Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 21:25


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 7.2.2010 20:50 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Dłuższy czas obserwuję dział ”Wybory samorządowe 2010", kilka postów też tam napisałem, ale ogólnie mówiąc - chyba każdy przyzna – marazm i brak zainteresowania.
Przewijają się tam dwie koncepcje przygotowania się do wyborów:
- jedna: zebrania, zorganizowania się w „realu” ludzi najbardziej aktywnych, pogadania, co robić, jak wyłonić kandydatów na starostę, wójtów, burmistrzów i członków Rad we wszystkich jednostkach samorządowych powiatu,
- druga: działania w Internecie, np. poprzez forum Przełomu ( jeśli w Przełomie nie będzie przeszkód); na początek - w postaci przygotowania i prowadzenia aż do wyborów - dość szerokiego informatora o potencjalnych kandydatach do nowych samorządów jak wyżej.
Pierwsza koncepcja – jak dotychczas i mimo prób - nie wypaliła, co nie znaczy, że coś się w końcu nie urodzi, druga koncepcja – są pojedyncze głosy, iż by się przydało, ale konkretów brak.
Proponuję swoją osobę jako organizatora dla tej drugiej koncepcji, oczywiście zakładając póżniejszy i jak największy współudział użytkowników forum – oczywiście pod nick’iem - w prowadzeniu takiego informatora aż do wyborów.
Jeśli w ciągu najbliższych kilku dni nie zostanie wyłoniona jakaś inna osoba albo zespół, słowem nie zdeklaruje się i nie podejmie się tego ktoś inny, ja osobiście przedstawię na forum początek takiego informatora.
To, co o mnie wiecie, każdy może znaleźć na forum ( bardzo dużo, oczywiście w rozproszeniu), łącznie z tym, że nie zamierzam - ani czynnie, ani biernie - uczestniczyć w wyborach samorządowych w pow. Chrzanowskim.
Czy to ma sens?
Pyclik – Samozwaniec?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 8.2.2010 9:00 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A nie boisz sie iż na każdy temat bedziesz miał cos do powiedzenia mimo iz sie na niektorych nie znasz i bedziesz torpedował pomysły może i słuszne? Co daje uczestniczenie w programie wyborczym a nie uczestniczenie w wyborach? Czy aby nie świadczy to o braku wizji i drogi na przyszłość. Czy nie staniesz sie jak chorągiewka na wietrze - z której strony zawieje w tę będą sie wpatrywał?. Nie chce krytykować pomysłu bo może i jest on dobry bo trzeba coś robić a nie robimy nic. Z drugiej zas strony gdybyśmy jednak cos wspólnie zdziałali, mieli wspólny plan, widzieli obecne błędy i chcieli je zmienić to już uważam to za dobry start. I najważniejsze - pod nickiem niczego nie zdziałasz myśle. Jeśli jesteś osobą która coś sobą reprezentuje ma swoje zdanie i umie je obronic a nie tylko mieszać to trzeba oficjalnie rozmawiać wtedy łatwiej bo grono popierających może sie powiększyć. To nie okupacjaq czy stan wojenny iz należy sie ukrywać. Dziś możesz być Pyclikiem, jutro Jasiem Fasolą a pojutrze Stefkiem Burczymuchą.
A ja chciałbym by ten pierwszy scenariusz sie udał -napisałem juz wcześniej iż chcetnie wezme w nim udział.
Pozdrawiam

