Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 17:35


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Libiąż - mapa lokalnych problemów gminy
PostWysłany: 5.5.2010 17:04 

Dołączenie: 13.3.2010 11:02
Posty: 4
Miejscowość: Libiąż
Borek napisał(a):
Co mi sie w nim nie podoba :?: wszystko :!: nie miesci się w zadnych kanonach heraldycznych, a komunizm od niego aż bije. I co do tego ma wiek miasta :?: to ze Libiąż ma 40 lat to ma rekalmować sie czyms takim :?: :!:
1. Orzeł - BEZ KORONY :!: a gdyby mi ktoś nie powiedział że to orzeł to uznałbym to za kure z wadą genetyczną - jeżeli to ma byc nawiązanie do Polskiego godła to lepiej zmienić godło na prostsze żeby nie było tak profanowane :?
2. Schemat kopalni - rozumiem że Libiąż ma silna tradycje górnicze, ale nie można tego przedstawić w subtelniejszy sposób :?: np. kilof albo węgiel :?: mamy za to totalny chaos czarnych lini na zółtym tle, wyglada to skrajnie nie czytalnie i poprostu brzydko
3. Detale - te kłosy zboża sprzed 89. kojażace mi sie z plakatmi głębokiego stalinizmu i kołchozami. Ten napis ,,Libiąż" - nie wiem na którym innym herbie miasta jest jego nazwa; to naprawde nie pasuje :?

Reasumując herb jest brzydki, nieczytelny, komunistyczny...,,jak Cie widzą tak Cie piszą"

a co bym dał na herbie miasta :?: Po jednej stronie połowke Polskeigo godła, ładnego, dopracowanego orzełka, a drugą strone podzieliłbym jeszcze na poł i w jednej ćwiartce zamieściłbym skrzyzowane kilofy, albo grudke wegla, a w drugiej cwiartce np. Krzyż na kaniówce. Byłoby zgrabnie, deliktanie i nowocześnie.

Jeszcze dołóż portret Dmowskiego i będziesz miał wszystko.Jeśli nie zauważyłeś żyjemy w państwie świeckim więc z tym krzyżem to poleciałeś po bandzie. Skoro herb jest komunistyczny to idąc twoim tokiem myślenia trzeba zaorać stadion w Libiążu , wysadzić w powietrze przychodnie na kopalni,rozwalić w pył kino itp itp itp. Śmierdzą komuną czyż nie ?

_________________
Jest rzeczą zdumiewającą, że istnieją biskupi gotowi błogosławić okręty wojenne, bombowce lub wojska przed bitwą, a którzy potępiają regulację urodzin


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3