Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 13:22


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 21:44 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
jendrek napisał(a):
Tak - Pan Jabu ma, niestety, rację. To niestety w tym przypadku. Pewnie ekipa Szczurka z samym ich "wodzem" jest tak zadufana w sobie - że nie przewidywali planu B. A obecnie walą przeciwnika po jądrach. Tudzież w ten wszczepiony defibrylator.

Admyn: witaj, trochę nudno było bez Ciebie. Nawet nie wiesz, ile straciłeś....
Widzę, że praktyka czyni mistrza. Jednakże Pani Wydawca obecnie nie ma warkoczyków, a przecież za fryzurę Adaś nie będzie szarpał Alusię. Jak wygra, to mocno potrząśnie Panią Wydawcą. Jak przegra.....to jeszcze mocniej.


No witam Wodzu. I'm back!
Pojeździłem troszkę, a moja polityka ograniczała sie do pytania: jaka dziś będzie temperatura 30 czy 40 stopni :). Dziś jednak z zapartym tchem czytałem (ze zrozumieniem :) ) co też się tu na naszym podwórku działo i powiem, że Szczurek poprzestrzelał sobie kolana i to kilka razy. Czytałeś dziś artykuły Adamczyka? Muszę przyznać, że spokój tego faceta mi imponuje i według mnie dobry kierunek obrał.
Zobacz to: http://www.adam-adamczyk.pl/index.php/c ... article-37 świetnie napisane. Uważam, że Szczurek swoim chamstwem przekroczył wszelkie granice. gadałem z kumplami i mają dokładnie o samo zdanie. Facet zostanie sam. Myślę, że gdyby obrał taktykę Adamczyka o kampanii bez agresji, miałby naprawdę duże szanse. Teraz już dla niego za późno. Zauważyłeś, że wiele razy Szczurek opiera się na wieku Adamczyka, odprawie i innych bzdetach?
Co mnie obchodzi ile on ma lat, może mieć 90, byleby rządził z głową, a takiej mu nie brakuje. Do Sejmiku kandydował facet w wielu 82 lat. Jeśli może i chce mu się niech kandyduje.
W Trzebini bardzo niekorzystnie wrze po dzisiejszym numerze Szczurka z gazetką i stroną. Aż sprawdziłem kiedy ją rejestrowali i okazało się, że 22 listopada. Wszystkie trzy strony tego towarzystwa wzajemnej adoracji są rejestrowane w Szczecinie u tego samego dostawcy, prawdopodobnie przez tą samą osobę.
narka, jutro będę aktywniejszy :)

-- 26.11.2014 21:57 --

Oj, zapomniałbym o tym defibrylatorze. Otóż istnieje moda, czy też odgórny nacisk na posiadanie tego typu urządzeń w urzędach dla ludzi po prostu. Korporacje też nagminnie go kupują. Wpisałem w Googlach hasło "defibrylator w urzędzie" no i sami zobaczcie co wyszło:

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=def ... %C4%99dzie

a to jest lepsze:

http://www.malopolskie.pl/Urzad/Inicjatywy/

Pół Polski je ma. Szczurek zapomniał napisać, o papierze toaletowym, wodzie do picia, bo a jak się Adamczykowi zachce pić czy... no. Zarzut do bani, nie robi wrażenia. No, ale trzeba o czymś pisać w te ostanie 5 minut. Za kilka dni wybory. :shoot: Ale się będzie działo!

-- 26.11.2014 22:00 --

stefano napisał(a):
Czytam właśnie przełom i jestem w szoku :!: Burmistrz Szczurek obiecał boisko w Młoszowej http://www.trzebinia.pl/aktualnosci/479 ... -mloszowej

A tu się dowiaduję z prasy że go nie będzie... Przecież tym chłopakom z miejscowego klubu pozostaje siąść i płakać. Mam nadzieję że zapłaczę z nimi w niedzielny późny wieczór również Pan Stanisław Szczurek.


Założę się, że gdyby Adamczyk wygrał, to chłopaki maja boisko na bank, bo z tego co wiem zawsze pomagał młodym sportowcom.

-- 26.11.2014 22:06 --

Pan_Jabu napisał(a):
A ja mimo wszystko sądzę (i mam nadzieję), że tym razem ten numer nie przejdzie. Wydaje mi się, że tym razem pan burmistrz troszkę przeholował. Cztery lata temu zrobienie ludzi w konia było łatwiejsze.