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 8.2.2010 9:17 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 21.9.2009 8:17
Posty: 309
Pycliku, pomysł dobry, ale należało by zmienić trochę formułę. Ja widzę to w sposób następujący: aktywna debata z kandydatem na łamach forum. Każdy z nich ma swój wątek, gdzie w pierwszy post jest prezentacją osoby, jej sukcesów, planów itd; to tak aby pominąć pytania oczywiste. Potem jest czas i miejsce na pytania. Wiem, że ludzie kandydujący nie będą mieli na tyle czasu, aby siedzieć przy kompie i na bieżąco odpowiadać na pytania, ale myślę, że 4 godziny w tygodniu czasu to znajdą.
Krzysio napisał(a):
I najważniejsze - pod nickiem niczego nie zdziałasz myślę. Jeśli jesteś osobą która coś sobą reprezentuje ma swoje zdanie i umie je obronic a nie tylko mieszać to trzeba oficjalnie rozmawiać wtedy łatwiej bo grono popierających może sie powiększyć. To nie okupacjaq czy stan wojenny iz należy sie ukrywać. Dziś możesz być Pyclikiem, jutro Jasiem Fasolą a pojutrze Stefkiem Burczymuchą.
A dlaczego nie pod nick'iem? Wypowiadam się jako obywatel, a on może mieć różne poglądy!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 8.2.2010 9:43 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
To nie prościej spotkac sie na debacie np w Przełomie czy gdzieś indziej nawet wtedy nikt nie musi wiedziec iż jesteś aktywnym forumowiczem o nicku Qwerty, Pyclik czy Krzysio. Bedzie debata - przychodzą mieszkańcy i zadaja pytania - Przełom notuje i umieszcza na stronie czy tez w gazecie. Wiesz rozmowa osobista daje wiecej niz przez neta bo np odpowiadajacy odbiegnie od tematu i nie dokończy i tak bedzie sie kluczyło zwodziło az czasu braknie. Zacznijmy od tego iż przygotowac można na forum zestawy pytan od tych co nie chca przyjsc i np Przełom je zada. Wiem, że każdy może miec rozne poglądy. Ale zacznijmy coś działać a nie tylko pisać.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 8.2.2010 10:37 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Fajna obywatelska inicjatywa Pyclika, ale na razie mało konkretna. Myślę, że jeśli dyskusja się rozwinie, to jej autor uściśli pomysł.
Ja ze swej strony dodam, że "Przełom" weźmie w tym roku udział w akcji Fundacji im . Stefana Batorego "Masz głos, masz wybór". Koordynuje ją red. Grażyna Kaim. Wkrótce poinformujemy naszych Czytelników, jakie działania będziemy w ramach tego projektu realizować.
Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 8.2.2010 11:33 

Dołączenie: 10.11.2006 14:17
Posty: 222
Alicja Molenda napisał(a):
Fajna obywatelska inicjatywa Pyclika


Może i fajna ,ale autor niewiarygodny dla mnie.

_________________
..."Prawda,może być zaprzeczana,prześladowana,zwalczana,obrażana,dręczona,ukrzyżowana;lecz zawsze ożywa i zmartwychwstaje i nigdy nie może być wykarczowana z ludzkiego serca"...JPII


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 8.2.2010 13:19 
Pomysł dobry, ale także nie mam zaufania do anonimowości. Wolę też widzieć czyny, bo nie same słowa świadczą o człowieku. I choć nie udzielam się zbytnio w kwestii polityki itp. lokalnej, to jednak chciałabym, aby ludzie podeszli do wyborów świadomie. Stąd też jestem za debatą z aktywnym udziałem forumowiczów, gdzie każdy będzie mógł zadać interesujące go pytania potencjalnemu kandydatowi. Tu Qwerty ma rację - taki kandydat powinien też znaleźć trochę czasu i odpowiadać na pytania forumowiczów na forum. I może dopiero, jeśli kandydat nas zainteresuje - debata "prosto w oczy"


