Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 13:27


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 13:35 

Dołączenie: 28.1.2009 21:58
Posty: 34
Pochwały: 10
Jak bardzo trzeba być zdesperowanym żeby się dopuścić takiego zachowania? Zero skrupułów, szczyt chamstwa i bezczelności. Niezdrowa rywalizacja. Postawa pełna agresji. Brzydzę się takimi ludźmi. Nie chcę, aby gminą Trzebinia nadal rządził ten człowiek.

Pochwały przyznane za posta: 5


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 16:14 

Dołączenie: 16.4.2011 16:03
Posty: 195
Pochwały: 132
pola napisał(a):
Jak bardzo trzeba być zdesperowanym żeby się dopuścić takiego zachowania? Zero skrupułów, szczyt chamstwa i bezczelności. Niezdrowa rywalizacja. Postawa pełna agresji. Brzydzę się takimi ludźmi. Nie chcę, aby gminą Trzebinia nadal rządził ten człowiek.

Masz rację,jak trzeba być zdeterminowanym ,żeby zamieszczać takie ogłoszenie wyborcze (?).Przypuszczałam,że będzie kąsał do końca,ale nie sadziłam,że aż tak.Czy taki człowiek bez skrupułów jest dobrym naszym przedstawicielem?
Ludzie - otwórzcie w końcu oczy ! ! !

Pochwały przyznane za posta: 6


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 17:00 

Dołączenie: 10.6.2012 10:19
Posty: 43
Miejscowość: Z balkonu widać Babią Górę/Chrzanów
Pochwały: 18
Czytam właśnie przełom i jestem w szoku :!: Burmistrz Szczurek obiecał boisko w Młoszowej http://www.trzebinia.pl/aktualnosci/479 ... -mloszowej

A tu się dowiaduję z prasy że go nie będzie... Przecież tym chłopakom z miejscowego klubu pozostaje siąść i płakać. Mam nadzieję że zapłaczę z nimi w niedzielny późny wieczór również Pan Stanisław Szczurek.

Pochwały przyznane za posta: 4


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 17:12 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
...zbliża się II tura wyborów na burmistrza Trzebini...wybierzmy mądrze zwłaszcza, że artykuł w dzisiejszym Przełomie to farsa, to przejaw agresywnej i bezwzględnej walki o władzę.
Nie tak powinno wyglądać zdrowe współzawodnictwo o głosy wyborców w II turze.
Nieustannie słyszę o odprawie - należała się, to wziął! Każdy odchodzący na emeryturę dostaje odprawę, obecny burmistrz też ją kiedyś dostanie i kto wie, może będzie dużo wyższa, bo będzie mu przykro, ze inni biorą większą...
Czyżby obecny burmistrz był czysty jak łza? Czyżby zrealizował swoje obietnice wyborcze?
Miał np. utworzyć system stypendialny dla uczniów - nie utworzył, radni przyznali Mu podwyżkę - bo było Mu przykro, że inni mają więcej, przymykał oczy na występki znanego wszystkim dyrektora... mogłabym tak jeszcze pisać, ale nie będę się babrała w tym wyborczym bagnie uprawianym przez jeden z komitetów wyborczych. Jest mi za nich wstyd!
Ja już wiem, jak zagłosuję 30 listopada!

JEŚLI CHCESZ POZNAĆ PRAWDZIWY CHARAKTER CZŁOWIEKA,DAJ MU WŁADZĘ (Abraham Lincoln)

Już niedługo poznamy prawdziwy charakter tych, którym daliśmy władzę wczoraj...


Pozdrawiam.

Pochwały przyznane za posta: 9

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 17:29 
Ponownie wróciłem na Rynek i kupiłem Przełom - bo mi te linkowe "klamstwa etc" nie otwierają się.
Przeczytałem i nie oniemiałem - zgodnie z poprzednią moją konstatacją co do szczurkowych metod.
Fakt, komitet wyborczy A.Adamczyka nie ma już czasu na odpowiednią ripostę. Być może ten akt rozpaczy i rzut na taśmę "szczurkowych" pozwoli im na zachowanie dotychczasowego status quo - jak analogicznie St.Szczurkowi cztery lata temu.

