Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Siatkarki z Chrzanowa najlepsze w województwie

21.06.2020 17:00 | 0 komentarzy | 3 958 odsłony | Michał Koryczan

Estera Sośniecka i Magdalena Rogalska z UMKS PMOS Chrzanów zdobyły mistrzostwo Małopolski w siatkówce plażowej juniorek.

0
Siatkarki z Chrzanowa najlepsze w województwie
Estera Sośniecka i Magdalena Rogalska. Fot. Krzysztof Zubik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotę w Chrzanowie został rozegrany finałowy turniej Mistrzostw Małopolski w siatkówce plażowej juniorek. Wystartowało w nim 12 drużyn wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach subregionalnych.

Najlepsze okazały się zawodniczki UMKS PMOS Chrzanów Estera Sośniecka i Magdalena Rogalska, które zdobyły mistrzostwo województwa.

Drugie miejsce zajęły Natalia Bogińska i Małgorzata Leśniak (SMS Dalin Myślenice), a trzecie Izabela Bielak-Causanu i Maja Kruczek (Poprad Stary Sącz).

- To był dramatyczny i emocjonujący turniej rozgrywany w deszczu. Dziewczęta pomimo porażki w ćwierćfinale z kadrowiczkami wyciągnęły wnioski. Pokazały charakter i już do końca turnieju nie oddały żadnego seta kończąc zawody ze złotym medalem na szyi. Na podkreślenie zasługuje także to, że pomimo zagrożenia epidemiologicznego dziewczęta systematycznie i solidnie trenowały, co zaprocentowało w turnieju finałowym - mówi Krzysztof Zubik, dyrektor UMKS PMOS Chrzanów.