Wasza Wysokość, Panie Jabu - No i dokładnie napisałeś to co ja jakiś czas temu, że ludzie są mądrzy i wybiorą właściwie. Tylko, że wtedy zeżreć mnie z butami co niektórzy chcieli.

-- 26.11.2014 22:15 --

ulom napisał(a):
Ja zaglosuje na tego, ktory obieca polaczenie chodnikow Sierszy i Libiaza i wybudowanie metra pod powiatem.
Tyle sie nasluchalem fantazji, ze teraz juz mam ochotę tylko na wybitne.


Mam takie dwa:

1. Nowy zakład pracy w Trzebini zatrudni 150 osób - profil działalności: deratyzacja (nie jestem złośliwy)
2. Nowe urządzenie do teleportacji. W zależności od potrzeb przeniesie do Trzebini czynny szyb kopalniany, albo blok energetyczny z Jaworzna.

Chcesz więcej? Może baśnie Andersena? :D

-- 26.11.2014 22:25 --

amster napisał(a):
Jędrek, to muszę tam iść i zobaczyć te jędrne stażystki, bo przyznam, że dawno nie przebywałem dłużej w korytarzach urzędu i nie zaobserwowałem tam takich zjawisk ;)
Tak na poważnie: kiedy Twoim zdaniem było więcej zbędnych urzędników: teraz czy za AA?
Oczywiście, że Rejdych-Chuck Norris to kompletnie zbędna urzędniczyna od rozdawania odblasków dzieciom w przedszkolu, pracująca na etacie, którego efektów pracy nie widzi nikt.
Normalnie jeden i drugi ma nieczyste sumienie. Wszyscy to wiemy.
Lucas bez owijania opisał stan zdrowia AA, ale skąd to oburzenie? AA idzie na 70. Temido, takie pytania zadają nawet najwięksi poprawnie politycznie lewacy na zachodzie. Burmistrz ma się pojawiać w urzędzie i dopilnowywać interesów miasta, a nie siedzieć na zwolnieniu lekarskim. Nie rozumiem zdziwienia AA tym pytaniem. Mógł się zrewanżować pytaniem o stan zdrowia psychicznego SS :P
Rojaldulton przecież AA powiedział na debacie, że jak coś, to zostawi tą formę z pełnomocnikami. Zobacz.
Cóż w ogóle za debata: Stasiu... Adasiu... Prawie jak Zbychu i Rychu na wyższych szczeblach :)


A ja uważam, że Szczurek przegiął z tym pytaniem o zdrowie, a Adamczyk mu dobrze powiedział. Dlaczego? Bo na zachodzie pytają też o kościół, wiarę. 4 lata temu podczas czatu, internauta spytał cos o kościół. Usłyszał odpowiedź, że to jego prywatna sprawa. Poszukaj zapis z czata Przełomu, to sam zobaczysz. Albo stosujemy te zasady do wszystkich, albo w ogóle - nie wybiórczo, jak S.S. chce. I znów na usta ciska mi się powiedzenie: "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie"

Pochwały przyznane za posta: 4


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 22:32 
Defibrylatory owszem, tylko powinny być sprawdzane ich zasilania. Przeważnie mają rozładowane akumulatory i w sytuacji niezbędnej to tylko atrapy. Już lepszy taki wszczepiony, bo pod ciągłą kontrolą.
Co do honorowego krwiodawstwa, to obecny burmistrz Trzebini mógłby takim zostać - bo obecnie go nagła krew zalewa.

Admynie, żadnym lokalnym führer'kiem nie jestem. Raczej pan obecny burmistrz.
Przeczytałem stronę "adam-adamczyk" - dobrze, aczkolwiek zbyt delikatnie sformułowana odpowiedź pana Adama. Powinien Przełom tę odpowiedź zamieścić w jutrzejszym Wydaniu Specjalnym.
Super Ekspres takie wydania ma w swojej ofercie. Oczywiście, jako ogłoszenie wyborcze na całą stronę w Przełomie. Jakby się postarali, to by jeszcze zdążyli przed godziną zero.
Co do teleportacji - to już Tesla eksperymentował. Podobno przeniósł na znaczą odległość okręt wojenny wraz z załogą.
Toteż obecnie nasz aktualny burmistrz bez trudu zateleportuje kilka szybów górniczych w miejsce b.KWK Siersza. Jako atrapy kopalniane. Pogromca KWK Siersza, Markowski - mu w tym niechybnie pomoże. Przynajmniej nie będzie rodzimych wstrząsów górotworu pod Trzebinią. Wystarczą już te od Jaworzna.