I po co było pisać na www.adamadamczyk takie moralne i chrześcijańskie frazesy o swoim przeciwniku, pardon - o swoim prawie koledze i przyjacielu?
Po co było, panie Adamie, przyrównywać Przełom do Faktu i Super Ekspresu? W zasadzie Przełom nie powinien zamieścić takiego ogłoszenia wyborczego od komitetu Szczurka - ze względu na mocno naciąganą i bulwersująco oszczerczą treść dot. A.Adamczyka. Tak, jak został szybko z forum usunięty ten skreen dot. rodziny St.Szczurka.
Czyli Przełom odpowiednio się odwdzięczył za to faktoidalne porównanie i prawdopodobnie z dużą dozą premedytacji pogrążył A.Adamczyka.
No bo przecież każdy może zamieścić ogłoszenie, jak zapłaci.......No i bieżący nakład zostanie migiem rozchwytany........

Pochwały przyznane za posta: 8


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 17:39 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.3.2011 7:56
Posty: 145
Pochwały: 92
A ja mimo wszystko sądzę (i mam nadzieję), że tym razem ten numer nie przejdzie. Wydaje mi się, że tym razem pan burmistrz troszkę przeholował. Cztery lata temu zrobienie ludzi w konia było łatwiejsze. Dziś po tej całej wspaniałej kadencji liczba osób, które są skłonne temu panu wierzyć, na pewno jest mniejsza.

Ale może się mylę...

Trudno się jednak dziwić, że żaden nowy, sensowny, kompetentny i uczciwy człowiek nie chce startować w tym burmistrzowskim wyścigu. Tacy ludzie z reguły mają przyjemniejszą i lepiej płatną pracę gdzie indziej, a do szamba nie chcą się nawet zbliżać. 8)

Pochwały przyznane za posta: 4


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 18:06 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
jendrek napisał(a):
Ponownie wróciłem na Rynek i kupiłem Przełom - bo mi te linkowe "klamstwa etc" nie otwierają się.
Przeczytałem i nie oniemiałem - zgodnie z poprzednią moją konstatacją co do szczurkowych metod.
Fakt, komitet wyborczy A.Adamczyka nie ma już czasu na odpowiednią ripostę. Być może ten akt rozpaczy i rzut na taśmę "szczurkowych" pozwoli im na zachowanie dotychczasowego status quo - jak analogicznie St.Szczurkowi cztery lata temu.

I po co było pisać na http://www.adamadamczyk takie moralne i chrześcijańskie frazesy o swoim przeciwniku, pardon - o swoim prawie koledze i przyjacielu?
Po co było, panie Adamie, przyrównywać Przełom do Faktu i Super Ekspresu? W zasadzie Przełom nie powinien zamieścić takiego ogłoszenia wyborczego od komitetu Szczurka - ze względu na mocno naciąganą i bulwersująco oszczerczą treść dot. A.Adamczyka. Tak, jak został szybko z forum usunięty ten skreen dot. rodziny St.Szczurka.
Czyli Przełom odpowiednio się odwdzięczył za to faktoidalne porównanie i prawdopodobnie z dużą dozą premedytacji pogrążył A.Adamczyka.
No bo przecież każdy może zamieścić ogłoszenie, jak zapłaci.......No i bieżący nakład zostanie migiem rozchwytany........


Witam Jedrek, nie było mnie w kraju ponad tydzień. Coś nowego? Widzę, że koledzy nie próżnowali :)
1: Z Przełomem miał rację, bo wg mnie i nie tylko to coraz gorsza gazeta, dlatego, że jak zapłacisz to wydrukujesz co chcesz. Kiedyś kupowałem, dziś już nie. Dziś byłem w kilku sklepach i nakład z zeszłego tygodnia leży jak nic, więc się nie rozejdzie i ten. Nie sądzę, aby Przełom pogrążył Adamczyka, oni pozwolili się pogrążyć Szczurkowi i bardzo dobrze, ja osobiście nie lubię chamstwa, a on jechał na całego. Gazecie nic nie zrobią, chyba wiadomo dlaczego.
2. Nie powinno się nap... z rodziny Szczurka, nie widziałem tego, bo mnie nie było, ale uważam, że to chamstwo, tak samo jak zainteresowanie zdrowiem Adamczyka. Co to Szczurka obchodzi?
3. Przełom powinien się zastanowić nad sobą w wypadku wygranej Adamczyka "Wujek Adam będzie ciągnął Alusię za warkoczyki", ale już trochę mocniej.
4. Widziałem ostatnie wypociny Szczurka i jego ekipy - sprawa na pewno się skończy w sądzie, tylko, że nie w trybie wyborczym. stary numer Szczurka - od tyłu, w łeb i znienacka w ostatniej chwili.
5. Sprawa jest rozwojowa, będziemy śledzić jak Adamczyk dobije sądami Szczurka, a ponadto myślę, że Szczurek ostatnimi numerami popełnił "polityczne seppuku" i został sam. PO go olało, PiS nie chce, PLS (przynajmniej lokalne) też i facet został Z U P E Ł N I E S A M, bo faktem jest, że szczególnie ostatnio był wyjątkowo niepopularnym politykiem. Zobaczymy w niedzielę.

