Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Niebezpieczna obwodnica. Przeczytaj artykuł i wyjedź do Brukseli!

23.04.2019 17:07 | 2 komentarze | 2 135 odsłony | red

„Testy zderzeniowe są robione do 80 km/h. Powyżej tej prędkości nie ma sensu, bo narządy odrywają się od siebie. Nawet najlepsze auto nie ochroni naszego życia" - mówi strażak-ratownik z PSP w Wołowie. Więcej o tragicznych wypadkach z udziałem piratów drogowych na Moście Wolności pod Wrocławiem oraz prowadzonej tam akcji edukacyjnej czytaj w środowym wydaniu "Przełomu" na EUROPAGE.

2
Niebezpieczna obwodnica. Przeczytaj artykuł i wyjedź do Brukseli!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kierowcom brakuje wiedzy o skutkach własnej brawury, dlatego na s. 20 "Przełomu" publikujemy przypomnienie konsekwencji wypadku drogowego, także dla podróżujących z nami najbliższych.

Artykuł o wypadkach na obwodnicy wybudowanej za pieniądze z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego pojawia się dziś w naszej gazecie i ponad 60 innych mediach lokalnych w Polsce. Naszym czytelnikom proponujemy przeczytanie artykułu i wzięcie udziału w rekrutacji na 3-dniowy wyjazd studyjny w towarzystwie dziennikarzy do Brukseli, podczas którego możliwe będzie poznanie tajników funkcjonowania instytucji unijnych.

Kampania EUROPAGE i wyjazd do Brukseli to elementy projektu „InForMe 2.0 - Działania informacyjne na rzecz promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych" dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE". Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Realizatorem projektu są Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej.

Regulamin rekrutacji na wyjazd studyjny „Bruksela - zobacz to sam!" i więcej informacji o projekcie InForMe 2.0 na www.gazetylokalne.pl.