Ostatnia wizyta: Obecny czas: 24.5.2024 2:39


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.11.2014 11:20 
Ja zaglosuje na tego, ktory obieca polaczenie chodnikow Sierszy i Libiaza i wybudowanie metra pod powiatem.
Tyle sie nasluchalem fantazji, ze teraz juz mam ochote tylko na wybitne.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.11.2014 11:40 

Dołączenie: 18.3.2008 14:01
Posty: 615
Pochwały: 83
a żądania dostępu do morza?

Pochwały przyznane za posta: 2

_________________
w stadzie baranów wole być wilkiem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.11.2014 12:06 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.5.2007 9:29
Posty: 141
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 44
Zbanowany
Krzysio, myślę, że tylko w Twojej debacie. W mojej był zwycięzca, był GURU !


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.11.2014 12:13 
Krzysio, Adriano - kazdemu odpowiada co innego. Mnie w debacie politycznej mowa o wodce i urokliwych spojrzeniach niewiast nie przekonuje do ufnosci takiemu kandydatowi. Taki luzak jestem hehehe, spoko, glosujcie na mnie i do zobaczenia na festynie.

Danton - morze to my mamy juz jedno bezodplywowe w Gorce i o ile sie nie myle to juz byly plany plazy tam czy czegos podobnego.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.11.2014 20:01 

Dołączenie: 16.4.2011 16:03
Posty: 195
Pochwały: 132
Ostatnio przeczytałam odpowiedzi na 20 zadanych przez Przełom pytań do p.Adamczyka.Kiedy ukażą się odpowiedzi na pytania zadane p.Szczurkowi?Nigdzie nie mogę znaleźć.A może nie były zadane lub odpowiedzi były niejednoznaczne i mogłyby zaszkodzić w kampanii wyborczej?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.11.2014 20:37 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Temido. Nie wiem, gdzie Pani to przeczytała, bo my 20 pytań w tej kampanii nikomu nie zadawaliśmy.
Jeszcze dzisiaj opublikujemy natomiast wszystkie odpowiedzi na pytania zadane przez internautów kandydatom na burmistrzów Chrzanowa, Trzebini i Krzeszowic przed czwartkową i piątkową debatą. Jeszcze chwilę cierpliwości.
Złośliwością na koniec się nie odwdzięczę.
Pozdrawiam.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 1:52 

Dołączenie: 16.12.2010 22:04
Posty: 5
Pochwały: 2
Gadżet napisał(a):
Na profilu Maciaszka mozna znalezc taka informacje:

"Bardzo proszę Was o udział w drugiej turze wyborów na Burmistrza Miasta Chrzanowa i oddanie swojego głosu na Ryszarda Kosowskiego. Ten wybór to gwarancja merytorycznej i efektywnej pracy dla naszej gminy przez kolejne 4 lata. Nasza koalicja w Radzie Miejskiej (16 głosów na 21) nic nie zdziała bez skutecznego i merytorycznego gospodarza i vice versa."


Nie chcę oceniać i wyrokować na kogo należy oddać głos, ale mam wrażenie, że w zależności od wykorzystywanego w kampanii medium p. Maciaszek zmienia zdanie. W "Gazecie Krakowskiej" z 21.11 uderzył w inne tony: "Szkoda, że doszło do drugiej tury. Nawet nie chcę myśleć, co by było gdyby Kosowski nie wygrał głosowania. Mogłoby to znaczyć, że radni nie przyjmą budżetu na przyszły rok i doszłoby do przedwczesnych wyborów."

W jednym i w drugim cytacie przebija szantaż emocjonalny. Wybierzcie Kosowskiego, bo rada nie będzie mogła działać. W poprzedniej kadencji PO miało jeszcze mniej głosów, a potrafiło przegłosować proponowane uchwały, jeśli nie swoimi to "pozyskanymi" głosami. Co do budżetu, to p. Maciaszek traktuje i wyborców, i radnych jak głupców nieświadomych niczego. Czy radni koalicyjni zaryzykują odrzucenie budżetu opracowanego w dużej mierze przez ekipę obecnie rządzącą? Na 99% nie. Ci ludzie mają instynkt samozachowawczy, nie startowali w wyborach po to, aby po kilku miesiącach rozwiązywać się. A gesty sprzeciwu? W polityce chyba zasada "na złość odmrożę sobie uszy" nie byłaby dobrze widziana, także przez wyborców.