Pochwały przyznane za posta: 5


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 18:28 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.3.2011 7:56
Posty: 145
Pochwały: 92
Pan Szczurek jest mistrzem w zniechęcaniu (delikatnie mówiąc) do siebie ludzi.
Teraz wygląda na to że faktycznie został sam, do emerytury daleko, do rady powiatu się nie dostał, planu B pewnie nie ma - więc panikuje.
"Tonący brzydko się chwyta" jak powiedział Słonimski.

Pochwały przyznane za posta: 3


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 19:24 
Tak - Pan Jabu ma, niestety, rację. To niestety w tym przypadku. Pewnie ekipa Szczurka z samym ich "wodzem" jest tak zadufana w sobie - że nie przewidywali planu B. A obecnie walą przeciwnika po jądrach. Tudzież w ten wszczepiony defibrylator.

Admyn: witaj, trochę nudno było bez Ciebie. Nawet nie wiesz, ile straciłeś....
Widzę, że praktyka czyni mistrza. Jednakże Pani Wydawca obecnie nie ma warkoczyków, a przecież za fryzurę Adaś nie będzie szarpał Alusię. Jak wygra, to mocno potrząśnie Panią Wydawcą. Jak przegra.....to jeszcze mocniej.

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 20:31 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
Wszystkim umiejącym czytać ze zrozumieniem polecam:
http://www.adam-adamczyk.pl/
http://www.adam-adamczyk.pl/index.php/c ... article-30
http://www.adam-adamczyk.pl/index.php/c ... article-36
http://www.adam-adamczyk.pl/index.php/c ... article-35
Pozdrawiam.

Pochwały przyznane za posta: 2

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 20:42 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Szczurek jak i jego "kompani" czyli Rejdychy : Paweł i Przemysław przegrali wszystko w obecnej chwili. Jak jeszcze Szczurek przegra tą turę to będzie nikim czyli zwykłym obywatelem nie mającym żadnego wpływu na sytuację w gminie. A Rejdychy nie będą miec za darmo kasy z naszych podatków.
Zrobią dosłownie wszystko by pogrążyc Adamczyka by zarazem zachowac "stołki".

Pochwały przyznane za posta: 3


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 21:02 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
...i jeszcze jeden:
http://www.adam-adamczyk.pl/index.php/c ... article-37
Pozdrawiam.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 21:11 

Dołączenie: 27.10.2014 17:27
Posty: 15
Pochwały: 2
Obiektywny rojaldulton.. to co pisze Szczurek, KŁAMSTWO, OSZCZERSTWO, strona Adamczyka i "jego" wpisy ŚWIĘTOŚĆ :) Ja Ci powiem tylko tyle :) Przyjdzie taki czas, kiedy nie będziesz się śmiał :D

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 21:16 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
ancien_regime napisał(a):
Obiektywny rojaldulton.. to co pisze Szczurek, KŁAMSTWO, OSZCZERSTWO, strona Adamczyka i "jego" wpisy ŚWIĘTOŚĆ :) Ja Ci powiem tylko tyle :) Przyjdzie taki czas, kiedy nie będziesz się śmiał :D


Witam!
Napiszę Ci tylko tyle:
cytuję za KK
Art. 190. Groźba karalna
§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Pomyśl, zanim coś napiszesz, bo słowo napisane, zwłaszcza na forum, pozostaje :)
Pozdrawiam.

Pochwały przyznane za posta: 2

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.11.2014 21:17 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.3.2011 7:56
Posty: 145
Pochwały: 92
ancien_regime napisał(a):
Obiektywny rojaldulton.. to co pisze Szczurek, KŁAMSTWO, OSZCZERSTWO, strona Adamczyka i "jego" wpisy ŚWIĘTOŚĆ :) Ja Ci powiem tylko tyle :) Przyjdzie taki czas, kiedy nie będziesz się śmiał :D


Ja rozumiem, że pewnie masz swoje prywatne powody, dla których popierasz pana burmistrza, ale na Twoim miejscu bym się wstydził przyznawać do tego publicznie. 8)

Pochwały przyznane za posta: 3


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3