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 8.2.2010 19:06 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Spróbuję nieco swój post wywoławczy rozszerzyć, bo już widzę, iż pojawiają się nieporozumienia.
Po pierwsze: moja propozycja ani nie umniejsza, ani nie zastępuje, ani nie eliminuje żadnych działań w „realu”, oby tylko do nich doszło jak najszybciej,
Po drugie: nie mam zamiaru zawłaszczać, ani w żaden sposób monopolizować działań w Internecie, co jest zresztą nierealne i zbędne. Pojawiły się w dyskusji zarysy różnych innych pomysłów, do zastosowania w realu i Internecie, dotychczas bezkolizyjne wzajemnie, tylko wprowadzać słowa w czyn!
Zgłosiłem propozycję swojej osoby i pomysłu, bo widzę, że nic się nie dzieje; jeśli tylko szybko pojawi się inna osoba ( np. *, która - zdaje się z treści postu - uważa się za znacznie bardziej wiarygodną) ze swoją, lepszą koncepcją to ja natychmiast rezygnuję ze swego udziału w przedsięwzięciu.
Pani Alicja – dziękuję za dobre słowo – napisała słusznie, że mój pomysł nie jest zamknięty i czekam na dyskusję.
W tej chwili wygląda on tak:
Ma to być informator o kandydatach do władz samorządowych, zrobiony odrębnie dla każdej jednostki, w której będą urządzane wybory samorządowe ( na forum: odrębne tematy w dziale Wybory samorządowe 2010), obejmujący wszystkich potencjalnych kandydatów, bieżąco aktualizowany.
Lista kandydatów na początku obejmować będzie ludzi obecnie działających w samorządzie oraz takich, którzy już zapowiedzieli kandydowanie; zmiany w tej liście będą następować w wyniku:
- publicznej rezygnacji osoby z kandydowania ( media lub post na forum osoby wymienionej jako kandydata).
- publicznego zgłoszenia swego kandydata w formie postu na forum, łącznie z uzasadnieniem i informacjami o nim.
O każdym kandydacie postaram się znaleźć informacje, zamieszczane przy jego osobie, dostępne w Internecie lub/ i mediach, także w formie postów na forum
Obejmą one:
dane personalne, wiek, wykształcenie, zatrudnienie, bieżące dochody i ich źródła oraz inne istotne, nie wiem jeszcze jakie, ale aby sprawę przybliżyć poniżej cytat z mego postu do Ateńczyka:

Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
Wysłany: 23.1.2010 1:18



Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 603
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Do Ateńczyka:
……………………..
Napisałeś:
Wiek nie jest i nie może być podstawowym kryterium!
Młodszy nie znaczy lepszy - tylko dlatego, że jest młodszy!

Zgadzam się, to sprawa oczywista, niech tych swoich kryteriów każdy wyborca ma jak najwięcej, ale też proponuję, aby każdy – uwzględniając swe doświadczenie życiowe i obserwacje ludzi ze swego otoczenia - przyjął kryterium granicznego wieku dla kandydatów, na których będzie głosował.
Ja nie muszę się kierować względami politycznej poprawności, ja jestem z pokolenia, które na pewno do „leśnych dziadków” prawie każdy by zaliczył ( pisałem o tym chyba kilka razy na forum), stąd wiem, co mówię: bardzo trudno jest "wejść w buty" człowieka o 1 czy 2 pokolenia młodszego, a taka jest właśnie dla nich większość wyborców.
Nie mam zamiaru dalej rozwijać i uzasadniać, aby bardziej przeczulonych nie obrazić, namawiam jednak do rozważenia, do myślowego eksperymentu, o którym w poprzednim poście mówiłem.
Mogę dodać, że ja osobiście będę głosował na samorządowców w wieku nie wyższym niż 50 lat, mających jakiś wyższy niż średni dorobek życiowy, nie skażonych partyjniactwem, kumoterstwem, nepotyzmem, wykorzystywaniem samorządu dla działań na rzecz jakichś grup lub organizacji w dziedzinach do samorządu nie należących, ale najważniejsze – dotychczas znanych z aktywności i dobrych pomysłów.
Oczywiście, jeśli takie informacje zdołam zdobyć.