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 23:48 

Dołączenie: 25.11.2010 10:15
Posty: 65
Pochwały: 20
No tak, ale burmistrz (jak zwykle) nic nie wie na temat materiałów mających skompromitować kontrkandydata. Może niech wyjdzie na Rynek, obejrzy słup ogłoszeniowy i znajdzie winnych łamania zakazu


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.11.2014 8:43 

Dołączenie: 8.2.2011 11:09
Posty: 24
Pochwały: 6
ancien_regime napisał(a):
Obiektywny rojaldulton.. to co pisze Szczurek, KŁAMSTWO, OSZCZERSTWO, strona Adamczyka i "jego" wpisy ŚWIĘTOŚĆ :) Ja Ci powiem tylko tyle :) Przyjdzie taki czas, kiedy nie będziesz się śmiał :D



A ja Ci życzę , aby przyszedł taki czas że twoją dolegliwość można będzie leczyć !


Namawiam elektorat Pana Stasia ( tak, jak On to robił przed referendum ) . Idzie zima , można grypkę złapać , zostańcie Szczurkowi zwolennicy w domu !!!!!

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.11.2014 10:09 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Kampania wyborcza jaka jest każdy widzi . Ani pan Szczurek ani pan Adamczyk nie mają wizji co dalej z gminą .Wypociny tzw. "sztabu wyborczego" Burmistrza Szczurka zrodziły się zapewne z wielogodzinnych narad mocno zakrapianych nie tylko coca colą , za tzw. murem u sołtysa Myślachowic. Prawdą jest że zawierają one część ogólnie znanych faktów dotyczących Adamczyka , ale nie tędy droga i nie ta forma . Żałosne jest to że Przełom , nie odciął się od tego , pisząc choćby sławną formułkę , że stanowi to tylko i wyłącznie materiał propagandowy i jest publikowane na odpowiedzialność autora , czy coś w tym sensie . Myślę że tym artykułem Szczurek zrobił kolejny krok do stania się byłym burmistrzem.... a przyszłym bezrobotnym . I-kropka .......

Pochwały przyznane za posta: 5


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.11.2014 11:56 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.5.2007 9:29
Posty: 141
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 44
Zbanowany
Mieszkańcy Chrzanowa! Niedziela blisko. Otwórzmy szeroko drzwi, okna! Wpuśćmy, świeże powietrze do naszych domów, naszych mieszkań, do naszego miasta! Tylko od nas zależy czy to stare, spróchniałe koryto wywrócimy! Najważniejsze, chodźmy do urn i mądrze głosujmy!!!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.11.2014 14:08 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.1.2009 14:46
Posty: 1602
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 127
Przeczytalam odpowiedzi kandydatow na burmistrzow na pytania nadeslane przez internautów i nie wiem czy sie smiac czy plakac.
Widac, ze Niechwiej nie ogarnia jeszcze wszystkich kwestii zwiazanych z pelnieniem funkcji burmistrza. Troche sie powtarzal w odpowiedziach na pytania dotyczace rowerzystow.
Jesli chodzi o Kosowskiego, to w niektorych momentach az brak slow. Dno i kilometr mulu! Czy on w ogole przeglada chocby Przelom? Byly artykuly odnosnie tych super, extra niskopodglowych autobusow, ktore takie sa tylko z nazwy i wygladu zewnetrznego - a ten, ze wymieniony tabor jest dostosowany do potrzeb osob niepelnosprawnych i majacych problem z poruszaniem sie, a sprawy czlowiek ma czasem problem, zeby dostac sie do tylnych siedzen. Nowe wiaty moze chronia od deszczu i wiatru, ale jak pada deszcz to nie da sie usiasc bo laweczki mokre. Ale to juz sie dla niego nie liczy, zreszta po co skoro on autem tylko jezdzi. Wychodzenie zkkm na przeciw pasazerom? Hahaha, tutaj sie usmialam. Pan Dyszy przy kwestii z busami pokazal jak to traktuje sie pasazerow (to jego pierdu pierdu, ze nie maja wyplywu na rozklady jazdy busow).
Teraz przedwyborcza gadka o przywroceniu polaczen bezposrednich z Katowicami, bo nagle zauwazyl problem mieszkancow Katow z dojazdem. O problemie wie od dawna! Ale wiecznie jeden tekst - nie mam kasy, gdzie przy pytaniu o zadluzenie gminy wyszlo, ze pieniadze mozna bylo znalezc. Ciekawe czy jesli wygra (oby nie) to nadal bedzie chcial przywrocenia polaczen i co zrobi jak jego kolezka Dyszy powie, ze nie ma na to kasy. Szkoda, ze osoba zadajaca pytania nie pomyslala i nie dopytala co w takiej sytuacji.
Kolejna rzecz, ktorej nie zrozumial burmistrzo, to ze jego urzednicy w szczegolnosci na wyzszych stanowiskach to pierdzistolki, ktore nie pomagaja ludziom gdy ci do nich przyjda. Nie wytlumacza czlowiekowi jasno co i jak, nie podpowiedza gdy jest sie zagubionym w urzedniczej machinie. I niestety, ale czesc urzednikow traktuje nas ludzi przychodzacych do urzedow jak zło.
Jesli chodzi o budzet obywatelski to ludzie maja mozliwosc wyboru co powinno byc zrobione i glosuja na propozycje. Kosowski zwala na rady osiedlowe, a te nie zawsze sluchaja mieszkancow.
Kwestia osiedla Mlodosci. Kosowski zaczyna od remontu ulicy Kalinowej - a czy wie w jakim stanie jest ta droga? Od ul. Pogorskiej do praktycznie zakretu przy budynkach handlowych stan nawierzchni tragiczny. Dziura goni dziure, niektore polatane i zasypane grysem, ktorego pozostalosci od dawna sa nieposprzatane; prog zwalniajacy rozwalony; w czasie deszczu tworza sie takie kaluze, ze najbezpieczniej jechac srodkiem. Przy ul. Szarych Szeregów poza wymiana chodnika w jednym miejscu nalezaloby naprawic nawierzchnie drogi. Dziury takie, ze w czasie deszczu (tak, znow o deszczu) osoby stojace na przystanku zamiast miec parasol nad glowa zaslaniaja nim cialo, bo taki rozbryzg wody z kaluzy gdy wjedzie w nia samochod.
Termomodernizacja przedszkola? Co z tego skoro murek otaczajacy przedszkole, w szczegolnosci przy wejsciu do niego jest popekany, rozsypuje sie, cegly sie krusza, a kolor to brudnobialy, szary, czarny i zielony.
Wiele rzeczy w gminie za jego kadencji robionych jest na pol gwizdka, bez jakiejs dokladnosci.

