Ostatnia wizyta: Obecny czas: 20.5.2024 9:44


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 16.10.2014 19:12 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.12.2006 7:32
Posty: 478
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 100
W moim odczuciu Adamczyk to przesada. Stary gość (70 lat na karku i 12 lat miłościwego panowania na krześle burmistrza, który poza likwidacją różnych firm i zwiększania zatrudnienia w urzędzie), niczym specjalnie się nie wyróżnił i specjalnie nic nie zrobił, poza tym, że bardzo szczęśliwie doczekał emerytury na stołku burmistrza i wziął gigantyczną odprawę (chyba jakieś 130 tys. zł).

Szczurek w ostatnich wyborach robił nadzieje i ... i to byłoby na tyle. Strefy ekonomiczne co prawda powstały, ale póki co miejsc pracy nie przybyło... Bezrobocie jak hula tak hula... Młodzi jak zmykają, tak zmykają... A u nas "szara" strefa to norma i niestety robota za minimum... Co prawda, to prawda... Wiele obietnic, ale tez tych niesprawdzonych. Koncepcja Balatonu piękna, ale ile ich już było. Póki co poza wykurzeniem płetwonurków i wyburzeniem budynków nic się nie zmieniło... Może pojawiły się płatne parkingi w okresie letnim i płatne wejście nad Balaton.

Poprzednik Adamczyk też obiecywał wiele jeśli idzie o Balaton i niewiele z tego wyszło. Zarobili architekci i projektanci, a Balaton póki, co nic więcej nie zyskał. Tylko kolejną koncepcję.

Żuradzkiego można jedynie ocenić przez pryzmat inwestycji drogowych na terenie naszego powiatu. Z tego co pamiętam to było troszkę wpadek chociażby słynna ulica Grunwaldzka w Trzebini i wystające kanały, a miejscami zapadające się kanały.

Kołodziejczyka nie znam i w sumie nie wiem czego można się po nim spodziewać.

Debata zbyt wiele nie zmieni, chociaż może być ciekawie i może gościnnie wystąpi nasz obecny stróż porządku z akordeonem i znowu "będzie zabawa i będzie się działo"... :) a jakaś rzeczniczka komitetu wyborczego w nagrodę zostanie wprowadzona do zarządu na basenie w Trzebini.

Generalnie zbyt wielkiego wyboru w Trzebini nie ma i pozdrawiam jeszcze niezdecydowanych.
Może znowu będzie więcej niż wspomnianych czterech kandydatów. A wtedy może pojawi się jakiś czarny koń tych wyborów...:). Gorąco pozdrawiam życząc miłego wieczoru.

_________________
Pozdrawiam
VIGO


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 17.10.2014 4:05 

Dołączenie: 18.7.2010 9:02
Posty: 625
Pochwały: 57
Najlepsze są niespodzianki, być może w końcu coś nas zaskoczy?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 17.10.2014 7:56 

Dołączenie: 21.10.2011 13:11
Posty: 29
Pochwały: 14
stefano napisał(a):
Jak dla mnie to niema żadnego dobrego kandydata.. żaden z nich mnie nie przekonuję. Burmistrz Szczurek nie sprawdził się bo według mnie zawalił wiele ważnych spraw itp. Jeśli chodzi o Kołodziejczyka to jest mi nieznany. Nigdy wcześniej chyba nie był nawet radnym więc boje się,że może sobie nie poradzić z organizacją i presją. Pozostaje mi wybór albo Zuradzki albo Adamczyk. Tak jak wspominałem nie widzę ich w takiej roli choć Adamczyk wydaję się doświadczony, zna sprawy i problemy i radził sobie z nimi na pewno lepiej niż dotychczasowy burmistrz. Na szczęście mamy czas może któryś mnie czymś jeszcze pozytywnym zaskoczy;)


stefano masz rację - mnie też pozostaje wybór na burmistrza Trzebini pomiędzy Żuradzkim albo Adamczykiem. Jeżeli w drugiej turze obaj się znajdą, to pozostanie dylemat, jeśli jeden to sprawa będzie prosta.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 17.10.2014 11:04 

Dołączenie: 8.10.2009 16:33
Posty: 132
Pochwały: 28
Szczurek i Adamczyk są spaleni w niektórych okręgach, i mam nadzieje że pamięć o nich szybko minie, natomiast wątpliwa i śmieszna z pewnej perspektywy aktywność Adamczaka skończyła się klapą nim w ogóle się rozkręciła.

Mam nadzieje że bój będzie toczony pomiędzy Żuradzkim a Kołodziejczykiem.

Na światłach w Trzebini reklamy promocyjne pacynek już zaśmiecają przestrzeń wizualną miasta, jaka by ona brzydka nie była.

