Ostatnia wizyta: Obecny czas: 14.5.2024 19:58


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 15.2.2011 15:27 

Dołączenie: 8.1.2009 19:53
Posty: 48
Dwa powyższe wpisy dają nam niemal pewność, że pan Anatol nie odpuści i będzie kandydował. te plotki to taka zasłona dymna wyprodukowana pewnie na ulicy Nowowiejskiej.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 15.2.2011 16:45 

Dołączenie: 24.5.2009 11:37
Posty: 31
Zbanowany
Nie specjalnie masz rację,ciekaw jestem po co zadajecie pytanie czy Okoczuk kandyduje skoro i tak znacie odpowiedź i innej do świadomości nie dopuszczacie.Ja tam i tak ta kogokolwiek innego zaglosuje niż pan O.
Byle by był ktoś inny.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 15.2.2011 20:49 

Dołączenie: 25.2.2010 16:27
Posty: 94
dewotko psarka piszesz głupotki! No albo jesteś w bliskich stosunkach towarzyskich z radnym i sołtysem O. i wiesz sporo o jego decyzjach. Czy będzie kandydował czy nie dowiemy się już za kilkanaście godzin. Niech zrobi co zechce. Sporo mieszkańców ma go jednak dość, ma też sporo zwolenników. Spokojnie trzeba poczekać i dowiemy się kto startuje w wyborach. Na razie nikt jeszcze pewny nie jest.

Dało mi wiele do myślenie jednak pewien fakt. Otóż w poniedziałek na tablicy ogłoszeniowej na okrąglaku na Zamłyniu widziałem ogłoszenie wyborcze. Był tam podany czas składania podań na sołtysa i rady sołeckiej, miejsce składania tych dokumentów, oraz godziny urzędowania. Podpis pod tym ogłoszeniem był następujący: "Przewodniczący Komisji Wyborczej". Była pieczątka sama bez podpisu jakiejkolwiek osoby! Nie dowiedziałem się kto jest przewodniczącym owej komisji a bardzo mnie to interesowało. Na pewno jest to nie zgodne z prawem! Następnego dnia chciałem podjechać i zrobić zdjęcie tego pisma niestety było już zdarte. Wnioskuje, że celowo pozbyto się owej karteczki bardzo szybko. Wiem, że na innych tablicach ogłoszeniowych też już nie było tego pisma.

dewotko psarska może zajmiesz się tym poważnym problemem, który wg. mnie zaistniał.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 16.2.2011 17:46 

Dołączenie: 24.5.2009 11:37
Posty: 31
Zbanowany
Oczywiście,że tak,ja w przeciwieństwie do innych forumowiczów oprócz tego że pisze staram się interweniować w terenie,dziękuje za info,a poza tym powtarzam po raz kolejny że z panem O.nie jest mi po drodze mimo że nie należę do tak zwanej psarskiej psełdointeligencji,a na ich kandydatkę również zagłosuję.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 16.2.2011 18:03 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Psarska pseudointeligencja? Ciekawe pojęcie... szkoda, ze więcej mówi o autorze, aniżeli o osobach, które opisuje. Już mieliśmy podział na Polaków i PRAWDZIWYCH Polaków oraz na pseudopatriotów i GENETYCZNYCH patriotów. Teraz przyszedł czas na inteligencję i pseudointeligencję. No chyba, że tych pierwszych to w Psarach nie ma i zostali tylko pseudo...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 16.2.2011 18:18 

Dołączenie: 7.1.2009 22:13
Posty: 281
Pochwały: 3
Rastafarinin. Kilka szczegółów, które Cie interesowały. Ogłoszenia nieopieczętowane i bez podpisów są niezgodne z przepisami. Na ogłoszeniu powinno widnieć nazwisko przewodniczącego komisji wyborczej. Komisję więc mamy nieoczytaną w przepisach wyborczych. Ci, którzy szanowną komisję uczyli, zrobili to mało skutecznie.