Postaram się podobną ideę w tym informatorze zrealizować, oczywiście będę szukał pomocy w postach od zainteresowanych uczestników forum w całym okresie przedwyborczym.
Pragnę w taki sposób – uwzględnienia w informatorze tylko informacji wcześniej opublikowanych (media, Internet, w tym posty dawne i bieżące użytkowników forum) - uchronić siebie przed zarzutami stronniczości zapewniając jednocześnie maksymalnie możliwy obiektywizm.
To na razie tyle, oczywiście wyłącznie jako jeden z głosów w dyskusji.
I jeszcze jedno: czy warto także w Internecie?
Nie będę tutaj przytaczał znanych przykładów ze świata, ale pomyślmy!
W powiecie jest ca 130 tys. mieszkańców i około 100 tys. potencjalnych wyborców, co oznacza - uwzględniając frekwencję – że przy urnach zjawi się około 40 tys osób.
Użytkowników forum w wieku wyborczym jest około 2 tys. osób, a każdy ma od kilku do kilkunastu osób bliskich i znajomych – dyskutantów, to znaczy możemy mówić o wpływie wyborczym na poziomie np. 10 – 30 tys. osób.
Czy to dużo w stosunku do ilości 40 tys. osób, które będą głosowały?
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 8.2.2010 23:25 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Pycliku drogi - nie zrozum nas źle. Dopiero gdy teraz wyjaśniłeś nam o co biega lepiej to do mnie dociera. Owszem taka dyskusja na forum będzie pomocna. Wielu z nas lepiej się przygotuje do spotkania z kandydatami na burmistrzów i radnych. Pamiętajmy jednak o jednym - powinno to być rzetelne. Sam chętnie dowiem się dlaczego wielu lokalnych dygnitarzy chce zasiąść na stołkach radnych bądź fotelach burmistrzów. Zastanawiam się w jaki sposób zdobędziesz te dane do tego informatora ale to problem na później. Powodzenia.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 9.2.2010 2:10 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Cieszę się z Twojej reakcji, bo dla mnie to pierwszy objaw zrozumienia i ślad poparcia.!
Postaram się szybko szerzej zareagować, może ktoś jeszcze swoje przemyślenia czy konstruktywne uwagi przekaże, za lub przeciw.
Zależy mi na tym, bo jakkolwiek jestem pewien potrzeby takiego działania, nie chciałbym, aby ktokolwiek mógł słusznie doszukiwać się u mnie jakichś złych intencji.
Ja po prostu jestem – gdzieś tam w moich poprzednich postach to pewnie widać - b.dawnym mieszkańcem zarówno Trzebini, jak i Chrzanowa, a dzisiaj – z racji miejsca zamieszkania - głosującym na samorząd gdzie indziej, ale sentyment, łączność z rodziną, znajomość terenu pozostała i daje znać o sobie, tak właśnie, jak to widać.
Pozdrawiam
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 13.2.2010 19:21 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Na razie innych niż dotychczas głosów nie ma, więc nieco dołożę do dotychczasowego opisu.
Moja - nie wiem, czy do końca słuszna – ocena dotycząca wyborów samorządowych ( i nie tylko) brzmi, iż duża część wyborców:
1/ nie idzie głosować, bo zbyt mało wiedzą o kandydatach,
2/ nie widzą sposobu, aby się zorganizować i wybrać – może kogoś kandydowania namówić – odpowiedniego kandydata,
2/ mają wpojoną przez media, rozmowy z innymi ( szeptana propaganda) fałszywą świadomość, że od ich głosu nic nie zależy, że wszystko jest przez różnych „macherów” już poukładane ostatecznie, więc szkoda czasu i wysiłku; przypomnę cytat z postu ice mana:

……a po Trzebini i okolicy krąży jedno powiedzonko: "aby Adamczyk został burmistrzem wystarczy aby pracownicy Urzędu Miasta i ich rodziny poszli do wyborów i sprawa załatwiona" - interpretację czy jest ich aż tak dużo czy wyborców aż tak mało należy do was.