-- 17.10.2014 12:04 --

Szczurek i Adamczyk są spaleni w niektórych okręgach, i mam nadzieje że pamięć o nich szybko minie, natomiast wątpliwa i śmieszna z pewnej perspektywy aktywność Adamczaka skończyła się klapą nim w ogóle się rozkręciła.

Mam nadzieje że bój będzie toczony pomiędzy Żuradzkim a Kołodziejczykiem.

Na światłach w Trzebini reklamy promocyjne pacynek już zaśmiecają przestrzeń wizualną miasta, jaka by ona brzydka nie była.

-- 17.10.2014 12:04 --

Szczurek i Adamczyk są spaleni w niektórych okręgach, i mam nadzieje że pamięć o nich szybko minie, natomiast wątpliwa i śmieszna z pewnej perspektywy aktywność Adamczaka skończyła się klapą nim w ogóle się rozkręciła.

Mam nadzieje że bój będzie toczony pomiędzy Żuradzkim a Kołodziejczykiem.

Na światłach w Trzebini reklamy promocyjne pacynek już zaśmiecają przestrzeń wizualną miasta, jaka by ona brzydka nie była.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 17.10.2014 12:16 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Pytanie czemu Adamczak się wycofał z kandydowania na którym mu bardzo zależało. Komu "sprzedał" swoje głosy i za co.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Kto w Trzebini na burmistrza
PostWysłany: 17.10.2014 12:38 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
Wiecie co? Tak się przypatruję kandydatom na burmistrzów, a raczej starym komentarzom i po prostu mi się śmiać chce. Mam głęboko w zadzie czy kandydat jest stary czy młody. Dla mnie się liczy co innego.
1. Doświadczenie
2. Podejście do ludzi
3. Pozostawienie czegoś po sobie
4. Zdrowy rozsądek czyli nie obiecywanie gruszek na wierzbie
5. Jak najmniej, a najlepiej zero, afer

Jak czytam komentarz: "Temu panu już dziękujemy" - zadaję autorowi pytanie - powiedz mi dlaczego, bo nie wiem. Najczęściej pada odpowiedź: "Bo się już nachapał, nakradł," i temu podobne bzdury.

Przyjrzałem się bliżej p. Szczurkowi (korzystałem tylko i z Google), no i kurna wychodzi na to, że ten pan maniakalnie nie unika afer, problemów, jakieś mury buduje, zarzucają mu chamstwo, cynizm itp. Wydawać by się mogło, że facet, skoro działa gdzieś tam w UM powinien mieć więcej ogłady i doświadczenia. I uważałbym, że mącą tubylcy, ale artykuły pochodzą z gazet krakowskich! Nawet gdzieś tam na wrocławskich stronach coś znalazłem.

Potem czytałem o . Adamczyku - zobaczcie sami. Google wyrzucają np: Silny człowiek małopolski, jakieś wyróżnienia dla gminy, burmistrz tu, tam, praktycznie zero afer.
No i kogo wybrać? Nie analizuję tych nowych, bo pojawili się nie wiadomo skąd, nic o nich nie wiem i wprawdzie jeden ma 43 lata, ale co oprócz tego? Czasem przy piwku gada się o tych sprawach - możecie sprawdzić, że ludzie jak mówią o Adamczyku to z szacunkiem, natomiast o Szczurku, co drugi nie zadowolony. U mnie przeciw Szczurkowi zaważyło referendum - jeśli ludzie chcę go odwołać, to facet solidnie przegiął pałę, a że nie wyszło... bo kurna zimno było, pamiętam, a on mi tu o dojrzałości politycznej pieprzy :)
Nie będę mówił na kogo zagłosuję, może kiedyś, ale dla mnie sytuacja jest jasna. Wolę kogoś kto zęby zjadł na zarządzaniu gminą. Argument typu: "DAJCIE SZANSĘ MŁODYM" nie przekonywuje mnie! Po stanie wojennym wielu miało szansę i do tej pory się bujamy z biedą. No i wspomnę tu, że ktoś z UM pomógł zamknąć kopalnię, a tak, dla ochrony środowiska. A że kupę narodu straciło sprawę, to szczegół. Wolę starego, ale doświadczonego i tyle. Poza tym praktycznie wszystko w Trzebini zaczął poprzedni burmistrz, nowy kończy i się zachłystuje sukcesami. Róbta co chceta. Ja uważam, może się mylę, że Adamczyk rozwali te dzisiejsze gminne układy w strzępy, to zatajanie prawdy, kłamstwa, obłudę i brak szacunku do ludzi. No i dobrze. Niech rozwali. Myślę, że możemy na tym tylko skorzystać, bo jak się to mówi "facet z niejednego pieca chleb jadł" Mam pytanie: Adamczyk ma swoją stronę (nawet fajna), a Szczurek? Bo jego znalazłem tylko ba FB, no i od razu zdjęcie z z jakiejś imprezy... Pozostali zdjęcia w objęciach partyjnych kolesi towarzystwa wzajemnej adoracji.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 17.10.2014 13:09 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.3.2011 7:56
Posty: 145
Pochwały: 92
witek napisał(a):
Pytanie czemu Adamczak się wycofał z kandydowania na którym mu bardzo zależało. Komu "sprzedał" swoje głosy i za co.


