Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 11:45


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastanawia
PostWysłany: 5.11.2010 23:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.11.2010 21:55
Posty: 19
mnie,dlaczego chodząc ulicami Trzebini nie widzę tak uśmiechniętych mieszkańców naszego miasta.Mnie osobiście także nie jest do śmiechu."Doświadczenie"?Nie wątpię Panie Adamie,"konsekwencja"?oooo z pewnością.Tylko ciągle mi z Panem nie po drodze."Wybierz ty"?Zgadzam się całkowicie,Wybiorę.Ale nie Pana.Nie "wybierzemy razem".Już nie tym razem.Czas na zmiany.Miał Pan swój czas i nie jestem zadowolony z efektów tego,jak go Pan wykorzystał.Nie tylko ja.Myślę,że większość wyborców.Jestem także przekonany,że kiedy będzie pan miło spędzał czas na emeryturze pielęgnując begonie,z zadowoleniem będzie pan przyglądał się jak dzięki nowym władzom ,nasze miasto rozkwita,tak pięknie jak pana kwiaty.Pozdrawiam.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 6.11.2010 14:07 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.11.2010 18:46
Posty: 26
Miejscowość: Trzebinia
Zbanowany
Witam!
Właśnie rozpoczęły się "wizyty domowe" kandydatów na radnych do Rady Miasta Trzebinia".
Zastanawiam się, czy też mam robić to samo, ale nie w moim stylu jest bycie domokrążcą i obiecywanie ludziom "gruszek na wierzbie". Chcę w tych wyborach grać uczciwie. Czy to możliwe???
Trudno:
- wybiorą mnie, postaram się zrobić co mogę, aby mieszkańcom było trochę lepiej żyć w naszym mieście i dzielnicy
- nie wybiorą mnie, włosów z głowy rwać nie będę.
Demokracja w końcu polega na dokonywaniu samodzielnych i odpowiedzialnych wyborów - prawda to, czy fałsz??
Pozdrawiam.

_________________
lotnadchinami


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Oczywiście,pisałem już o tym.Proszę mi jednak pozwolić
PostWysłany: 6.11.2010 14:39 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.11.2010 21:55
Posty: 19
jako osobie starszej i doświadczonej wyrazić swą opinię,że szkoda by było,gdyby tak energiczna i młoda osoba jak Pani,która chce pracować dla Trzebinii,nie miała możliwości działać.Poprzednicy wyraźnie zawiedli moje zaufanie,chciałbym na starość patrzeć jak miasto rozwija się, a młodzi nie muszą emigrować za chlebem.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 7.11.2010 4:17 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27.3.2010 9:03
Posty: 214
Miejscowość: Trzebo
Pochwały: 51
Starszy Panie, tylko pisze się się Trzebini przez przez jedno "i" na końcu.
Szczerze powiedziawszy mam nadzieję, że wójcio Adam pójdzie już sobie na emeryturę.
Najbardziej drażniący jest wójcio na plakacie na hali huty, gdzie przez tyle lat nie zagospodarowano terenu.... szkoda że nie ma już budynku wagi KWK siersza- Wójcio mógłby sobie tam " strzelić" palkacik ku czci swej "gospodarności i zaradności".


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 7.11.2010 4:21 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27.3.2010 9:03
Posty: 214
Miejscowość: Trzebo
Pochwały: 51
o matko ile on zapłacił przełomowi żeby za każdą otwieraną stroną trzeba było oglądać jego twarz????
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 7.11.2010 4:46 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Czy Ty myślisz , że to on płaci, z własnych osobistych dochodów?
Masz znajomego ekonomistę?
Zapytaj go, czy to Ty przypadkiem nie jesteś jednym z płacących!
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Ano właśnie.Ten plakat powinien wisieć tam z podpisem
PostWysłany: 7.11.2010 8:14 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.11.2010 21:55
Posty: 19
"oto moje dzieło,głosuj na mnie,bo jeszcze nie dokończyłem".


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 7.11.2010 12:17 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27.3.2010 9:03
Posty: 214
Miejscowość: Trzebo
Pochwały: 51
nie wiem czy też tak macie, ale ta jego stronka nie da się przewijać w dół, ani cofać. Jeśli ta "umiechnięta reklamówka" będzie śmigać podobnie jak dotychczasowe poczynania naszego, oby już nie zbyt długo, burmistrza to możemy mieć całkiem realną nadzieję, że w końcu zakończy się era propagandy typu TVT1 i wyjazdów Pana na okoliczne włości w stylu polskiej kroniki filmowej z najcięższych czasów komunizmu.
Tylko popatrzcie shock: http://www.tvt1.pl/index.php?option=com ... ink&id=305


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 7.11.2010 13:57 
Ja nie mam problemów z otwarciem strony urzędującego burmistrza. Ale śmieszą mnie te jego dokonania, które tam opisuje... Jest już "panem tych ziem" 12 lat i co??? Rewitalizacja miasta dopiero teraz?! Rozwijające się miasta mają to dawno za sobą. Widok huty straszył od jej upadku i dopiero zaczyna się to zmieniać od niedawna. Jak słyszę teraz o strefie ekonomicznej to od razu narzuca się pytanie dlaczego DOPIERO teraz, a nie około 10 lat temu. Co robił wtedy burmistrz? Miasto stało w miejscu, czyli można powiedzieć, że się cofało. Burmistrz Adamczyk nigdy nie podejmuje tematu zatrudnienia w urzędzie, aż dziw bierze, że nikt się tym nie interesuje i nie drąży tematu. Nie dość, że jest przerost zatrudnienia to jeszcze jest to hermetyczne towarzystwo samych swoich...
Ja z pewnością nie zagłosuję na Adamczyka, ale (niestety!) obiektywnie rzecz biorąc najprawdopodobniej przejdzie do drugiej tury bo ma sporą grupę zwolenników-adoratorów. W drugiej turze zagłosuję na jego przeciwnika, niezależnie od tego kto nim będzie. Radzę mieszkańcom zrobić to samo. Nawet jeśli Adamczyk przegra wybory to ma jeszcze szansę zostać wiceburmistrzem, bo jego dzisiejsi rywale walczący o fotel burmistrza mogą go powołać na to stanowisko z racji jego "doświadczenia". Obym nie był złym prorokiem....