Ja uważam, że tak nie jest, raczej nie musi być – wystarczy, aby do wyborów poszło wiele więcej ludzi niż w latach poprzednich.
W rezultacie tego wszystkiego dzieje się tak, że np. dominująca w elektoracie grupa wyborców do 50 lat nie jest we władzach samorządu dostatecznie reprezentowana, co powoduje także niedostateczne działanie samorządu w ich interesie.
Uważam, że bardzo istotnym ( ale niewystarczającym) warunkiem jest wiedza o kandydatach, która daje możliwość dyskusji w rodzinach, kręgach koleżeńskich, itp., stąd właśnie moja propozycja przygotowania na forum wyborczego informatora o kandydatach do władz.
Będą to następujące, moje tematy o tytułach:
1) Alwernia – kandydaci do władz samorządu miasta i gminy
2) Babice - kandydaci do władz samorządu gminy,
3) Chrzanów – kandydaci do władz samorządu miasta i gminy
4) Libiąż - kandydaci ……..j.w.
5) Trzebinia - kandydaci ……..j.w.
6) Powiat Chrzanowski – kandydaci do władz samorządu powiatowego,
a każdy z nich aktualizował będę w miarę dopływu informacji w postach użytkowników forum lub z mediów.
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 21.2.2010 1:19 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Mam problem, który ja muszę rozstrzygnąć, ale do tego są mi niezbędne opinie zainteresowanych w problemie wyborów samorządowych, użytkowników forum.
Ten problem – to pytajnik kończący tytuł niniejszego tematu.
Zrobiłem już bardzo wiele, aby pokazać swój zamiar – informator wyborczy, ale jego realizacja to z mojej strony praca, która – chciałbym, aby to było pewne – nie była daremna.
Stąd teraz i dzisiaj – następny etap prezentacji i realizacji pomysłu, tj. informator dla miasta i gminy Alwernia ( nowy, inny temat), ilustrujący i uszczegóławiający problem, właściwie mój dylemat, czy warto go kontynuować.
Chciałbym Waszego zdania, Waszej oceny – post na forum, PW lub e-mail / PW wg życzeń !
A to wszystko dlatego, że głupiej, nikomu nieprzydatnej roboty, nie mam zamiaru kontynuować.
Niemniej, już z tej wstępnej prezentacji widać, że istnieje nie tylko problem bardzo ważny, wcześnie tu dyskutowany, tj „leśnych dziadków”, ale także osób (radnych), co do których nie można mieć przesadnego zaufania, bo żyją w dużej części z diet radnego.
Decyzja u Was, bo ten mój informator, to nie będą fajerwerki typu fraszki, różne ćwierć – czy półprawdy greckie, bolszewickie, czy 3-ciej prawdy księdza Tischnera.
Na koniec jeszcze raz prośba o odzew – warto nie warto?
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 21.2.2010 10:53 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27.12.2007 13:09
Posty: 546
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 185
pyclik napisał(a):
....
Na koniec jeszcze raz prośba o odzew – warto nie warto?
Pyclik


Warto , warto każdy pomysł trzeba uparcie realizować jeśli jest się do niego mocno przekonanym. Jeśli mogę cos doradzić to umieszczenie takiego informatora na stronie Przełomu może być kłopotliwe z uwagi na fakt ,ze po opisaniu tylu informacji cała treść gdzieś się "pogubi" i "rozmyje".
Trzeby by pomyśleć jak to najlepiej rozwiązać - czy założyć stronę www czy też robić to tutaj tworząc np. podforum dla każdego miasta. Druga strona medalu jest taka ,że jak zauważyliście Przełom nie chce za bardzo polityki na forum i wtedy te posty moga być jednak usuwane i wtedy nie ma sensu pisac cos co będzie lądowało w koszu. Trzeba by ustalić z redakcją czy wyraża zgode na coś takiego. Najlepsze jednak rozwizanie to osobna strona www która bedzie niezależna... tylko czy już nie jest na to za późno ? (reklama strony;indeksowanie itp. sprawy).

_________________
__________ ... Enjoy the silence ... __________


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 21.2.2010 15:58 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Cameleonie: nadinterpretacja. "Przełom" nie chce polityki w każdym wątku i w każdym temacie, a do tego sprowadzali dyskusje niektórzy uczestnicy.
Natomiast być może nie zauważyłeś, ale na tym portalu istnieje już od dwóch tygodni specjalnie wydzielone miejsce, w którym rozpoczęliśmy gromadzenie naszych publikacji związanych z wyborami samorządowymi. Mamy zamiar go systematycznie uzupełniać o informacje bieżące i materiały wspierające przeciętnego wyborcę w decydowaniu o tym, kto jest najlepszym kandydatem do samorządu. Poza tym redakcja bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Masz głos, masz wybór" i wkrótce rozpoczniemy szereg działań związanych z aktywizowaniem nowych kandydatów, czyli zachęcaniem ludzi do korzystania z biernego prawa wyborczego, a tych, których satysfakcjonuje czynne prawo wyborcze, do świadomego głosowania (wiem na kogo głosuję i dlaczego na niego głosuję).
Z Pyclikiem postaramy się w jakiś sposób porozumieć w najbliższym czasie w kwestiach technicznych.
Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
PostWysłany: 21.2.2010 16:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18.1.2006 17:02
Posty: 156
Miejscowość: Chrzanów
Pyclik WARTO :!: tak żeby każdy wiedział co i jak, ja zawsze chodzę zagłosować ale ten kto dostaje odemnie X jest wcześniej prześwietlany.... ;) pozdrawiam

_________________
... uratować od zagłady linię 103 Trzebinia - Wadowice www.linia103.glt.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3