Naprawdę się wycofał? Skąd taka wiadomość?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kto w Trzebini na burmistrza
PostWysłany: 17.10.2014 14:22 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
Rzeczywiście strona Adama Adamczaka zawiera wiele informacji o kandydacie, o planach, zamierzeniach itd. O Stanisławie Szczurku można poczytać tutaj: http://www.wstkw.pl/stanislaw-szczurek.html (typowy tekst podczas kampanii, kiedy zarzucamy kontrkandydatowi "nieudolność")...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 17.10.2014 14:23 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
Oficjalna informacja ukazała się w środowym "Przełomie". Sam Adamczak komentuje, że mimo poparcia w centrum Trzebini, boi się o poparcie w sołectwach, stąd też nie kandyduje na fotel burmistrza.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kto w Trzebini na burmistrza
PostWysłany: 17.10.2014 14:36 
O masz..., specjalnie powielasz wątek, aby nazwisko idola przewijało się jak najczęściej? Masz za to płacone? Poczytaj dokładnie wątek "kandydaci na burmistrza" to się dowiesz dokładnie tego samego o czym zaczynasz. Jest nawet kilka tematów, w których przewija się to samo. Skąd ci kandydaci biorą takich frajerów... Następna Targan... Macie chyba jakiś program, który losowa wysyła co jakiś czas na forum tekst w tylu "łubu dubu niech żyje nas prezes naszego klubu".


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kto w Trzebini na burmistrza
PostWysłany: 17.10.2014 15:03 

Dołączenie: 13.3.2012 19:51
Posty: 51
Pochwały: 33
Nie ma to jak nowy forumowicz tuż przed wyborami... Bezstronność "gwarantowana"... Członek sztabu?

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kto w Trzebini na burmistrza
PostWysłany: 17.10.2014 16:55 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27.12.2007 13:09
Posty: 546
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 185
2 posty..akurat na wybory, kolego jestes mało wiarygodny, zwykła agitacja...ogolnie taki temat juz jest na forum, warto szanować zasady i zanajomić się z pewnymi "pkt" regulaminu.
Ponadto wychodzi nieznajomośc jednak byłego burmistrza a wujek google nie zawsze mówi prawdę, w życiu nie zawsze jest tak, że co jest napisane w internecie musi być prawdą. 8)

Pochwały przyznane za posta: 2

_________________
__________ ... Enjoy the silence ... __________


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kto w Trzebini na burmistrza
PostWysłany: 17.10.2014 20:57 

Dołączenie: 3.10.2012 21:03
Posty: 82
Pochwały: 21
Adym brawo , masz rację takiemu bufonowi i arogantowi jak Szczurek trzeba podziękować. On były górnik bzdury opowiada ,że Adamczyk zamknął kopalnię.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kto w Trzebini na burmistrza
PostWysłany: 17.10.2014 21:16 

Dołączenie: 17.10.2014 20:59
Posty: 1
witam,

czytam posty i nie mogę wyjść ze zdumienia, że tak szanujący się tygodnik pozwala na tak niski poziom dyskusji jaka tu jest prowadzona. Jako wyborca, coś konkretnego chciałabym się dowiedzieć na temat potencjalnych kandydatów, choćby dlatego, że nie dano mi możliwości a nawet szansy na prace w tym moim rodzinnym mieście za czasów p. Adamczyka. Totalnie nie zgadzam się z tymi wszystkimi, którzy tak mocno krytykują p. Szczurka. Czy Wasza promocja p. Adamczyka ma polegać na ciągłym oskarżaniu, obrażaniu, pomawianiu? Czarna propaganda. P. Adamczk miał okazje rządzić tym miastem. Uważam, że za jego panowania w tym mieście była stagnacja, brak perspektyw na lepsze życie. Może dobrze sie wiodło, ale jego poplecznikom. Choć rzadko bywam w tym moim mieście, bo większość czasu spędzam w Krakowie, to jednak dostrzegam duuuuuuuuuuuuuuuużą róznice w wyglądzie mojego miasta. Panu Adamczykowi zycze jak najlepiej ale nie życzę sobie by zostal burmistrzem. Bylaby to wielka krzywda dla mojego miasta.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kto w Trzebini na burmistrza
PostWysłany: 17.10.2014 22:00 

Dołączenie: 13.3.2012 19:51
Posty: 51
Pochwały: 33
O, nowy forumowicz. Witamy i oczywiście nie zniżamy się do posądzania o pojawienie się tylko z okazji wyborów...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3