Przewodniczącą rzeczonej komisji jest Gabriela Żak, wiceprzewodniczącą Agnieszka Głogowska. Obie sąsiadki pana Anatola. Prędzej wyrośnie mi kaktus na dłoni, niż miłościwie nam panujący nie będzie kandydował na sołtysa.

Obok pseudointeligentów mamy także pół i ćwierćinteligentów.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 16.2.2011 18:28 

Dołączenie: 4.2.2011 10:26
Posty: 4
Zbanowany
Jaka szkoła taka komisja,niestety Psary na dobrych nauczycieli nie mają co liczyć,smutne ale prawdziwe.
Komisja jest jaka jest,było tylko kilku kandydatów to i losować nie mieli z czego.Ciekawe czemu skoro tylu mieszkańców Psar chce zmian to nikt się nie zgłosił do komisji by ewentualne przekręty wyłapać?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 16.2.2011 19:08 

Dołączenie: 25.2.2010 16:27
Posty: 94
dewotko psarska w jednym w wcześniejszych wpisów piszesz, cytuje: "Anatolandia,Lucynopsary,Mendykowieś,Jarusiowo,a może tak Święta Wioska,i co jeszcze.
Może by tak w końcu ktoś spróbował zjednoczyć tę wioskę i wreszcie byłaby Psarami a nie czyimś folwarkiem.
W ostatnim poście piszesz o dzieleniu Psar na inteligencje i pseudointeligencję. Tu piszesz o zgodzie a tu przeczysz sama sobie czy sam sobie, o co chodzi?? Ogrom jadu i złośliwości w tym temacie odczytuje.

Co do rastafariano piszesz że w Psarach nie ma dobrych nauczycieli!! Kończyłem psarską szkołę i nie znajduje kiepskich nauczycieli, nie pamiętam takowych. Szkoła ta miała sporo olimpijczyków na wszystkich szczeblach, wykształciła lekarzy, prawników. A przede wszystkim wykształciła ludzi prawych, mądrych i dała im zalążek karier zawodowych w Polsce i na świecie! Nam panią która pracuje w Kancelarii Prezydenta RP. Absolwenci tej szkoły to bardzo często elita naszego regionu i Powiatu. Wypisujesz wielkie głupstwa. Jak Chylińska najeżdżasz nauczycieli pewno po podobnych problemach z nauczycielami jak wokalistka i jurorka "Mam Talent". Wnioskuje że właśnie Chylińska jest Twoim autorytetem.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 16.2.2011 19:16 

Dołączenie: 4.2.2011 10:26
Posty: 4
Zbanowany
Czytaj dokładnie,w Psarach niema już tych dobrych nauczycieli co kiedyś,mnie się udało załapać na świetnych niestety jak kończyłem to zaczęli się panoszyć młodzi z przerośniętym ego oraz wielkim mniemaniem o sobie-to nie moja opinia tylko zasłyszana,nie miałem okazji ich spotkać w akcji co wcale mnie nie smuci,a co do Chylińskiej to nie preferuje a szkołę w Psarach tak jak i następne kończyłem z wyróżnieniem.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 16.2.2011 21:04 

