 13. i 14. minucie zdobył Adam Noworyta), mecz został przerwany. Drużyna Liszczanki została bowiem zdekompletowana.
- Kontuzji doznał jeden z jej graczy, a zespół Liszek przyjechał do Krzeszowic w zaledwie siedmioosobowym składzie - mówi Stanisław Molik, prezes Świtu.
To już tylko formalność, że wynik spotkania zostanie zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść krzeszowickiej drużyny, która jest liderem rozgrywek.