Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Zdrowe potrawy z marketowych produktów? Lidl gazetka najnowsza jako przykład

26.07.2019 14:41 | 0 komentarzy | 3 172 odsłony | red

Materiał promocyjny

Czy w marketach można dostać produkty zdrowe, czyli wolne od różnych ulepszaczy i barwinków? Oczywiście, że tak, ale trzeba ich najpierw dobrze poszukać. Wiadomo, że prym wiedzie towar przetworzony i łatwy w przygotowaniu, ale warto się potrudzić i postawić na smaczne, ekologiczne produkty. Pomoże nam w tym m.in. najnowsza Lidl gazetka, w której zawsze znajduje się mnóstwo ciekawych propozycji z różnych półek, nie tylko cenowych.

0
Zdrowe potrawy z marketowych produktów? Lidl gazetka najnowsza jako przykład
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

5 top produktów  z oferty Lidla

Owoce warzywa opatrzone etykietą BIO – czy może być cenniejszego niż świeże warzywa i owoce, szczególnie letnią porą? W najnowszej gazetce Lidla można znaleźć wiele różnych propozycji, wśród których nie brakuje tego typu produktów. Można ją znaleźć m.in.na tej stronie: linkiem: Gazetkonosz.pl.   Są to m.in. smaczne ogórki gruntowe, jabłka i banany premium. Ogórki można włożyć do słoika lub przygotować na ich bazie delikatne sałatki obiadowe, natomiast z owoców przyrządzić zdrowe koktajle z dodatkiem mleka czy jogurtu naturalnego lub chłodne koktajle na upalne letnie dni. Można je także upiec w piekarniku, krojąc na małe talarki, a do środka jabłek włożyć odrobinę słodkiego dżemu. Smaczna przekąska za grosze zadowoli każdego, nie tylko dzieci.

Jogurty naturalne z polskiego mleka – Wiadomo, że najlepsze jogurty to te, które nie mają żadnych dodatków  i zawierają żywe kultury bakterii. Jak wiadomo probiotyki mają bardzo korzystny wpływ na pracę całego organizmu, a działają m.in. w jelitach, w błonach śluzowych układu pokarmowego, na skórze, dzięki czemu zostaje przywrócona naturalna flora bakteryjna. Działanie probiotyków jest niezastąpione. Leczą wiele chorób pokarmowych, grzybice , łagodzą alergię i inne. Na bazie jogurtu naturalnego można przygotować koktajle, zagęścić nimi sałatki, czy dodać  do owoców. W ofercie Lidla można znaleźć różnej jogurty po bardzo atrakcyjnych cenach.

Oliwa  z oliwek BARI – to typowy must have każdej pani domu. Dobrej jakości oliwa to wspaniały dodatek do sałatek, warzyw, makaronów, pizzy i innych produktów. Znajduje się w niej wiele cennych składników, m.in. witamin, przeciwutleniaczy zapobiegających starzeniu się organizmu, wielonienasyconych kawasów tłuszczowych, mających wpływ m.in. na układ sercowo-naczyniowy.

Białe sery, serki wiejskie z dodatkami lub bez – bez nabiału śniadanie jest ubogie, bo jak wiadomo białko to podstawowy budulec w oragniźmie.  Budują nowe tkanki. Wpływają na odporność, regulują gospodarkę kwasowo—zasadową oraz wchodzą w skład enzymów, hormonów i przeciwciał. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę: Lidl gazetka najnowsza, aby zobaczyć m.in. tę właśnie ofertę.

Mięso z kurczaka BIO – wiadomo, że kurczaki karmione są antybiotykami i często hodowane są w złych warunkach. Dlatego też lepiej kupować nieco droższe mięso, ale pochodzące z kur niekarmionych antybiotykami. Takie produkty są dostępne często w promocji Lidla i warto śledzić aktualne gazetki, aby taką ofertę złowić. Często można kupić też po okazyjnych cenach inne rodzaje mięs, które są elegancko zapakowane i porcjowane. Zawsze jednak trzeba czytać etykiety, aby każdy kupiony produkt był najwyższej jakości.

Inwestycja w dobrej jakości produkty, wolne od barwinków, konserwantów i sztucznych ulepszaczy to klucz do przygotowania smacznych posiłków. Na ich bazie można stworzyć nie tylko dobry obiad, ale też inne posiłki w ciągu dnia. Smaczne sałatki, surówki, desery, ale też dżemy czy soki owocowe i koktajle. Zawsze zdrowo i pysznie, często po promocyjnych cenach. Wystarczy przejrzeć gazetkę Lidla czy innego dyskontu, aby skomponować najlepszy dla siebie zestaw produktów na cały tydzień.

Materiał promocyjny