Ziemia chrzanowska

Fablok Chrzanów nowym liderem A-klasy

12.05.2021 21:30 | 1 komentarz | 6 438 odsłon | Michał Koryczan
Sprawdźcie wyniki dzisiejszych meczów w chrzanowskiej oraz krakowskiej A-klasie piłkarskiej.
1
Zawodnicy Fabloku Chrzanów wygrali z Wisełką Rozkochów. Fot. Ze strony klubu na Facebooku

KEEZA Klasa A - Chrzanów

• Victoria Zalas - Ciężkowianka Jaworzno 0-6 (drużyna gospodarzy zdekompletowana w przerwie meczu, nie wyszła na drugą połowę meczu)
  • Tęcza Tenczynek - SPRiN Regulice 1-0
  • Wisła Jankowice - Start Kamień 3-0
  • Promyk Bolęcin - UKS Dulowa 6-2
  • Unia Kwaczała - MKS Alwernia 2-0
  • Wolanka Wola Filipowska - Zagórzanka Zagórze 2-1
  • Wisełka Rozkochów - MKS Fablok Chrzanów 0-3

Dotychczasowy lider Start Kamień przegrał trzeci mecz z rzędu. Tym razem uległ na wyjeździe 0-3 Wiśle Jankowice. Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli: Dominik Bachowski, Robert Kluska i Kamil Lelito.
Kolejne tej wiosny potkniecie Startu wykorzystał Fablok Chrzanów. Po zwycięstwie w Rozkochowie drużyna prowadzona przez Łukasza Kadłuczkę awansowała na pierwsze miejsce w tabeli.
Podobnie jak chrzanowianie, kompletem zwycięstw w rundzie wiosennej mogą pochwalić się: Ciężkowianka Jaworzno i Wolanka Wola Filipowska. Pierwszy z tych zespołów nie dał szans Victorii Zalas. Druga z ekip okazała się lepsza od Zagórzanki Zagórze.

Aktualną tabelę chrzanowskiej A-klasy znajdziecie TUTAJ

KEEZA Klasa A - Kraków II

• Dragon Szczyglice - Świt Krzeszowice 2-4
  • Wisła Jeziorzany - Wisła Czernichów 10-0
  • Liszczanka Liszki - Sportowiec Modlniczka 0-0

Po sobotniej, niespodziewanej porażce (pierwszej w sezonie) u siebie z JKS Zelków, zawodnicy Świtu wrócili na zwycięską ścieżkę. Wygrali w Szczyglicach i utrzymali sześciopunktową przewagę nad Wisłą Jeziorzany, która odniosła wysokie zwycięstwo nad imienniczką z Czernichowa.

Aktualną tabelę krakowskiej A-klasy znajdziecie TUTAJ

Przeczytaj również

Gol w ostatniej akcji dał Trzebini awans do grupy mistrzowskiej (WIDEO, ZDJĘCIA)