W najbliższy weekend czeka nas finał Szlachetnej Paczki. Jedną z nich dla mieszkanki Chrzanowa przygotowali znani muzycy.
Pomoc otrzyma m. in. 67-letnia schorowana pani Ewa z Chrzanowa. Kobieta mieszkająca w bloku zmaga się z boleśnie długą listą schorzeń i śpi na starym tapczanie. Najbardziej jednak marzy o tym, by móc od czasu do czasu z kimś porozmawiać.
Po odliczeniu kosztów utrzymania na przeżycie zostaje jej 139 złotych na miesiąc. Jej losem zainteresowali się znani muzycy. To jej historia spośród wielu innych opisanych na stronie internetowej akcji chwyciła ich za serce. Szlachetną Paczkę przygotują dla niej m.in. laureatka Fryderyków i Telekamer Kayah, wokalistka jazzowa i trenerka w "The Voice of Poland" Urszula Dudziak, Magda Steczkowska, oraz piosenkarze Skubas i Arek Kłusowski.
Obejrzyjcie filmik, na którym opowiadają o przygotowaniu Szlachetnej Paczki dla potrzebującej mieszkanki Chrzanowa.
Adaś Niezgódka11:24, 10.12.2020
Rzucą parę złotych ,a lans jest.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Okropność w Chrzanowie. MZZK reaguje
To w tym miejscu miał być Kleparz pana burmistrza w zamian za wyburzony targ miejski? Tak się chwalił że wzorem Krakowa zeobiw Chrzanowie Kleparz i co? Przełom zapyta ?
Jasiek Kowalski
14:43, 2025-05-14
W niedzielę wybory prezydenckie. Na kogo zagłosujecie?
Ludzie patrzcie jak was programują : Trzaskowskiemu wzrasta poparcie Nawrockiemu maleje jutro Nawrockiemu wzrasta Trzaskowski traci i tak w koło .Niedawno Trzaskowski paradował z flagami lgbt teraz ich nie uświadczycie na jego wiecach. PIS jest przeciw zielonemu ładowi który Morawiecki sam wprowadził hehe czaicie ? Kłócą się między sobą ale w rzeczywistości grają do jednej bramki bo tak każe im rak zwany unią Europejską. Jeśli wygra któryś z nich to nic się nie zmieni a nas wepchną w wojnę na ukrainie bo takie są plany. Hołownia już jawnie reprezentuje ukraińców. PO wpuściła nachodzców z zachodu a PIS ze wschodu .Jeśli wybory nie pójdą po ich myśli to je unieważnią i prezydentem zostanie Hołownia jako marszałek. To jeszcze gorzej .Kandydat Narodu jest tylko jeden który może zrobić porządek w tym bagienku . Stop ukrainizacji Polski.
Ogień
14:37, 2025-05-14
Okropność w Chrzanowie. MZZK reaguje
To nie jest wyjątek. Takich miejsc jak na Garncarskiej jest mnóstwo. Nie ma co zganiać na mieszkańców, i na to że ktoś podrzuca. Po prostu firma wywozaca odpady komunalne tam nie przyjeżdża. Na osiedlach też jest bałagan, bo nie są wysypywane wszystkie pojemniki. A pani w związkach komunalnych powiedziała mi kiedyś, że nie muszą. Idzie ciepło - proszę się przyjrzeć jakimi śmieciarkami jest wywożone BIO. Wszystko wylewa się na ulicę i śmierdzi. Kto dopuszcza firmę, która nie ma odpowiedniego sprzętu do przetargu??
Gieksik
14:35, 2025-05-14
W niedzielę wybory prezydenckie. Na kogo zagłosujecie?
Tęczowy Rafau wie najlepiej,jak robić wały na reprywatyzacji kamienic gdy był kampanijnym Hanki Gronkiewicz-Walz.
@hotin
14:32, 2025-05-14