Tylko w jednym środowym meczu chrzanowskiej A-klasy kibice nie obejrzeli goli. W każdym z pozostałych padły przynajmniej cztery bramki.
PIŁKA NOŹNA
Klasa A - Chrzanów
Zagórzanka Zagórze - UKS Dulowa 1-3 (0-0)
1-0 Dawid Sabuda (49), 1-1 Mateusz Skotniczny (54), 1-2 Daniel Prokop (68), 1-3 Szymon Nowak (86)
Zagórze: Ryszka - Kułaga, Hodur, Oczkowski, Rogowiec (77. Kołodziej), Motyczko (72. P. Paliwoda), Krawczyk, D. Sabuda, Drabiński, Stępień, Chrząszcz
Dulowa: Lasik - K. Kowalik, Prokop, Okarmus (64. Kowal), Bobak, Wideł (46. Rejdych), K. Dulowski, B. Kurek (71. Grabowski), Sz. Nowak, Skotniczny (85. Malczyk), Raźniak
Spadkowicz z okręgówki, po zwycięstwie na inaugurację w Regulicach, tym razem musiał uznać wyższość rywali.
Dla gości była to druga w przeciągu kilku dni wizyta w gminie Babice. W sobotę Dulowa przegrała w Jankowicach. Z Zagórza wracała już w znacznie lepszych nastrojach.
W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli goli, za to po przerwie długi nie musieli czekać na strzeleckie popisy zawodników.
Cztery minuty po zmianie stron z prowadzenia cieszyli się gospodarze. Wynik otworzył Dawid Sabuda, popisując się bardzo ładnym strzałem zza pola karnego.
Przyjezdni szybko odpowiedzieli. Rajmund Raźniak uderzył z dystansu, bramkarz odbił piłkę przed siebie, a nadbiegający Mateusz Skotniczny wpakował futbolówkę do siatki.
W 68. minucie było 2-1 dla gości. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, uderzeniem głową gola zdobył Daniel Prokop.
Wynik ustalił w 86. minucie Szymon Nowak. Zawodnik UKS przymierzył z dystansu, błąd popełnił Grzegorz Ryszka i piłka wylądowała w siatce.
- Przepracowaliśmy okres przygotowawczy jak należy. Chcieliśmy wygrać zarówno w Zagórzu, jak i w Jankowicach. Tam się nie udało. Myślę, że gdybyśmy wtedy jako pierwsi zdobyli gola, to zdołalibyśmy wygrać. Dzisiaj potrafiliśmy odrobić straty. Z tego, co można było gdzieś przeczytać, Zagórzanka ma ponoć walczyć o awans w tym sezonie. My na razie żadnych deklaracji nie składamy. Chcemy kompletować zwycięstwa - mówi Kacper Ślusarek, trener UKS.
Wyniki pozostałych meczów 2. kolejki:
Victoria Zalas - Korona Lgota 5-1
SPRiN Regulice - Tęcza Tenczynek 4-4
Wolanka Wola Filipowska - Ciężkowianka Jaworzno 0-4
Błyskawica Myślachowice - Start Kamień 6-2
Fablok Chrzanów - Wisła Jankowice 0-0
Promyk Bolęcin - MKS Libiąż 0-3 walkower
Błyskawica Myślachowice pozostaje jedyną obok MKS Libiąż (zainkasował po trzy punkty za walkowery z Victorią Zalas i Promykiem Bolęcin) drużyną, mającą na koncie komplet punktów. O trzecie zwycięstwo z rzędu powalczy w sobotę na wyjeździe z Wisłą Jankowice.
[WIDEO]1093[/WIDEO]
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz