Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Zobacz z siodełka walory gminy Babice

26.09.2019 08:00 | 0 komentarzy | 2 229 odsłony | Michał Koryczan

W październiku szykuje się rajd „Z historią na rowerze". Chętni, by wziąć w nim udział wciąż mogą się zapisywać.

0
Zobacz z siodełka walory gminy Babice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Imprezę rekreacyjną organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Babicach wspólnie ze Stowarzyszeniem Chrzanowskich Cyklistów oraz Grupą Rowerowy Chrzanów.

Celem rajdu jest promowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu, a także walorów krajobrazowych i historycznych gminy Babice.

Zapisywać się można do piątku, 27 września, ale jak mówi Marzena Pierzchała-Dudek, dyrektorka ośrodka kultury, jeśli ktoś zgłosi się jeszcze na początku przyszłego tygodnia, to też może wziąć udział w rajdzie.

Zapisywać można się osobiście w biurze GOKiS (Babice, ul. Krakowska 47), telefonicznie (numer: 32 613 40 94) lub mailowo (adres: basia.gokis@gmail.com). Należy podać treści wiadomości należy wpisać imię i nazwisko oraz numer PESEL.

Regulamin oraz dokładna trasa rajdu dostępne są na stronie www.yourajskieokolice.pl.

Rajd odbędzie się w niedzielę, 6 października. Grupa chrzanowska wystartuje z miejskiego rynku o godz. 10, a grupa babicka z placu przy urzędzie gminy o godz. 10.15.

Obie grupy spotkają się na parkingu leśnym Maniska, skąd wspólnie ruszą na dalszą trasę. Zakończenie rajdu ok. godz. 14 w Skansenie w Wygiełzowie.