Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Kup herbatę na potem! Wesprzyj ich działania

07.05.2020 17:00 | 0 komentarzy | 3 285 odsłony | Ewa Solak

Każdy może zostać Ambasadorem Kreatywności i wziąć udział w zbiórce na dalszą działalność. Przedsiębiorcy ratują się jak mogą w ciężkich czasach epidemii.

0
Kup herbatę na potem! Wesprzyj ich działania
Zrzut ze strony polakpotrafi.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

„Przez ostatnie dwa lata działaliśmy po to, by organizować koncerty, szkolenia i warsztaty. W 2019 roku zorganizowaliśmy ponad 150 wydarzeń. Pandemia koronawirusa zmusiła nas do zamknięcia Ambasady Kreatywności do odwołania. To dla nas czas szczególnie trudny. Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym prowadzonym przez Stowarzyszenie Cześć. Wszystko, co mamy, inwestujemy w ludzi, w działania na rzecz społeczności lokalnej, w tworzenie miejsca przyjaznego mieszkańcom. Teraz, w tym niełatwym dla nas okresie, bardzo potrzebujemy wsparcia, aby dalej działać na rzecz rozwoju lokalnej społeczności" napisali na stronie polakpotrafi.pl członkowie stowarzyszenia.

Wśród propozycji wsparcia są m.in. kupno kawy i herbaty na potem, możliwość zakupu zestawów prezentowych herbat oraz piw kraftowych, a także vouchery. Każdy może zapisać się również na szkolenie offline i inne.
Osoby wspierające finansowo projekt, zostaną Ambasadorami Kreatywności i będą mieć m.in. dostęp do zniżek i nowości w ofercie herbaciarni w pierwszej kolejności.

Osoby zainteresowane wsparciem znajdą wszelkie informacjie TUTAJ