Dołączenie: 25.2.2010 16:27
Posty: 94
rastafariano pojawiłeś się tutaj jako agitator przedwyborczy. Wiemy z doświadczenia że wiele osób pojawiło się tutaj przed wyborami samorządowymi aby zaistnieć i się pokazać po czym znikło po wyborach, tak szybko jak się pojawili. Domyślam się jednak, że kontrolujesz wszystko co tu jest pisane.
Piszesz głupotki i obrażasz nauczycieli!!! Jużci to uzasadnię:
1. w pierwszym poście napisałeś:że pan Okoczuk nie startuje na sołtysa Psar,więc na dzień dzisiejszy jest tylko jeden pewny kandydat spieszę ci wyjaśnić, piszesz bajki, sołtys Okoczuk staruje w wyborach i dziś o ile wiem złożyć stosowne dokumenty do kandydowania na sołtysa. Po co wypisujesz więc głupoty?
2. Człowiek z odrobiną przyzwoitości i moralności etycznej a mówiący iż był wzorowym uczniem nie posługuje się plotkami i informacjami zasłyszanymi! w Psarach niema już tych dobrych nauczycieli co kiedyś,mnie się udało załapać na świetnych niestety jak kończyłem to zaczęli się panoszyć młodzi z przerośniętym ego oraz wielkim mniemaniem o sobie-to nie moja opinia tylko zasłyszana to Twoje słowa! Jak możesz po tym co "zasłyszałeś" opisywać całą grupę społeczną jaką są młodzi nauczyciele!!
Bardzo negatywnie jesteś nastawiony do szkoły w Psarach a to "Perełka" całego powiatu Chrzanowskiego!! Ilu Krakusów zazdrości nam takiej szkoły, małej, przytulnej, gdzie wszyscy się znają!!! Rodzice z wielkich miast chętnie by zamienili te molochy miejskie na takie malutkie szkoły z tradycjami! Zacznij doceniać to co mamy. Nie posługuj się zasłyszanymi informacjami o nauczycielach! Sprawdź ilu Ci młodzi nauczyciele mają olimpijczyków! Ilu wychowali już maturzystów z doskonale zdanym egzaminem maturalnym.
Gratuluję za wzorowe ukończenie szkoły:)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 16.2.2011 21:21 

Dołączenie: 25.2.2010 16:27
Posty: 94
i zapomniałem dodać rastafariano piszesz:było tylko kilku kandydatów to i losować nie mieli z czego.Ciekawe czemu skoro tylu mieszkańców Psar chce zmian to nikt się nie zgłosił do komisji by ewentualne przekręty wyłapać? Z kąt Ty wiesz ilu było kandydatów do komisji wyborczej? Ja wiem o kilku nazwiskach które składały wniosek i nie zostały wylosowane!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 18.2.2011 11:02 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.9.2010 22:47
Posty: 34
Miejscowość: Psary
Pochwały: 1
Mamy dwóch kandydatów na fotel sołtysa Psar. Tak jak można było sie spodziewać kandyduje Pan Okoczuk a kontrkandydatką jest Pani Lucyna Niewiedział. Zapowiada sie ostra batalia i na pewno już tak łatwo o wygraną nie będzie . Do rady sołeckiej zgłosiło się 15 kandydatów , zatem będzie w czym wybierać. Mam nadzieję, że frekwencja 6 marca dopisze.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 18.2.2011 12:14 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A pisaliście iż nie będzie startował. Pogadajcie jak wywiązał sie z poprzednich obietnic i jakie ma plany na przyszłe sołtysowanie. Oceńcie, jak w szkole.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 18.2.2011 12:56 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.9.2010 22:47
Posty: 34
Miejscowość: Psary
Pochwały: 1
Nie przypominam sobie, żeby Pan Sołtys składał jakieś obietnice, także podczas kampanii samorządowej nic nie obiecywał i okazało się, że to był to dobry sposób na wygraną. teraz nawet jak by nic nie robił nikt mu nie zarzuci, że się nie wywiązał ze składanych deklaracji, obietnic itp.
Oczywiście należy podsumować i rozliczyć ostatnią kadencję Sołtysa i Rady Sołeckiej.

Przepraszam za błąd w moim wcześniejszym poście, miało być że będziemy mieli w kim wybierać :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 18.2.2011 18:44 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Cytuj:
Psarska pseudointeligencja? Ciekawe pojęcie... szkoda, ze więcej mówi o autorze, aniżeli o osobach, które opisuje. Już mieliśmy podział na Polaków i PRAWDZIWYCH Polaków oraz na pseudopatriotów i GENETYCZNYCH patriotów. Teraz przyszedł czas na inteligencję i pseudointeligencję. No chyba, że tych pierwszych to w Psarach nie ma i zostali tylko pseudo...

Skoro mamy pseudosołtysa, pseudocentrum i pseudochodniki, to przecież musimy mieć i pseudointeligencję...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3