Zatem zanim wypowie się pewne sądy może warto je przeanalizować. To dobra zasada w polityce, również tej szczebla krajowego.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 6:08 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.5.2007 9:29
Posty: 141
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 44
Zbanowany
„eli” – mnie rozum nakazuje wręcz coś innego i dlatego ja oddam swój głos na kogoś z poza partyjniactwa, koalicji, układzików. Mamy takiego kandydata! Bezpartyjnego, młodego, kreatywnego!!! Dajmy mu to krzesło, niech się wykaże, cztery lata szybko miną i znowu go ocenimy. Wprowadźmy coś nowego! W tym sposobie rozumowania utrwaliła mnie wczorajsza wiadomość, że do bliskiej Dąbrowy Górniczej płyną śmieci z dalekiego Salwadoru. Ludzie, do czegoś takiego może doprowadzić tylko władza siedząca przy JEDNYM korycie! Wiem jedno, że na wybory należy pójść i postawić tylko jeden krzyżyk obok właściwego nazwiska.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 6:16 

Dołączenie: 18.7.2010 9:02
Posty: 625
Pochwały: 57
No i wygra ten co będzie miał większość głosów-to jasne jak słońce.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 7:45 

Dołączenie: 18.3.2008 14:01
Posty: 615
Pochwały: 83
Xena napisał(a):
No i wygra ten co będzie miał większość głosów-to jasne jak słońce.



raczek kto liczy głosy i jak je liczy... :lol:

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
w stadzie baranów wole być wilkiem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 10:18 
Adrianek napisał(a):
...cztery lata szybko miną i znowu go ocenimy. Wprowadźmy coś nowego!...

Jesli wyborcy podejmuja takie decyzje jak Adrianek, to moe nastepnym razem zamiast glosownia bedziez rzucanie kostka?
Czy jedyne kompetencje jakie Adrianek potrzebuje u burmistrza to bycie mlodym i kims nowym?

Wszystko jest takie proste? Jak jest takie proste to czemu od 25 lat sa te narzekania na demokracje? Sami na siebie narzekacie?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 11:07 
Przechodząc rankiem po Adamczykowo-Szczurkowym Ryneczku, natknąłem się na nowe ulotki na tym betonowym słupie ogłoszeniowym. Nic nowego, po to ten słup tam jest. W zasadzie nie czytam tych ogłoszeń i różnych ulotek (oprócz nekrologów), ale tłusty druk na białym tle z daleka kłuł w oczy.

Otóż te jednakowo powielone ulotki namawiają, aby wejść na taką stronę internetową: http://www..........pl - aby to zobaczyć {w mniemaniu autora(ów) ulotek} "kłamstwa Adamczyka niezbędne do przejęcia władzy w Trzebini".
Akurat na złość tym ulotkarzom (komitet wyborczy Szczurka?) tenże wytłuszczony link nie działa......

Spodziewałem się uderzenia Szczurka w Adamczyka - w jego stylu poniżej pasa. I tak też się to obecnie wydarzyło, jak analogicznie cztery lata temu z tym listem w skrzynkach do mieszkańców.
Zaiste, Szczurek i jego pełnomocnicy muszą być obecnie bardzo zdeterminowani - widocznie to jest ich "być lub nie być".
Nie mają żadnych skrupułów, żeby skopać Adamczyka nawet po ja..ch. Oby im się to nie odbiło nieustającą czkawką. Albo i odbiło.

Pochwały przyznane za posta: 4


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 11:19 

Dołączenie: 23.3.2010 9:56
Posty: 47
Pochwały: 8
Jednrek -wystarczy ,że ludzie kupią dziś gazetę...poza całą stroną WYLICZEŃ , podana strona (myślę ,że ta sama) i otwiera się .


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 12:05 

Dołączenie: 27.10.2014 17:27
Posty: 15
Pochwały: 2
Popieram Szczurka i podkreślałem to od początku, od początku, pamiętając rządy Adamczyka, krytykowałem go.. ale po przeczytaniu dzisiejszego przełomu jestem w szoku.. jak na Adamczyka mogło zagłosować ponad 5000 osób!? czy ludzie zdają sobie sprawę z tego na kogo zagłosowali ? ciąg wyliczeń o którym pisze edyta to nie prześmiewcze satyry, jak robi komitet Adamczyka, tylko dla mnie szokujące liczby i fakty.. oby ludzie się opamiętali.. mają jeszcze kilka dni...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 12:50 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.5.2007 9:29
Posty: 141
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 44
Zbanowany
Proszę! Walczmy nie na słowa, ale na argumenty! Czym nas będzie w niedziele przy urnach więcej, tym te racje wygrają! Władza o tym nie mówi, ale świat nas widzi jako „ciemnogród”. Tyle nieważnych głosów! Nie zero, nie dwa, tylko jeden krzyżyk, przed właściwym nazwiskiem, to takie proste jak ruski sierp!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3