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 8.11.2010 16:15 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.11.2010 18:46
Posty: 26
Miejscowość: Trzebinia
Zbanowany
Witam!
W związku z powyższymi rozważaniami, pragnę dodać, by zatem mądrze wybrać takiego burmistrza, który go na zastępcę nie powoła. Mnie już też mdli od tych samych twarzy, które z udawanym uśmiechem próbują na mnie spoglądać, a właściwie zewsząd spoglądają. Czuję, że zaczynam mieć traumę wyborczą, zaraz zaczną się senne koszmary.....brrr
Pozdrawiam.

_________________
lotnadchinami


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 8.11.2010 18:54 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.11.2010 9:39
Posty: 175
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 83
Uważam że nadszedł czas na zmiany,dajmy szansę ludziom nowym i niewrośnietym w to towarzystwo wzajemnej adoracji,od lat,w rozmaitych konfiguracjach politycznych,popatrzcie na te buzie które tyle czasu obiecują nam to samo....pękające w szwach biura w UM bynajmniej nie od petentów,a od pracowników tam stłoczonych....my na nich wszystkich płacimy,a Trzebinia to maleńkie miasteczko....skąd na to brać????Nasza lokalizacja powinna sprawiać,że bylibyśmy miastem płynącym mlekiem i miodem...jesteśmy?

_________________
...chroń mnie Panie przed fałszywymi przyjaciółmi, z wrogami sobie poradzę sam...
(Marek Aureliusz)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 8.11.2010 22:16 
lotnadchinami napisał(a):
Witam!
W związku z powyższymi rozważaniami, pragnę dodać, by zatem mądrze wybrać takiego burmistrza, który go na zastępcę nie powoła. Mnie już też mdli od tych samych twarzy, które z udawanym uśmiechem próbują na mnie spoglądać, a właściwie zewsząd spoglądają. Czuję, że zaczynam mieć traumę wyborczą, zaraz zaczną się senne koszmary.....brrr
Pozdrawiam.



Mnie się wydaje, że na swojego zastępcę mogą Adamczyka powołać dobrzy koledzy. Mam na myśli pana z "komunalki" czyli Pasternaka oraz obecnego starostę czyli Szczęśniaka. Oczywiście to tylko moje gdybanie, ale obserwując bardzo uważnie nasze kochane władze to nie da się nie zauważyć pewnych sprytnych zagrań. Mam wrażenie, że poprzednim razem Adamczyk rozegrał wszystko przed wyborami pod stolikiem obiecując ewentualnym kontrkandydatom inne ciepłe posadki w stylu impresario, przez co pozbył się przeciwników, a obecnie ustawił się z dwoma kolegami. Obojętne, który z "trójcy" zwycięży to Adamczyk zostanie przy władzy. To tylko moje domysły, ale możliwe do realizacji.
Ludzie otwórzcie szybciutko oczy.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 8.11.2010 22:28 

Dołączenie: 8.11.2010 0:15
Posty: 3
Witam!
W związku z powyższymi rozważaniami pragnę dodać, by zatem mądrze wybrać takiego burmistrza, który ma pomysł na Trzebinię oraz jednocześnie odpowiednie doświadczenie i klasę, by godnie reprezetować nasze miasto. Chamstwa i przeciętniactwa mamy dość wszyscy.
I nie wypowiadaj się sprytnie za kontrkandydatów Adamczyka, bo to jest niezbyt udany wybieg, mający na celu odwrócenie uwagi od tych kandydatów... Kiepsko Ci to wyszło. Zresztą na publicznej debacie organizowanej przez Przełom na pewno na ten temat się wypowiedzą.
Pozdrawiam :-)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Widzę powyżej uśmiechniętą twarz Pana Adamczyka i zastan
PostWysłany: 9.11.2010 10:12 
nadzieja napisał(a):
Witam!
W związku z powyższymi rozważaniami pragnę dodać, by zatem mądrze wybrać takiego burmistrza, który ma pomysł na Trzebinię oraz jednocześnie odpowiednie doświadczenie i klasę, by godnie reprezetować nasze miasto. Chamstwa i przeciętniactwa mamy dość wszyscy.
I nie wypowiadaj się sprytnie za kontrkandydatów Adamczyka, bo to jest niezbyt udany wybieg, mający na celu odwrócenie uwagi od tych kandydatów... Kiepsko Ci to wyszło. Zresztą na publicznej debacie organizowanej przez Przełom na pewno na ten temat się wypowiedzą.
Pozdrawiam :-)


Praca nie pozwoli mi osobiście zadać pewnych pytań na spotkaniu z kandydatami, ale mam nadzieję, że takie Adamczyk usłyszy. Pewnie na pytanie kogo by widział po wygranych wyborach jako wice odpowiedziałby, że jeszcze o tym nie myśli lub coś w tym stylu. Wypowiadam się za siebie, a nie za kandydatów i pragnąłbym by w Trzebini nie rządził żaden z wymienionych przeze mnie 3 chętnych na burmistrza.
Pozdrawiam


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3