A odpowiedzi na niektore pytania w takim stylu jakby mial mieszkancow za idiotow. Ale niestety na ta przypadlosc cierpi wielu politykow.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.11.2014 16:34 

Dołączenie: 16.4.2011 16:03
Posty: 195
Pochwały: 132
bosman napisał(a):
No tak, ale burmistrz (jak zwykle) nic nie wie na temat materiałów mających skompromitować kontrkandydata. Może niech wyjdzie na Rynek, obejrzy słup ogłoszeniowy i znajdzie winnych łamania zakazu

Słyszałam,że właśnie wczoraj p.burmistrz chodziła po trzebińskim rynku i witała się ze wszystkimi-tak wieść gminna niesie i jeszcze jeździł samochód z megafonem ...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.11.2014 23:53 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
ikropka napisał(a):
Kampania wyborcza jaka jest każdy widzi . Ani pan Szczurek ani pan Adamczyk nie mają wizji co dalej z gminą .Wypociny tzw. "sztabu wyborczego" Burmistrza Szczurka zrodziły się zapewne z wielogodzinnych narad mocno zakrapianych nie tylko coca colą , za tzw. murem u sołtysa Myślachowic. Prawdą jest że zawierają one część ogólnie znanych faktów dotyczących Adamczyka , ale nie tędy droga i nie ta forma . Żałosne jest to że Przełom , nie odciął się od tego , pisząc choćby sławną formułkę , że stanowi to tylko i wyłącznie materiał propagandowy i jest publikowane na odpowiedzialność autora , czy coś w tym sensie . Myślę że tym artykułem Szczurek zrobił kolejny krok do stania się byłym burmistrzem.... a przyszłym bezrobotnym . I-kropka .......


