Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Patryk Jaki w Chrzanowie: nie na taką Unię się umawialiśmy (WIDEO)

11.04.2019 21:05 | 30 komentarzy | 7 710 odsłon | Marek Oratowski

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, kandydujący w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy PIS-u, spotkał się w czwartek z mieszkańcami Trzebini i Chrzanowa.

30
Patryk Jaki w Chrzanowie: nie na taką Unię się umawialiśmy (WIDEO)
Po spotkaniu w Chrzanowie Patryk Jaki chwilę rozmawiał z mieszkańcami, którzy robili z nim też zdjęcia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Na sali odczytowej MOKSiR-u pojawiło się około stu osób. W tym gronie byli m.in. radni powiatowi Grażyna Trojanowska i Michał Gawroński, były burmistrz Alwerni Jan Rychlik i szef nauczycielskiej "Solidarności" Jan Starżyk.

Wiceminister sprawiedliwości i przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Patryk Jaki tłumaczył, że do Brukseli wybiera się po to, by Unia Europejska wróciła do korzeni. To znaczy chrześcijańskich wartości oraz wzajemnej solidarności tworzących ją państw.

- Te wybory są tak istotne, ponieważ Europa stoi na rozdrożu. Jeśli chodzi o rewolucję obyczajową, oni już wcisnęli nogę w drzwi. Za kilka miesięcy będzie walka o to, czy wejdą do końca, czy się cofną - wywodził Patryk Jaki.

Po serii pytań uczestnicy mogli zrobić sobie na korytarzu zdjęcie z pochodzącym z Opola posłem Solidarnej Polski, który pojechał jeszcze do Oświęcimia. Zobaczcie, jak przebiegało spotkanie w Chrzanowie.