A już myślałem, że Cię nie lubię, ale widzę, że mądrze zaczęłaś pisać. Więc Cię znów lubię. Myślę, że SS zaczął się okopywać jakiś czas temu, tylko, że mu łopatkę ktoś podwędził. Myślę, że to ci (z PO, PiS i PSL, ZHP, OHP, ZBOWID,) którzy się na niego wypięli. Stąd więc taka agresywna kampania SS, który jak piszesz, już ma wizję bycia bezrobotnym. Gdyby pan burmistrz nie wiedział, to w pośredniaku trzeba wziąć numerek i czekać w kolejce. Aaaa, zapomniałem, dostanie Pan odprawę. Proszę nie zapomnieć napisać ILE?, bo Adamczykowi pan wyszczególnił wszystkie jej składniki. Chamota i tyle, sam się pan załatwił na cacy panie burmistrzu, Stanisławie, Staszku, Stachu... inaczej mówiąc: "he who digs a pit for others, falls in himself " :pada:

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 28.11.2014 10:03 
To powiedzonko pochodzi z bibli, a jego pelna wersja wyglada tak:
"Wykopał dół i pogłębił go, lecz wpadł do jamy, którą przygotował.
Jego złość obróci się na jego głowę, a jego gwałt spadnie mu na ciemię."
Psalm 7my.

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 28.11.2014 10:36 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.3.2011 7:56
Posty: 145
Pochwały: 92
ulom napisał(a):
To powiedzonko pochodzi z bibli, a jego pelna wersja wyglada tak:
"Wykopał dół i pogłębił go, lecz wpadł do jamy, którą przygotował.
Jego złość obróci się na jego głowę, a jego gwałt spadnie mu na ciemię."
Psalm 7my.


Kto rzuca kamień w górę, rzuca go na swoją głowę,
a cios podstępem zadany zrani także uderzającego.
Ten, kto kopie dół, sam w niego wpadnie,
a kto zastawia sidła, sam w nie zostanie schwytany.
Kto źle czyni, na tego spadnie zło,
a nawet nie pozna, skąd na niego przyjdzie.
Drwiny i obelgi są dla pyszałka,
a pomsta jak lew czyha na niego.

Mądrość Syracha 27,25-28

Pochwały przyznane za posta: 5


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 28.11.2014 11:35 
No, my tutaj sobie biblie cytujemy, a p. burmistrz pewnie w niedziele w kosciele usiadzie i bedzie sie modlil o reelekcje.
Taki wlasnie katolicki kraj.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 28.11.2014 11:59 
Takie jego prawo....., a tak się będzie modlił w kościele:

Oddaj mi, Panie, sprawiedliwość, bom nienagannie postępował i nie byłem chwiejny, pokładając nadzieję w Panu.
Doświadcz mnie, Panie, wystaw mnie na próbę, wybadaj moje nerki i serce:
Nie zasiadam z ludźmi fałszywymi ani z niegodziwymi się nie spotykam.
Nie cierpię zgromadzenia złoczyńców, a nie przestaję z występnymi.
Umywam moje ręce na znak niewinności i obchodzę Twój ołtarz, Panie,
Panie, miłuję dom, w którym mieszkasz, i miejsce, gdzie przebywa Twoja chwała.
Nie dołączaj mej duszy do grzeszników i życia mego do ludzi pragnących krwi,
w ich ręku zbrodnia, a ich prawica pełna jest przekupstwa.
Ja zaś postępuję nienagannie, wyzwól mnie i zmiłuj się nade mną!
Moja stopa stoi na równej drodze, na zgromadzeniach błogosławię Pana.

Także byłby to znakomity tekst do Przełomu - jako ogłoszenie wyborcze od "dobrego katolika" i naszego "brata" w wierze - St.Szczurka.

Reakapitulując: zmiłuj się Panie nad duszą tego grzesznika i obłudnika.
Może i ja także grzesznik, ale przynajmniej nie taki obłudnik i taki przeniewierca.

Pochwały przyznane za posta: 6


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 28.11.2014 12:24 
Jego wolna wola jego prawo. Ale skoro dzisiaj biblijnie to jeszcze jeden fragment apropo pewnej budowli w Myslachowicach:
"Oto wprowadzili mój lud w błąd, mówiąc: "Pokój", podczas gdy pokoju nie było. A kiedy on budował mur, to tamci pokrywali go tynkiem.
(...)
I zburzę mur, któryście pokryli tynkiem, powalę go na ziemię, tak że ukażą się jego fundamenty i upadnie, a wy pod nim zginiecie. Wówczas poznacie, że Ja jestem Pan.
Wywrę gniew mój na murze i na tych, którzy go tynkiem obrzucili, i powiem wam: Gdzie jest mur i ci, którzy go tynkowali" (Ez 13)

-- 28.11.2014 12:25 --

p.s. - naszczescie Jendrku internet nie sluzy do pisania o swych grzechach, lecz cudzych ;)

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 28.11.2014 12:44 

Dołączenie: 18.7.2010 9:02
Posty: 625
Pochwały: 57
czuje się tu jak by jakiś kabarecik występował,,,,


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3